Şimdi Ara

Türkiyede tüm zamanların en çok satan albümü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
109.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şuan 100 bine şükrediyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: popeye85

şimdi size sacma gelicek biliyorum.hatta ilk duyduğumda banada sacma gelmişti.en cok satan album uzaylı mustafa topaloğlunun hani erik dikeni dediğ sarkının albumu.bunu bi cok kanalda duydum ve yıkıldım.siz inanabilyomusunuz.bu album 5 milyona yakın satmış.ohaa dedim.ama ...farklı farklı kanallarda duyunca bişi demeye gerek kalmadı.

Fake
  • quote:

Orjinalden alıntı: ok now

10 sene önce 4.5 milyon satılabilirken

artık korsan CD satanlar bile MP3 den şikayet ediyorlar
  • Bende Mustafa topaloğlu diye biliyorum. Kesin bilgi muyap tan alınabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MirabLe

quote:

ohaaa

• quote:

Orjinalden alıntı: MirabLe

quote:

• Ben Türkiyede en son çok satan albümlerde 1. sırada İsmail Yk var diye biliyorum. Laned olsun.

• 97 De Cartel 1.200.000 Satmıştı Sanırım Tam Hatırlamıyorum...
  • quote:

çok doğru bir tespitte bulnmuşsun,interneti olan artık indiriyor böyle tezgahlardan almıyor.anca film ve oyun satılır ileri de bunlar da tamamıyla güme gider.sanal korsancılık arttıkça tezgahçı korsancılık yalan olma yolunda devam ediyor.
  • korsan ruhu asla ölmez
  • Türkiye de 2.5 milyon satışını geçen hiç bir albüm yok biraz abartı yani 4.5 milyon falan. Her kaynakta farklı bilgiler var. Ama geçen bi televizyon programında Oy oy eminem albümü diyordu 2.5 milyonla.
  • Bildiğim Kadarıyla Tükiye'de En Çok Grup YORUM'un albümleri satıyor.
    MARŞLARIMIZ ve HAZİRAN'DA ÖLMEK ZOR ALBÜMLERİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: f3elings

Türkiye de 2.5 milyon satışını geçen hiç bir albüm yok biraz abartı yani 4.5 milyon falan. Her kaynakta farklı bilgiler var. Ama geçen bi televizyon programında Oy oy eminem albümü diyordu 2.5 milyonla.

2.5 milyon çok az bir rakam, üstte diğer rakamlar zaten var.
  • tüm zamanlarn en cok satan albumu ibrahm tatlıses mavi mavi albumudur

isteyen arastırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fromelf

bende 4.7 milyon kaset satisiyla oy oy eminem olarak biliyorum... satis rakamlari her yerde farkli yaziliyor ama gelmis gecmis en cok satan album budur.. zaten mp3 bu kadar yayginken artik bu rekor kirilamazda...
    quote:

Orjinalden alıntı: 1881

Bildiğim kadarıyla Mustafa Topaloğlu'nun OY OY EMİNEM adlı kaseti bu ülkede tüm zamanların en çok satanı

Bir televizyon programında tartışmasıda olmuştu fakat tartışanlar çoşkun sabah ile topaloğlu idi..
  • Grup Yorum "Sürekli satan albümler" listesinde de yeralıyor. Bu liste, sürekli satışlar üzerinden hesaplanarak hazırlanan bir liste. Grup Yorum'un bu listede yeralan albümü ise Haziran'da Ölmek Zor.... Grup Yorum'un da kasetlerini çıkardığı şirket olan Kalan Müzik sahibi Hasan Saltık, yapımlarının anlık büyük satışlar yapmadığını, ancak sürekli satarak diğer kolay tüketilen müziklerden daha çok sattığını söylüyor: "Fikret Kızılok'un 'Yan Yana' albümü sekiz yıl önce çıktı. Bülent Ortaçgil'inki yirmi beş yıl önce. Grup Yorum'sa dokuz yıl önce. Ama bunların haftalık satışları 10 bini buluyor. Yansımalar Grubu'nun 'Bab-ı Esrar'ı, geçen yıl çıktı ama sadece dün 5 bin sattı. Bir Mustafa Sandal'ın kasetini on liraya da versen, altı ay sonra bir tek satamazsın." diyor.

GRUP YORUM sürekli satanlar arasında en çok satalar da GRUP YORUM, SEZEN AKSU, AHMET KAYA,TARKAN'dır

• MP3 çıktığından beri 100.000 satmaları bile büyük başarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Code Geass

MP3 çıktığından beri 100.000 satmaları bile büyük başarı.

Grup YORUM için mi dediniz ?

Grup YORUM Basın tarafından hiç gösterilmemesine rağmen gücünü halktan alan ve hiç bir zaman'da korsana karşı bir laf söylememiş çünkü YORUM'u dinleyen kitle genelde yoksul işçi sınıfı.
  • o deılde,toplamda en fazla albumu satılan sanatcı,orhan gencebay diye biliyorum,
    korsan kasetlerle bırlıkte toplamda 250 mılyon kaset satılmıs dıye okudum...
  • onu bunu bilmemde orjinal cd almayan biri olarak keşke korsanı kaldırsalar diyorum öyle olsa seve seve alırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.