Şimdi Ara

Türkiyede abazalar ne zaman biter aga ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • youtubede İlker Fırat diye birisi var abaza avcısı çocuk hergün youtubede yayın yapıyor ara sıra uzun canlı yayın yapıyor 12 saatlik çocuk size yemin ediyorum normal yayında 10 tane abazayı rahat işletiyor uzun yayınlarda 50 nin üstü abaza işletiyor ya aga bu abazalar yüzünden artık korkuyoruz hoşlandığımız kıza bilene açılamıyoruz aga gerçekten abaza olmayın ya sizler yüzünden benim gibi ve türkiyedeki %20 lik kısım efendi erkeklerde sizin yüzünden sebepsiz yere sapık olarak görülüyor bu sözüm bu forumdaki %70 lik kısım için geçerli değildir onlar efendi ve adamdır o geri kalan %30 luk kısmına sesleniyorum bu yazılarım onlara bu yazıyı okuyun paylaşın ve diğer bu forum yazarı olmayan kişilere okutun abaza olanlara ama sizin yüzünüzden kaç erkek depresyona giriyor bir kıza açılamadığı sevgilisi olmadığı için hani nasıl üsteki olanlar ekonomiyi nasıl kötü yapıyorsa sizin gibi abaza çoğunluk yüzünden bizde kız bulamıyoruz açılamıyoruz aynısı sizin içinde geçerli siz böyle oldukça siz abazalarda biz efendi erkeklerde %20 lik kısım harici herkes sap olarak gezecekler iyi halt yediniz sizin yüzünüzden ne kadar efendi erkek depresyondan dolayı kötü alışkanlıklara başladı ve saçları döküldü diğer sağlık sorunları çıktı iyi yaptınız abazalar afferin sizlere

• gerçekten bu duruma sinirleniyorum ve bu sebepten dolayı bu ülkeden gitmek istiyorum.

• şeye benzetiyom bunları ben mining yapılan ekran kartlarına. mining bitiminde her şey güzel olucek.

• Hocam katılıyorum sonuna kadar. Bu sürekli her kıza yazan tiplerin kaybedecek bir şeyi yok ne bir özsaygısı ne bir karakteri hiç bir şeyi yok. Vajinacı diye tabir edilen kitle bunlar. Sallıyor oltayı kime gelirse artık. Şimdi bana diyebilirsiniz kız bulamamış burda ağlıyor falan diye istediğinizi düşünebilirsiniz. Ama bana göre durum bundan ibaret

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanki yurt dışına çıktığın an hoş geldin diyerek kucağına atlayacaklar. rüyada yaşıyorsun. türkiye'de bulamayan yurt dışında hiç bulamaz. burada en azından türksün orada göçmensin seni kim ne yapsın?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.