Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mesmeyut Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.442
Cevap
120
Favori
549.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim benim sizinle imzaladığım sözleşme ile talep ettiğim ve sizin bana vermeyi taahhüt ettiğiniz tarife özgür 35 mbit vdsl paketi. Hal böyleyken sizin bana vermiş olduğunuz tarife özgür 16 mbit adsl tarifesi. Bilgisayardan, modem ayarlarından, internet'ten falan anlamasak çaktırmadan 16 mbit adsl tarifesini mi yutturacaktınız bize ?!? Ne saçma sapan bir şirketsiniz siz ya. Sözleşme ile bana vermeyi taahhüt ettiğin hız 35 mbit vdsl hizmeti! 16 mbit Adsl ne alaka !!! 2 gün boş yere vdsl ayarı yapmakla zamanımı boşa harcadım. 4 gündür ortada halen bir çözüm yok. Bir de bu kadar saçmalık yetmezmiş gibi paket geçişini tamamladık diye yalan mesaj da atıyorsunuz !!! İnsanlarla dalga mı geçiyorsunuz siz ya !!!

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

Ya pazartesi mesai bitimine kadar sözleşme ile taahhüt ettiğiniz 35 MBIT KOTASIZ VDSL tarifesine kesin ve sorunsuz geçişimi sağlarsınız yahut aynı gün 17:01 de sözleşmenizi derhal fesih ve iptal ederim !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephilis -- 4 Temmuz 2020; 17:37:2 >

• Aklınız varsa Türk.net den uzak durursunuz. Peygamber sabrına sahip insanları bile delirtecek bir firmadır.
  • otuzyedi kullanıcısına yanıt
    Telekom’un yaptığı kontrol nedir ? Kendim bıraktığım gibi bu kutu cat6 kablomda duruyor. Herhangi bir müdahale yok.

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuzyedi -- 5 Temmuz 2020; 13:37:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nephilis N kullanıcısına yanıt
    Merhaba, VDSL başvurusunu 04.07.2020' de yerleşik operatöre yaptık ve onay verilmesini bekliyoruz.
  • otuzyedi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben iç tesisat kaynaklı bir sorun olmadığını ve hattın tekrar kontrol edilmesi için teknik arkadaşıma bilgi verdim. Ekipler hattı tekrar kontrol ettikten sonra gelişmeleri sizinle paylaşacağız.
  • part kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yalın pakete geçişler 01.07.2020' de yapılmaya başlandı. Sizinde yalın geçişinizi yaparak bilgi vereceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Daha once Turk.net kullaniyor ve gayet memnundum ancak adres deigsikligi nedeniyle T.telekoma gecmek durumunda kaldim , 21 ay daha devam eden bor taahutum var acaba sayet tekrar sizinle calismak istersem cayma bedelinin ne kadara kadar kismini karsiliyorsunuz ? Ve ne kadar cayma bedeli odeyecegimi nasil ogerenbilirim?
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 120 TL’ye kadar cayma bedelinizi 6 ay içinde size her ay indirim sağlayarak karşılıyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Peki mevcut taahutmun iptali halinde ne kadar ceza odemem gerektigini nasil ogrenebilirim ? Sadece kullandigim aylara ait mi ceza oderim yoksa gelecek aylar da dahil mi oluyor. Gecis halinde mevcut portum korunuyor mu ? Santrale cok yakinim ancak maximum 75Mbps gibi bir hiz potansiyeli gorunuyor..
    Türk telekom il müdürlüğüne giderek veya ttnet müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Merhaba, ne kadar cayma bedeli çıkacağını servis sağlayıcınız ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Altyapı sorgulama sayfasında gelen sonucuna göre uygun paketimizden yararlanırsınız.
    Aşağıdaki konuyu incelemenizi öneririm.
    https://www.donanimhaber.com/Taahutlu-sozlesmeden-cayma-ve-ceza-Tuketici-Hakli--106110
  • Ar3th A kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.
  • Yalan dolan bu gün 3 operatör ile görüşece ğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    06.07.2020 tarihi sabahından, şu zamana kadar, internetimde surekli kopmalar yaşıyorum. An itibari ile tamamen kesildi. Mobil internetim ile online işlemlere girip destek kaydi da açamıyorum. Konu hakkında bilgi verir ve yardımcı olur iseniz sevinirim.
    İstanbul/Umraniye/Çakmak

• vicv3ga kullanıcısına yanıt
    Trabzon'da turknet gümlemiş durumda. İnternet sayfaları uçmuş. Mobil uygulamaları uçmuş. İnternet yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: AfterLife61

Trabzon'da turknet gümlemiş durumda. İnternet sayfaları uçmuş. Mobil uygulamaları uçmuş. İnternet yok.
    Kayseri de de durum aynı, an itibari ile tamamen kesildi. Mobil internet ile online işlemlere girip destek kaydı da açılmıyor.
  • 50 Mbps kullanıyordum taşındım. Taşındığım yeni adrese nakil istedim (vdsl alt yapısı olan) 10-16 gün bekledim. Port yok dediniz ilgileniyoruz dediniz bir türlü sonuç alamadım. Port talebi için Türktelekoma ben gittim onlar dedi İSS bizden talep edecek. Sizi aradım siz talep edeceksiniz dediniz. O zaman mevcut aboneliği donduralım dediniz tamam dedim peki bu süre içinde port takibi yapacak mısınız diye sordum. YOK dediniz. Sizin port yok bahanesiyel taşıyamadığınız internetimi O akşam Türktelekom çağrı merkezini arayarak 12 ay sözleşme paketi satın alıp 50 mbps (130TL) ertesi gün için saat 16:00 ya randevu verilerek hizmet almaya başladım. He bu arada 3 yıllık Türknetliydim ama aboneyi elinizde tutmaya çalışmadınız Teşekkürler. Yani demem o ki öyle ping di tüngtü reklamdı değil bu işler. Müşteri destek hizmet memnuniyet önemli. Size diyorum Telekom size port yok diyor ama bana bir gün sonra internet veriyor diye siz biz birşey yapamıyorsuz diyorsunuz. Bir yaptırımınız yok. 85 TL değil 100 TL yap ama hizmet ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thxdolby -- 7 Temmuz 2020; 3:39:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Kayseri de de durum aynı, an itibari ile tamamen kesildi. Mobil internet ile online işlemlere girip destek kaydı da açılmıyor.

Alıntıları Göster
    Saat 19 gibi düzeldi.Neymiş sebebi bilen varmı?
  • vicv3ga kullanıcısına yanıt
    Merhbaa, www.turk.net/oim sayfamızdaki sorunu giderdik. Kayıt oluşturabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.