Şimdi Ara

Türkiyedeki Covid 19 Gerçekleri(Ailecek pozitif) Rezillikler Eklendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
11.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun hocam. Lütfen dikkat edin, evden dışarı çıkmamaya çalışın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • k4r4h4n07 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin

• mrkrc kullanıcısına yanıt
    Hemşirelere laf atmadım aslında . Doktorların yokluğundan hemşireler doktor gibi olmuş artık onlar bakıyor idare ediyor herşeyi

• benmisim kullanıcısına yanıt
    Devlet hastaneleri yoğunluktan durma noktasına geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxgan -- 23 Haziran 2021; 13:12:22 >
  • Çok geçmiş olsun. Her şey göstermelik bu ülkede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burası leş gibi dunkof kokuyor. Geçmiş olsun kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oxgan

Devlet hastaneleri yoğunluktan durma noktasına geldi.
    Rezillik. O yüzden devlet hastaanesine gitmedim.

geçmiş olsun

Teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxgan -- 23 Haziran 2021; 13:11:11 >
  • 'Sağlık sistemimiz çok iyi yeaaa' diyenleri iplememek gerektiğini görmüş olduk.

Türkiye'de de her ülkede olduğu gibi sadece paranız var ise hak ettiğiniz hizmeti alırsınız.

120 liralık testi 250ye yaptırdığını sorgulamıyor da ailece hasta olan adama gidin kişi başı 250 TL verip test yaptırın diyor...

• mrkrc kullanıcısına yanıt
    Benim günahım neydi de burada doğdum?

• sağlık bakanı suçsuz halk suçlu,bilim kurulu suçsuz halk suçlu,her başarısızlığı milletin üstüne yıkan insanlardan nefret ediyorum

• kartal0001903 kullanıcısına yanıt
    Günlük 1500 vaka varsa bunun 50 si Kayseride olsa ayda 1500 kişi yapar zaten. Tek bir şehirde 1500 yoğun bakım kapasitesi olamaz. Her türlü dolar biter yataklar.

Her gün hasta olanlar sonraki gün çıkmıyor hastaneden. İki ay boyunca pozitif çıkan hasta var.

• Sakarya akyazıdayım yol çalışması var yakınlarda sadece yol çalışmasında çalışan kişiler de 80 küsür kişi pozitif çıkmış.Bu sadece akyazı da olan şey ve günlük 1500 açıklanıyor...

• Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. Anlattıklarınıza bakılırsa hastaneye sağlam giden pozitif olup çıkar.
  • Övülen sistem aslında o kadar saçma ki... Kendinden şüphe etsen bile test yapılmayacağını bildiğin için hastaneye gitmek çok daha fazla riskli geliyor. Test için kuyrukta beklerken zaten yalan olursun.

Bizim köy ufacık yer. Hepi topu 50-60 hane ya var ya yoktur. İstanbuldan giden biri gitti bulaştırdı. Ölümler ve pozitif vakalar oldu. Ama köy hala karantinada değil. Hala istanbuldan gidip gelenler var. Geçen hafta istanbulda kalp krizinden vefat eden oldu. Köyden tüm akrabaları geldi cenazeye. Varın siz düşünün gerisini.

Allah sonumuzu hayretsin.

Hele hele dün çıkıp sağlık bakanının vakalardaki artışın sebebi düğünler demesi beni benden aldı.

Bunu öngörememek bu kadar zor mu? Serbest kılarken ne bekliyodunuz? Düğün salonuna o kadar insanın girmesine izin verirsen nasıl önünü alabilirsin ki?

Şaka gibi devam ediyoruz...

• bu gurbetçiler niye bu kadar iki yüzlü ve türkiyenin batmasından zevk alıyor?
    utanmanız, haysiyetiniz yok mu sizin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkrc

Kurallara uymayın? Siz bizi nerden tanıyorsunuz acaba? Önce savunduğun hükümetin UYGULAMADIĞI kurallara bak. yalakalığını git başla kapıda yap. Koyunlar sizi
    Koyun? Seninle ayni fikirde olmadigim icin hükümet yanlisi mi oluyorum?

Ben Ingilterede yasiyorum, ve aileden gelip büyüme ATATÜRKCÜ ve MILLIYETCIYIZ, ayrica esimle beraber türkiye dönüp birkac projemiz var onlarin üzerinde calismalarimiz var. Yasim 28 yazilim mühendisi olup Istanbulda Devlet Unisinde okumus birisiyim. Anlicagin yokluktan gelen ve yoklugu iyi bilen birisiyim. Senin gibi parti fanatikligi yapacak ve kin kusacak kadar vaktim olmuyor, sürekli birsey hakkinda sikayet etmek yerine hayatin icin cabala o zaman.

Simdi bak bakalim, o koyun ben mi oluyorum yoksa sen misin tekrar düsün :)

Ha bu arada yazdiklarimla tatmin olmadiysan özelden yaz instamida veririm. Koyuna benzer yanim var miymis iyi bak ordan bende sana bir bakayim tanismis oluruz koyun bey :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.