Şimdi Ara

Türkiye'nin En Büyük Tomb Raider Koleksiyonu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Koleksiyonerlik ülkemizde zor bir hobidir. Hele ki konu oyunlar olunca bunun ne kadar zor olduğunu bir çok oyuncu çok daha iyi bilir.Nedense ülkemizde oyun severler için oyunlarla ilgili olan ürünlere ulaşmak her zaman zor olmuştur. Bende PC ile tanıştığım 15 yıllık zaman diliminden itibaren tam bir PC oyuncusu olarak her zaman bu zorluklarla uğraşan biri oldum. Bununla birlikte oyun oynamayı ve özellikle de bir tane oyunu diğerlerinden daha fazla seven biri olarak uzun uğraşlar sonucu biriktirdiğim koleksiyonumu siz sevgili oyunsever arkadaşlar ile paylaşmayı istedim. Şimdi sizi kendi çabalarımla biriktirip topladığım Tomb Raider koleksiyonum ile başbaşa bırakıyorum..

Bunlar ise yukardaki resimlerde olmayan ve koleksiyona sonradan eklenen parçalar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighSector -- 3 Aralık 2018; 2:36:2 >

• Çok güzel ve eşsiz bir arşivin mevcut lakin burayı nakliye firmaları msj basmış nedendir anlamadım Sen keşke bu konuyu donanımhaber sitesi ile paylaşsan daha iyi olur baksana 55 kişi bakmış bir ben cvp yazmışım bakanların hepsi nakliyeci heral de arşivin mükemmel belli yani baya bir emek var ne diyelim bu gibi arşivcileri görmek bir pc oyuncusu olarak beni sevindirdi.
  • Mükemmel bir arşiv! :o Emeğine ve sabrına sağlık denebilir ancak.
    Keşke benim de imkanlarım olsaydı da buna benzer bir şey yapabilseydim.
  • Bu arada sormak istedim. Daha önceden elinde olan parçalar vardır muhtemelen ama eksik olanları toplayabilmek için neler yaptın? Nerelerden topladın? Merak ettim.
  • 2000 yılından beri topluyorum ilk olarak CD ve oyun DVD lerini toplayarak başladım sonrasına oyuna olan hayranlığım her oyunu ile artınca daha kapsamlı bir arşiv düzenlemek istedim ama malum Türkiye şartlarında çoğu şeyi bulmak imkansız. Bende çoğu figürü Amerika, Çin ve bazı Avrupa ülkelerinden ebay yardımı ile satın aldım.Sadece figürler değil koleksiyon paketler, dergiler, guidelar vb. bir çok şeyi de o şekilde temin ettim.Türkiye'de bulabildiklerimi de devamlı olarak internette araştırma yaparak ve kişisel olarak birebir araştırma ile arayıp buldum
  • Çok çok güzel gerçekten. Sadece ebay üzerinden mi araştırdın yoksa başka yerler de oldu mu?
    Soruyorum durmadan, kusura bakma. Azıcık dilim tutuldu da koleksiyonu görünce.
  • Edit: Resimler 2018 yılı itibari ile güncellenmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.