Şimdi Ara

Türkiye'nin en güzel tatil yeri neresi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
39.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Türkiye'nin en güzel tatil yeri neresi?

(En Son Oy Tarihi: 23.8.2023)
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZuCcaCiYeCi

biz çemeden başladık alanyadan cıktık heryeri gezdim ama marmaris kadar güzeli yok çeşmeyi bilen bilir ne iş olduğunu kuşadası sengin+kıro dolu didim fena değil bodrum berbat fethiye pahalı ve o fiyatlara gidip çalış plajında yüzülmez marmaris mukemmel heleki marmarise varmadan akyaka diye bir yer var süper bi yer bence once oraya git bir kaçgun akyakada kal ordan marmarise geçersin antalya rus ve alman dolu turist ilgini çekerse antalya yaparsın yoksa denizi nemi çekilmez antalyanın.

benden bukadar

Arkadaş kesinlikle haklı,Akyaka süper bir yer.

Eğer gideceksen orada Sarıgerme Otel vardı gerçekten çok güzel bir otel tavsiye edebilirim orayı.
  • insan nerde huzurlu ve rahat ediyorsa orası, ben şahsen tatilimi karadenizde geçiririm.
    yeşil ile mavinin kucaklaştığı yer, cennet bahçesi gibi.
    Gitmeyenler samsun-artvin arasını gezip görsünler tavsiye olunur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domainci_ -- 11 Haziran 2009; 10:01:46 >
  • Ayvalık-Sarımsaklı yok
  • Akçay
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darsh

Ayvalık-Sarımsaklı yok

Vazgeçilmez oralar.. Ayvalık - Altınova
  • Bu sene Datça'dayız
  • Yalnışlıkla kemeri işaretledim ama tabiki marmaris çok güzel ve hiç sıkılmayacağınız bir alan bi ay tatile gitmiştim oraya.
  • rus turistlerin çoğunlukla olduuğ her yer
  • Antalya / Belek

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artdzy -- 14 Haziran 2009; 10:15:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: artdzy

Antalya / Bellek

Bellek degil belek
  • En iyisi heralde Bodrum falandır da En kötüsü Fethiye diyebilirim bilmiyorsun falan demeyin 4 sene otel işletti eniştem ve hiç bir gece de aman koptuk bu gece de vallahi dediğimiz bir gün olmadı.
  • Bodrum/Turgutreis bodrum'un aksine çok serindir.Akşamüstü çok sakindir bence ege sahilindeki en iyi günbatımı manzarasına sahiptir.Akyarlar köyündeki koyları görülmeye yüzülmeye değerdir.Bodrum'u geç Turgutreis daha iyidir kafa dinlemek adına.
  • Didim,Bodrum,Kuşadası üçünü hiçbirşeye değişmem arkadaşş
  • tatilden beklenti ve bütçeye göre değişir.mesela bodrum gece hayatı içindir.disko vs. meraklıysanız ,sabaha kadar zıplayıp akşaöa kadar yatırsınız.marmaris çok güzel ama bir o kadarda pahalıdır.
    birde işin maddi boyutu önemliyse cadde üzerinden değil iki sokak arkadan alışveriş yapın.lokanta,otel vs.dede iki sokak arkada yarı fiyata düşüyor.geçen yaz iş için 4 sefer alanyada kaldım.kaldığım oteller aynı stadüde olduğu halde birinde oda+kahvaltı 70 tl,iki sokak arkada oda+kahvaltı 25 tl.idi.hatta arka sokaktaki otelin havuzu çok daha güzeldi.oteli şirket ayarladığı için önce dikkat etmedim ama bir arkadaş bilgi isteyince sormuştum.
  • Bodrum'dan başkası yalan
  • Marmaris sanki başka bi ülke gibi.. sokaklarında, çarşısında gezerken sanki başka bi ülkede gibi hissediyo insan. Geçen yaz gitmiştim çok çok az türk vardı gerek otellerde gerek çarşıda
    tabi bana öyle denk gelmişde olabilir genel olarak nasıl bilemem
  • altınoluk tabiki gidin görünn
  • çeşme aşırı pahalı
  • Didim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.