Şimdi Ara

TÜRKİYE'NN YENİ PLATFORMU FİLBOX HUMAX UYDU ALICISI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
15.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sesler dolby digital olarak alınmıyor.sadece TRT HD ve Discovery showcase gerçek dolby digital yayın yapıyor.
    ilerde düzelir umarım.
  • Filbox humax kutusu ile birlikte bir aydır kullanıyorum. Çok fazla televizyon izlemem. Avrupa kupası başlamadan hemen önce - maçları izlemek için - aldım. Sinama kanalları filmleri çok kötü. Dandik dandik filmler oynuyor. Trt 2 deki kovboy filmleri tarzı filmler bile var. Discovery channel falan bilirsiniz .

Humax uydu cihazı ise çok dandik. Nedeni ; Kumandadan humax ı kapatmadınız diyelim. Direk olarak fişi çektiniz. Bir daha açtığınızda 2 dk kadar beklemeniz gerekiyor. Hatta bazen fişi taksanız bile power tuşuna bastığınız halde ışık dahi gelmiyor. Fişi söküp tekrar takıyorum , bu sefer de 2 dk kadar beklemek gerekiyor. Neyse, bazen de açıldıktan sonra görüntü pespembe geliyor. Bunun içinde hdmi kablosunu söküp tekrar takıyoruz. Yani işin özeti, önce kumandadan sistemi kapatmanız, daha sonra ise fişi çekmeniz gerekiyor. Tıpkı eski bilgisayarlar gibi. Eğer öyle yapmazsanız sıkıntı büyük..

İyi bir uydu alıcısı değil. İlla da alacam diyorsanız kendi sitesinden ya da teknosadan pahallıya almayın . Fiyatı uygun olan n11.com gibi yerlerden alın. Kendi sitesinde ya da teknosada 260 TL , N11.com da satıcılar 160 TL ye satıyorlar.

• lonely_m_2005 L kullanıcısına yanıt
    Fişini çekme.
  • arkadaşlar humax kanal geçiş hızları nasıl, memnun musunuz?

veya önereceğiniz başka bir uydu alıcısı var mı?
  • arkadaşlar...abone değilim zira sadece merak edip gece filboxı arayıp uydu alıcıya yeni kanallar yakında gelirmi diye sordum adam bana aynen şöyle dedi nereden bileyim beyim çalışanım yönetici değilim deyince haklı olduğunu düşündüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...abone değilim zira sadece merak edip gece filboxı arayıp uydu alıcıya yeni kanallar yakında gelirmi diye sordum adam bana aynen şöyle dedi nereden bileyim beyim çalışanım yönetici değilim deyince haklı olduğunu düşündüm...

Zuhahahhahah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

Merhabalar 48" tv`de modul olarak kullamiyorum fiyatına göre gercekten uygun. Aylik 8 tl`ye geliyor. Kanallarin çoğu hd hali hazirda. 9 ocakta ise tüm kanallar hd olacak dendi alip deneyin olmadi iade ederseniz. ben şu an için gayet memnunum.

https://m.youtube.com/user/eurowision1 bu arkadas kayit etmis burdan bakabilirsiniz kanallara.

Nasil hocam hala kullanıyor musunuz memnun musunuz? Apartmandaki merkezi yayından biktim cekmiyor 5-6 aydir cogunlukla sinyal yok yaziyor.

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Çok bakmıyoruz tv'ye ama fiyatına göre iyi en azından bir belgesel bir film izleyebilirsiniz.
  • Sagolun hocam cevap icin,arti olarak bir kac sorum daha olacak:

1-peki normal tvde olan trt,star,kanald vs gibi bilindik kanallarin hd'si var mi?

2-Aylik ne kadar ucret ödüyorsunuz ve taahhut 1 yillik mi??

3-Normal kanallarin haricinde farklı kanallarda var mi ucuz olan pakette.ornegin bi kac belgesel kanali ya da spor kanali vs gibi.

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    1-var
    2-aylik yok yıllık var şimdi baktım 15 ay 139 tl.
    3-5-6 tane sinema kanalı var, yine belgesel kanalları var.
    Para varsa dsmart veya digi gerek yoksa normal kanallar dışında filbox iyidir. Daha ucuza da bulursunuz 70-80 liraya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uydu alicisiyla beraber 15 ay 199 TL uygun mudur? Daha ucuzu var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.