Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.442
Cevap
120
Favori
549.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İstediğiniz pm yi Gönderdim arıza giderildi diyorlar bende arızanın devam ettiğini söyledim buyurun ekran resmi 3 gün önce bakım yapıldı bakımdan sonra arıza kaydı oluşturdum hepsine lütfen bakın

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 100mbit alabilir miyim? Snr değerlerini ayarlaya biliyorum.

• Fiber altyapısı olup VDSL bağlanıldığı için hızı artırılamayan abonelerin hız artırımı veya fibere geçiş durumları ne zaman netleşecek acaba? Bilgi verebilir misiniz?

• 3 gündür internetim yok evde onlibe eğitime giriliyor perişan olduk lütfen yardımcı olun ? Dsl ışığı yanmıyor, destek no 37465270 . Evdeki insanlar derslere giremiyor benim eğitimlerim var bir yardımcı olun lütfen@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Gregory House -- 19 Ekim 2020; 13:44:3 >
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra eğer modem ile ilgili bir arıza olursa Telekom ekipleri değişim yapıyor.
  • Bey V kullanıcısına yanıt
    Merhaba, geçiş işlemi mi yapıyorsunuz yoksa sıfırdan yeni abonelik mi?
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 100 Mbps' te kadar olan paketimizi deneyebilir eğer sorun olursa tekrar eski paketinize geçiş yapabilirsiniz.
  • kafkayony K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, süre bilgisi veremiyoruz ancak çalışmalar devam ediyor.
  • Dr. Gregory House kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 15.10.2020 / 19.10.2020 tarihleri arasında hattınızda genel arıza bulunuyor. Gün sonunda arızanız çözülmezse tekrar bilgi verir misiniz?
  • Speedtest ile yapmış olduğum ölçümlerinde internet hızım 18-20 Mbps geçmiyor oysa bahsettikleri tamamen kendilerine ait olan ya da kendileri istediği şekilde at koşturabildikleri nPerf isimli site üzerinden yapılan hız ölçümünde ise maşallah 35'i geçip kırka doğru bile gidiyor. Bu durumu kendilerine anlatmak için haliyle tabii karşımızda canlı bir müşteri hizmetleri yetkilisi bulamadığımızdan dolayı uygulama içi yazışarak ir etmeye çalışıyorum ama bana benimle dalga geçer gibi geri dönüş yaparak internet hız ölçümeriniz tarafımızca yapılmış ve 35 megabit hızı gördüğünüz tespit edilmiştir deniyor.

Tam olarak ne yapmaya çalışıyorlar açıkçası anlamak güç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 gün önce internet başvurdum.

şuan internet var olan bir yerde sadece kullanıcı adı ve şifre temin edicekler onu bile yapamadılar.

Cumaya kadar gelmezse zaten iptal edicem başvuruyu.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

merhaba bu saat oldu hala dsl ışığı yanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, geçiş işlemi mi yapıyorsunuz yoksa sıfırdan yeni abonelik mi?

0'dan yeni abonelik. Bugün tarafınızca arandım, 2 ile 6 iş günü içerisinde işleminiz tamamlanacaktır denildi. Umuyorum uzamaz. Alakanız için teşekkürler.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

abone no 1502745 100mbit için tarife değişikliği yaptım. yardımcı olursanız sevinirim.

• 1874025 musteri numarasi ile basvuru yaptim yeni kullanici olarak haftasonu yaptim basvuruyu uzaktan eğitim icin kullanacagim interneti acil lazim oyuzden baglanmasi internetim acilmasi nekadar surer sureci hizlandirabilirmiyiz rica etsem suan mobil internetimde bitmek uzere hergun 4-5 derse giriyorum yetisemiyorum internet parasina mobilde
    Tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1861451 müşteri numaram lanet olsun nerden başvuru yaptıysam dedirttiniz bana. kendi altyapınızdayım diye kakaladınız hala gelip kurulum yapmadılar on tane destek kaydı bıraktım iki hafta oldu her yere yazdım. neyse bugün arayıp superonline bağlatıcam iptal edicem türknet başvurusunu da.

• SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, abonelik işlemlerinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • Dr. Gregory House kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bizde sorunun devam ettiğini belirterek ekiplere bildirimde bulunduk. Ekiplerden bilgi aldığımızda sizinle paylaşacağız.
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    Merhaba, paket değişikliği işlemleri 3 iş günü içinde tamamlanıyor.
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.