Şimdi Ara

Türkiye Kupası | Beşiktaş - Sarıyer | 20:30 - 29.01.2015 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
3.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oha şuna faul dedi ya la tertemiz aldı atınç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opare nin hücuma katkısı sıfır yalnız. Serdar dan fazlasını göremedim bu maç. İsmail etine butuna bakmadan Opare den fazla hücuma çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

Necip iyi gol icin demiyorum, pas hatasi yapmadi.

Tolgay zeki adam.

Necip mi pas hatası yapmadı?

2 dk içerisinde 3 pas hatası yaptı ilk yarıda, sokaktaki herhangi biri yapmaz. Tam o sıralar herkes sayırıyordu ki gol attı.

Necipten Beşiktaş'a fayda yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Orijinalden alıntı: okartal1

Sosa yı neden biz Beşiktaşlılar bu kadar abartıyoruz anlamıyorum bence orta düzeyde bir orta saha çok top kaybı yapıyor. Galatasaray maçında da paso top kaybı yapmıştı.

Sosa direk hucuma dogru giden tek adamımız ve hücumda tek eksigimiz bu diyebiliriz. Bazen fazla pas yapıyoruz Sosa bunu yapmıyor. Direk katkıya yönelik oynuyor. Bu yüzden sana çok hata yapıyormuş gibi gelebilir.

Sosa'ya laf atma Allah çarpar

Modern futbolda birazda ekstra pas yapmak gerekir nokta paslarda tamam başarılı bir Guti kıvamında fakat genel olarak oyun içinde pek yer almıyor alıp vermiyor Guti Delgado tarzı oyun kurmuyor fazla anlatmak istediğim bu

• Gökhan'ın yedek kulübesinden emaneti kapıp gelmesini bekledim.

• Uğur kaç tane topu yakalayamadı ya yeter be

• Opare bnce zayif kaliyor fakat tolgay fena degil sosa gib daha acilacaktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Sosa yı neden biz Beşiktaşlılar bu kadar abartıyoruz anlamıyorum bence orta düzeyde bir orta saha çok top kaybı yapıyor. Galatasaray maçında da paso top kaybı yapmıştı.

Sosa direk hucuma dogru giden tek adamımız ve hücumda tek eksigimiz bu diyebiliriz. Bazen fazla pas yapıyoruz Sosa bunu yapmıyor. Direk katkıya yönelik oynuyor. Bu yüzden sana çok hata yapıyormuş gibi gelebilir.

Sosa'ya laf atma Allah çarpar

Modern futbolda birazda ekstra pas yapmak gerekir nokta paslarda tamam başarılı bir Guti kıvamında fakat genel olarak oyun içinde pek yer almıyor alıp vermiyor Guti Delgado tarzı oyun kurmuyor fazla anlatmak istediğim bu

O zaman biz fazla modern oynuyoruz yani demek istedigim gereginden fazla pas yapıyoruz. Mesela ilk yarının sonlarına dogru Kerim'in girdigi pozisyonu hatırlıyor musun bilmiyorum ama o pozisyonda Kerim şut atacagına Sosa'ya çıkardı. Mesela Sosa olsa vurmuştu şimdi 2'ydi.

Fazla uzatmaya gerek Sosa'yı sana begendiremem ama bence çok ama çok yararlı hatta direkte kilit adamımız

• 2 gelsin 2.
  • Zemin 2.lig takımı sarıyer için bile çok kotu. Adamlar yenilse sebebi zemin olarak açıklarlar. Bizde bu statta şampiyonluk hedefliyoruz.

• Furkan gol atti

• Uzaktan şut çekmek lazım. Bizim oyuncular pas olayını bazı pozisyonlarda fazla abartıp kaptırıyorlar. Derken Furkan attı 2-0

• derelioğlu kimin için ''ben bjk yönetiminde olsam bu oyuncuyu almazdım'' dedi.
  • Bu opare açılır arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: GTFO

derelioğlu kimin için ''ben bjk yönetiminde olsam bu oyuncuyu almazdım'' dedi.

tolgay...

bu arada müthiş kafa golü yedik.
  • Tolgayyyyy harika golll

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolgay attı
  • tolgay attı 3 :)
  • Olm bu transferler süperrr.tolgay müthiş oturucak bu takıma.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.