Şimdi Ara

Türkiye'nin Yeni Sosyal Paylaşım Sitesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
1.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ShinoLexTazy

Tutarsa çok iyi olur bence

quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

tutması için daha çok reklama ihtiyacı var.Rakipleri karşısında (facebook,twitter) işi zor gibi.Yerli malı anlayışı yaygınlaşırsa rakiplerini ezer.Zaten bu tür sosyal ağların kullanımında bizim ülke artık en üst sıralarda yer alıyor...

quote:

ama sitede 1-2 açık buldum

quote:

Zamanla gelişip yaygınlaştıkça güvenlik politikasını da geliştirecektir.Şu an güvenlik firewall'ın da tabi ki zafiyetleri olacaktır...

Öncelikle değerli yorumlarınız için sağolun, emre arkadaşımızın da dediği gibi her gün site üzerinde çalışmalar daha da sürüyor, açıklar ve güvenlik konusunda. Ve reklam konusunda ilk önce çevre sonrada ücretli reklamlar hedefinde reklam vermeyede az kaldı

• Programı geliştiren arkadaşlara başarılar diliyorum.Umarım yaygınlaşırsınız ve ülke dışına da açılırsınız.Ülkemizin gururu olursunuz inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thockskreegn

quote:

Orijinalden alıntı: İrem'

quote:

quote:

quote:

quote:

pc geçince kayıt olurum. Incelerim, kurcalarım. Hayırlısı inşallah tutar :)

quote:

Orijinalden alıntı: Roach3558

İnşallah tutarda, destekliyoruz

Aynen arkadaşlar hayırlısı Çok teşekkürler desteğiniz için

mobilden üye olunmuyor sanırım

yorumturk.com/m mobil bölümü buradan, Normal mobilden olmuyor. Hemen altına bakarsanız, Dokunmatik versiyon butonu var daha gelişmiş mobil oradan olabilrsin kardeşim

oraya bakmıştim olmuyordu.

Bildirdiğiniz için sağolun üzerinde çalışıyorum :)

:) gerçi bilgisayardan üye oldum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Programı geliştiren arkadaşlara başarılar diliyorum.Umarım yaygınlaşırsınız ve ülke dışına da açılırsınız.Ülkemizin gururu olursunuz inşallah...

Teşekkürler butun istegimiz bu
  • Reklamdan önce sitenin güvenirliğini kanıtlaman lazım çünkü insanlar siteye güvenmezlerse girmezler biliyorsun :) Reklam sonraya kalsın yani ve hataları bulmalısın önce açıkları :)
  • quote:

Reklamdan önce sitenin güvenirliğini kanıtlaman lazım çünkü insanlar siteye güvenmezlerse girmezler biliyorsun :) Reklam sonraya kalsın yani ve hataları bulmalısın önce açıkları :)

Katılıyorum sistemi cuk oturttukan sonra ki iş reklam, su anki önceliğimiz güvenlik işleriyle kafa yormak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tepedeninme

İnşAllah tutar.

Teşekkürler kardeşim :))
  • Hadi hayırlısı dilerim ki tutar
  • Teşekkürler
  • ön sıralardan yerimi aldım akşama eve gidince fotoğrafımı atarım şimdi işteyim.
    inşallah tutar.güzel olmuş.
  • Ben ortam biraz güzelleşsin bi güvenlik olsun atarım resimlerimi :D
  • Bi bakalım ne varmış ne yokmuş Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SFenK

ön sıralardan yerimi aldım akşama eve gidince fotoğrafımı atarım şimdi işteyim.
    inşallah tutar.güzel olmuş.

Teşekkürler inşallah kardeşim :)
  • quote:

Ben ortam biraz güzelleşsin bi güvenlik olsun atarım resimlerimi :D

Peki merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

Bi bakalım ne varmış ne yokmuş Hayırlı olsun

Teşekkürler kardeşim
  • Düşünce çok güzel emeklerinize sağlık ama pek hoşuma gitmedi tasarımı beğenmedim.Daha sade, kolay,engellemeleri basit olan ve ip engellemesi olan bir paylaşım sitesi şu günlerde daha rağbet görür diye düşünüyorum umarım yanılıyorumdur, büyük başarılar yakalamanız dileyimle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bedavauye

Düşünce çok güzel emeklerinize sağlık ama pek hoşuma gitmedi tasarımı beğenmedim.Daha sade, kolay,engellemeleri basit olan ve ip engellemesi olan bir paylaşım sitesi şu günlerde daha rağbet görür diye düşünüyorum umarım yanılıyorumdur, büyük başarılar yakalamanız dileyimle..

Teşekkürler altyapıdan başlayarak geliştiriyoruz, ve kullanıcı ip ile engelleme şuan sadece yönetici tarafından yapılıyor. Düşünceniz için çok teşekkürler
  • Güzel, yapanların ellerine sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç Düşünür

Güzel, yapanların ellerine sağlık.

Teşekkürler
  • Renkleri biraz daha pastel yaparsanız daha hoş durabilir.Bir de reklam reklam reklam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.