Şimdi Ara

Türkiye Kupası | Beşiktaş - Sarıyer | 20:30 - 29.01.2015 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
3.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • devre bitmeden gol bulmak iyi oldu ikinci yari 2-3 gol daha atip hem sov yapmak hemde kupada iddali hale gelmek lazim, valla ciddi ciddi boyle rezil bi gruptan cikamama ihtimalimiz var yakismadi bize o 2 mac.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoCrAtiS17

tolgay gerçekten iyi. opare kötü. milosevicin ise bi numarasını göremedik çok beklentim yok bu adamdan. furkan yaman ise transfer sezonu kapanmadan mümkünse avrupa kuluplerine kiralanmalı. maç rezalet sarıyer çirkef beşiktaş kötü ve gol geldi

Milosevic ve Opare'den beklentinizin düşük olması çok makul fiyatlarla gelmesinden dolayı mıdır? Bizim Beşiktaşlıların huyudur çünkü 4-5 m altı verilen oyuncuları pek sevemezler.
  • Tolgayi begendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miloseviç ve tolgay iyi transfer bence.opare çok uzun zamandan beri maç yapmadığı icin biraz beklemek lazım.ama bisiler olmasa portonun scoutları aldırmazdı bence.

• Herkesin aksine Furkan ı ben beğendim açıkçası. Rakip kaleye sırtı dönük iyi oynayabiliyor. Sarıyor 10 kişi defans yapıyordu, Furkan ı eleştirirken bunu da göz önünde bulundurmalı. Sonuçta genç bir oyuncu ve tek başına bu kalabalık arasında kimi zaman kaybolması normal. Biraz daha geniş alanlar bulursa daha rahat değerlendirebiliriz sanırım. İsmail ve Necipse tam bir felaket.
  • Tolgay bence gayet iyi. Tek paslar falan iyiydi yani. Sarıyer havatoplarini hep atinca atti zaten tek denedikleri bu olsugu icin miloyu goremedik. Opare de sariyer cok defans oynadigindan kaynakli biraz garipsedi sanirsam

• İsmail, Necip, Boral...
  • Necip iyi gol icin demiyorum, pas hatasi yapmadi.

Tolgay zeki adam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anti ismailim arkadaş gitsin artık su adam
    ulan hiç bir şey yapmadan milyonlar aldı utanmaz
  • Sosa yı neden biz Beşiktaşlılar bu kadar abartıyoruz anlamıyorum bence orta düzeyde bir orta saha çok top kaybı yapıyor. Galatasaray maçında da paso top kaybı yapmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

quote:

Orijinalden alıntı: SoCrAtiS17

tolgay gerçekten iyi. opare kötü. milosevicin ise bi numarasını göremedik çok beklentim yok bu adamdan. furkan yaman ise transfer sezonu kapanmadan mümkünse avrupa kuluplerine kiralanmalı. maç rezalet sarıyer çirkef beşiktaş kötü ve gol geldi

Milosevic ve Opare'den beklentinizin düşük olması çok makul fiyatlarla gelmesinden dolayı mıdır? Bizim Beşiktaşlıların huyudur çünkü 4-5 m altı verilen oyuncuları pek sevemezler.

öncelikle sadece milosevic'ten beklentim yok dedim ikinci olarakta fiyatlar ile bir ilgisi yok görüşlerimin

• Sosa şu ara paslar yerine kaleye vursa 3 gol atmıştı

• İsmail gibi bir adam nasıl futbolcu olmuş anlaşılır gibi değil

• yıkıcı team geliyor :D
  • yeminle çıkıyım şuan ismailden iyi oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: okartal1

Sosa yı neden biz Beşiktaşlılar bu kadar abartıyoruz anlamıyorum bence orta düzeyde bir orta saha çok top kaybı yapıyor. Galatasaray maçında da paso top kaybı yapmıştı.

Sosa direk hucuma dogru giden tek adamımız ve hücumda tek eksigimiz bu diyebiliriz. Bazen fazla pas yapıyoruz Sosa bunu yapmıyor. Direk katkıya yönelik oynuyor. Bu yüzden sana çok hata yapıyormuş gibi gelebilir.

Sosa'ya laf atma Allah çarpar
  • Ismail sana hic bir sey demiyorum.

• Bu ismail amatör takımda bile oynayamaz şu haliyle

• İsmail gelmisini gecmisini seviyim senin

• Dembaba tore

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.