Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.442
Cevap
120
Favori
549.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk abonelik için Turknet'in evraklarını doldurup göndereceğim de,
    Hangi kargoyla göndereyim? Birde karşı ödemeli mi olacak?
    Bu arada şimdi önceki sayfada gördüm, aboneliğim için modem alamayacak miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berden -- 22 Şubat 2021; 0:7:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berden

Selamlar
    İlk abonelik için Turknet'in evraklarını doldurup göndereceğim de,
    Hangi kargoyla göndereyim? Birde karşı ödemeli mi olacak?
    Bu arada şimdi önceki sayfada gördüm, aboneliğim için modem alamayacak miyim?

MNG Kargo ile gönderiyorsunuz hocam, size gönderdikleri evraklarda anlaşmalı kargo numarası yazıyor. MNG ile karşı ödemeli göndereceksiniz.

• 41655231 numaralı destek kaydıma dünden beri cevap yok ve internetim 3 gündür yok bütün planlarım işlerim iptal oldu bin kere yazdım kardeşim cevap verin diye

• Merhaba sayın yetkili.

28 mart'ta ttnet aboneliğim bitiyor. Turknet kullanmak istiyorum. Bittikten sonra sıfır giriş mi açtırayım. Yoksa aboneliği taşıyayım mı? konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

• PeaceBorne P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölgede port sorunu olabilir. Hizmetiniz aktif edildikten sonra PM üzerinden benimle iletişime geçmeniz durumunda hattın desteklediği hızı kontrol ederek yardımcı olabilirim.
  • berden kullanıcısına yanıt
    Merhaba, MNG kargo ile ücretsiz gönderim kodunu paylaşarak gönderebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
  • nameoflord kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arkadaşlarım arızanız ile ilgili yerleşik operatör ile yazışma başlatmıştır. Ekiplerden gelen bilgide dağıtım kutusuna kadar sorun olmadığı bilgisi verilmiştir. Arkadaşlarımda kontrol ederek size bilgi verecektir.

"Arıza müşteri iç tesisatından kaynaklandığı ve bina dağıtım kutusuna kadar arıza tespit edilmediği bilgisi alınmıştır."
  • s_mail S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öncelikle sizi de aramızda görmek isterim. Geçiş yapmanız durumunda kurulum hizmeti vermeyeceğimiz için 108 TL'lik kurulum ücreti faturanıza yansımayacaktır. Geçiş yapmanızı öneririm.
  • 08/2022 de biticek olan ev telefonu taahhütü nedeniye istediğim zaman geçiş yapamayacağım. Acaba cayma bedeli tahmini ne kadar çıkar haziran da iptal etsem. Çünkü haziran da bitiyor internet taahhütü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 22 Şubat 2021; 16:31:22 >
  • istanbul kadıköy acıbadem tarafındayım. Bina da Cam kablo fiber var.benim gibi hattı olan kullanıcılar performansı konusunda bilgi paylaşabilir mi? teşekkürler.

• yalan deyince nasıl savuruyorsunuz, bırakın milleti kandırmayı

• Merhaba bugün türk telekomu aradım taahhüt bozma bedeli olarak 215 tl dediler.Turknet bunun tamamını karşılıyor mu? Geçişim nasıl olmalı ?

• Rhollor kullanıcısına yanıt
    Merhaba, fesih faturanızın 120 TL'sine kadar bizden çıkacak faturalarınızda indirim sağlıyoruz. Sizi de aramızda görmek isterim.

Abonelik işlemleri için 08502888081 numaralı satış birimimiz ile iletişime geçerek abonelik sürecini başlatabilirsiniz. Dilerseniz isim, soyisim ve iletişim bilgilerinizi PM üzerinden benimle paylaşmanız durumunda satış birimimize aramaları konusunda talebinizi iletebilirim.
  • Rhollor kullanıcısına yanıt

Kaç gün kala o fiyatı çektiler?

• typer_now T kullanıcısına yanıt

Geçiş oldu mu sizin? Olduysa sesli onaydan ne kadar sonra aktivasyon tamamlandı?

• quote:

Orijinalden alıntı: memphis1tr

istanbul kadıköy acıbadem tarafındayım. Bina da Cam kablo fiber var.benim gibi hattı olan kullanıcılar performansı konusunda bilgi paylaşabilir mi? teşekkürler.

Ben de bu konuda bilgi almak istiyorum eğer düzenli internet kesintisi varsa tercih etmeyeceğim

• thelordof kullanıcısına yanıt

Benim sesli onayı 2 gün önce aldılar. Hala beklemedeyim.

Merhaba, aktivasyon süreci 3 ila 6 iş günü sürmektedir. Sürecin uzaması durumunda PM üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Geçişlerin o kadar uzun sürdüğünü bilmiyordum. :(

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.