Şimdi Ara

Türkiye'nin silah ihracatı son beş yılda büyük artış gösterdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Silahlanma çözüm değil, insanlık içerikli eğitim şart. Yoksa Arap ülkelerinde sorun kalmazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • homebird kullanıcısına yanıt
    işte aradığım mantık bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensi

Ondan oldugunu sanmam. O zaman nukleer silah sahibi de olmamasi lazimdi. G. Kore ve Japonya'da fiili olarak Amerikan somurgesi ama cok guclu ordulari var, kendi silah teknolojilerine de sahipler. Hintlilerin kafa deli gibi calisiyor ustelik. Isyerinde iki tane Hintli muhendis var. Adamlar bize bes cekiyor.

Bir kagro firmasında hintli muhasebeci gördüm biraz hesap kitap işi yaptık bizi 3 e Bölüp 7 ye çarptı sonuç 0 çıktı utandık kaldık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Bir kargo firmasında Hintli muhasebeci gördüm. Biraz hesap kitap işi yaptık. Bizi 3'e bölüp 7 ile çarptı. Sonuç 0 çıktı. Utandık kaldık." yazamadığına göre seviyeniz pek farklı olmasa gerek. Adam en azından yabancı ülkede iş bulabilmiş. Anadilinde dahi yazı yazamayanlar ne yapmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensi -- 14 Mart 2018; 1:28:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensi

"Bir kargo firmasında Hintli muhasebeci gördüm. Biraz hesap kitap işi yaptık. Bizi 3'e bölüp 7 ile çarptı. Sonuç 0 çıktı. Utandık kaldık." yazamadığına göre seviyeniz pek farklı olmasa gerek. Adam en azından yabancı ülkede iş bulabilmiş. Anadilinde dahi yazı yazamayanlar ne yapmalı?

sen olayı yanlış anladın. bir kez daha oku istersen
  • Kat edilecek o kadar çok yol var ki bu artışlar 10 yıl böyle devam etse yine ilk 5'e giremiyoruz maalesef zamanında çok geri kalmışız savunma sanayisinde

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.