Şimdi Ara

Türkiyedeki Muhalefetin Yobazca Olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Muhalif birisi netflix kapanıyor diye uydurur herkes inanır dinlere vs saldırırlar.

Samanyolunun kapandığı dönemde muhalifler basın özgürlüğü diye ağlıyordu sonra pişman oldular.Ki muhalifetin bokunun çıktığı (sahte haberlerle vs) fox ve halk tv ye kimse bu zamana kadar bir şey yapmamasına rağmen gittiler fetö kanalını savundular.(Yandaş kanalları tabiki savunmuyorum bu arada ama geçen foxta fakirlikten kurban kesemeyip park banklarında üzülen amcayı oynatmışlardı ona çok güldüm.)

Şimdi de doğu illerine kayyum atanmasına aynı tepki var.Yok batıya da atarlarmış da bilmem neymiş.Ya tüm partilerin amacı hdpden oy almak bunu hepimiz biliyoruz.Bak ak partiyi sevmem ama adamlar oy kaybedeceğini bile bile teröristlerin isimlerini caddelere koyan,pkk'ya gizli gizli bazı izinler veren belediye başkanlarını görevden aldı.Yerine akpli değil iyi partili vs birilerini koysalardı bu kadar tepki verir miydiniz bilmiyorum ama sonuçta terörün türk hazinesinden beslenmesi engellenmiş oldu bir nebze.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi zırvalamışsın.
  • Yazdıklarımdan herhngi birini yalanlayabilir misin ?
    Yoksa yobazlık bu yaptığın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 19 Ağustos 2019; 20:15:33 >
  • Cumhur seçmeni de Millet seçmeni de böyle.

Biri din elden gidiyor diyip ortalığı ayağa kaldırır diğeri demokrasi elden gidiyor diye.

Bu sadece Türkiye'de de değil. Tüm ülkelerde seçmenler böyledir.

ABD'de TRUMP gibi bir adamı Demokratlar hain ilan etti.

Seçmene de partilere de bakmam, kim anti-globalist Devletçi kanattansa oyumu gidip ona atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 19 Ağustos 2019; 21:5:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.