Şimdi Ara

Türkiyede Tek audi A1 1.4 Tfsı 185ps

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sahibindende gezerken gördüm buyrun link:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-turkiyede-tek-1-4tfsi-185ps-43265439/detay

• hayatta bu kadar para vermem bu arabaya

• Avuç kadar araba fiyata bak.
  • 2008-2009 a3 alırım 2. el daha iyi :))
  • Gereksiz pahalı.

• 42 bin euro mu?

O fiyata 2 tane Alfa Romeo MiTo 1.4 Multiair 170 bg Quadrifoglio Verde alınır. 22 bin 500 euro fiyatı var. Bir beyaz bir de kırmızı renk alınır renk renk binilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canvarol -- 21 Şubat 2011; 20:23:57 >
  • Bu paraya 2011 golf gti 211hp alırım aynı fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmeta60 -- 21 Şubat 2011; 20:18:05 >
  • 1.2 tdi falan olsa anlarım parası makulde bu olmadı şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

42 bin euro mu?

O fiyata 2 tane Alfa Romeo MiTo 1.4 Multiair 170 bg Quadrifoglio Verde alınır. 22 bin 500 euro fiyatı var. Bir beyaz bir de kırmızı renk alınır renk renk bilinilir.

Hiç gerenk yok :) O paraya 1750 BTi 235 HP Giulietta Quadrifoglio Verde alınır paşa paşa binilir

• uzun süre de tek kalır bence
  • Dikkatli konuşun arkadaşlar,iki ay sonra bunu alan adam da gelir herkese çıkışır forumda
  • vaooov fiyata bak..arabayı unuttum ama fiyatı daha unutamadım..42.000 Euro..
  • bizim ülkemizde bu araç ilerde tutar :) satılmadığı için fiyatları oldukça düşecek ve ikinci eli zayıf olacaktır.
  • motoru sakat hayatta bırak ahirette bile verilmez buna bu para
  • Özellik olarak "KRİKO"su da varmış.Eh 42.000 Euro'nun bir karşılığı olmalı..
  • Çirkin ördek yavrusu.
  • quote:

42 bin euro mu?

O fiyata 2 tane Alfa Romeo MiTo 1.4 Multiair 170 bg Quadrifoglio Verde alınır. 22 bin 500 euro fiyatı var. Bir beyaz bir de kırmızı renk alınır renk renk binilir.

ulen ne uzun ismi varmış. okurken yoruldum. birde söylemeye kalksak geberiz herhalde.
    araç italyan adı brezilya tarzı olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

42 bin euro mu?

ulen ne uzun ismi varmış. okurken yoruldum. birde söylemeye kalksak geberiz herhalde.
    araç italyan adı brezilya tarzı olmuş

Bir de bu ismi sanayide bir ustanın söylediğini hayal et şimdi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.