Şimdi Ara

Türkiyede Tek audi A1 1.4 Tfsı 185ps (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yunusssss

motoru sakat hayatta bırak ahirette bile verilmez buna bu para

Nerden öyle br kanıya vardın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

42 bin euro mu?

O fiyata 2 tane Alfa Romeo MiTo 1.4 Multiair 170 bg Quadrifoglio Verde alınır. 22 bin 500 euro fiyatı var. Bir beyaz bir de kırmızı renk alınır renk renk binilir.

ulen ne uzun ismi varmış. okurken yoruldum. birde söylemeye kalksak geberiz herhalde.
    araç italyan adı brezilya tarzı olmuş

Bir de bu ismi sanayide bir ustanın söylediğini hayal et şimdi

• beyler audi alıyorsunuz ama minicooperi sollar bu araç tatlıymış alıcısı vardır trde

teknik özellikler

1.4l TFSI
    185ps/250nm
    0-100 6.9sn
    maks hız:227km/h
    Ortalama tüketim F.V 5.9l
    CO2-Ausstoß von 139 Gramm pro Kilometer
    Elektornik asistanlar ve ESP standart Başlangıç fiyatı:24.250 Euro (D) (Satış tarihi 2010 Sonu)
    Şehir içi yakıt tüketimi : 6.9 lt
    Şehir dışı yakıt tüketimi : 4.7 lt
    Karma yakıt tüketimi : 5.9 lt

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 22 Şubat 2011; 12:06:25 >

• Yok artık ya iyice abarttılar..42k euro nedemek yahu şaka gibi
  • A5 ile neredeyse aynı para. bunu alana hakkaten çok fenaa gülerim...

Edit: 2.el a5 tabikii ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacker111 -- 22 Şubat 2011; 11:58:57 >
  • saçma fiyat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibekir -- 22 Şubat 2011; 11:59:25 >
  • fiyatı soğuk espri gibi konuşmaya değmez. ondan kötüsü aracın kendisi de çok çirkin, Alfa Romeo' daki estetiğin üçte biri yok, fiyat iki katına yakın.

Türkiyede Tek audi A1 1.4 Tfsı 185ps

• Fiyatı neye göre pahalı? Polo ile kıyaslanırsa evet pahalı. Ama bunun dogrudan rakibi Cooper S. Denk donanımlı bir Cooper S fiyatı ne kadar bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

Fiyatı neye göre pahalı? Polo ile kıyaslanırsa evet pahalı. Ama bunun dogrudan rakibi Cooper S. Denk donanımlı bir Cooper S fiyatı ne kadar bilen var mı?

Kısmen haklısınız.Fakat Polo GTI-Fabia RS-Ibiza Bocanegra üçlüsündeki aynı motor-şanzıman kombinasyonunu iki kat fazla fiyata satmanın hiçbir gerekçesi yok şu araç için.

Tarz olarak Cooper S'i gözüne kestirmiş olabilir ama,neredeyse 10 yıllık bir araç olmasına rağmen Cooper'ın eline su dökemez bence.
  • quote:

Fiyatı neye göre pahalı? Polo ile kıyaslanırsa evet pahalı. Ama bunun dogrudan rakibi Cooper S. Denk donanımlı bir Cooper S fiyatı ne kadar bilen var mı?

liste fiyatı 62 bin küsur görünüyor. Donanımlar tabi Borusan' da da el yakıyor ama 1.6 olduğu için ötv düşük yani çok da şişmez, benim bakış açıma göre o da etiketini haketmiyor ayrı konu.

C30 2.0 otomatik fiyatı mesela 60.000. Bunlara göre düşündüğümde fiyat fahiş.
  • Bu araba Polo ya da Ibiza'dan oldukça farklı. Daha farklı bir tarzı var. Daha elit bir kesime hitap ediyor. Rakipleri de Mito ve Copper. Bu üç arabanın kendi içlerinde kıyaslanmasi daha doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can bora

quote:

liste fiyatı 62 bin küsur görünüyor. Donanımlar tabi Borusan' da da el yakıyor ama 1.6 olduğu için ötv düşük yani çok da şişmez, benim bakış açıma göre o da etiketini haketmiyor ayrı konu.

C30 2.0 otomatik fiyatı mesela 60.000. Bunlara göre düşündüğümde fiyat fahiş.

Bence de hem Cooper hem A1 fiyatını hak etmiyor ama konu bu değil. 62.000 TL etiketli Cooper S opsiyonlarla 75.000 TL sınırına gelecektir. Rakip ürünlerin fiyatları denk ise ciddi bir sorun yok bence.

• quote:

Bu araba Polo ya da Ibiza'dan oldukça farklı. Daha farklı bir tarzı var. Daha elit bir kesime hitap ediyor. Rakipleri de Mito ve Copper. Bu üç arabanın kendi içlerinde kıyaslanmasi daha doğru.

Onlarla kıyaslamıyorum ben de hocam,fiyatın fahişliği konusunda da hemfikiriz zaten
    Demek istediğimi tam anlatamadım ama,Audi bu aracın tarzı olduğunu iddia etsede Cooper'a rakip olabilecek bir araç olduğunu düşünmüyorum sadece
  • quote:

Bencede haklısın dostum. :)
  • Güzel ve açıkçası kaliteli bir araç fakat özellikle 185 hp lik modeli çok az satar ama yinede motor çeşitliliği açısından olumlu, diğer modeller için ve diğer markalarında getirmesi dileğiyle.
  • Bu tip bir araca bu kadar para yatıracak olsaydım
    Mini Cooper JCW alırdım.
    32.613 €`dan başlıyor.
    211 hp, 0-100 6.5 sn.

Mini Cooper S de olabilir tabi.
    O da 28.846 €.
    184 hp, 0-100 7 sn.
  • Boşuna tek değil

Fiyat ile ilgili yorum yapamiycam ama tek kelimeyle Ucube...!

Elit kesime hitab ediyormuş

Cooper varken bunu alanın aklından şüphe duyarım
  • 13 20 23. sayfalar beni mest etti ya

http://www.audi.com.tr/etc/medialib/ngw/tr/upload24.Par.0019.File.pdf/a1_033_1130_10_77.pdf

iç kısım süper kalite duruyor
  • hadi tek dersin ilgi çeksin vs vs diye

ama altında ki açıklama kısmına niye kriko yazar ki insan
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.