Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.605
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkey direct ile Roborock S55 siparisi verdim birkac gun once ve ellerinde olmadigindan kargolanma gununu bekliyorum. Sikinti surda az once musteri hizmetlerine vergiler dahil degil mi diye sordugumda, vergi sigortasi almadigimi soyledi. Ben de Turkey direct sectigim icin yerel gumruk vergilerinin dahil oldugunu belirttim ve ekran goruntusu gonderdim ama cozume kavusturamadik. Bugun haber bekliyorum, haber gelmezse iptal talebi yapicam, nasil bir is anlamadim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackrockH -- 9 Kasım 2019; 13:47:59 >
  • BlackrockH kullanıcısına yanıt
    Tariff Insurance: TRY0.00 yazmıyor mu?
  • tturke T kullanıcısına yanıt
    Yaziyor. Simdi baktim siparisimi iptal etmisler
  • Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

Resimdeki yazismaya istinaden siparisi iptal etmek istedigimi soyledim. İptal sonrasi baska bir musteri hizmetleriyle gorustugumde vergi odemeyecegimi soylediler. Ben de diger musteri hizmetleri gorevlisinin beni yanlis yonlendirdigi soyledim. Bosuna iptal etmis oldum gorunuyor..
  • Ben wifi priz alacağım mesela genel bir kod falan yok mu bazı ürünlere mi sadece kod

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, S50 ve S55 robot süpürgeler için kupon tükenmiş gözüküyor, yeni bir kupon gelecek mi ?
    Vergiler dahil hocam ondan problem yok.Yanlış anlaşılma olmuş olabilir.Kuponlar güncellenecektir.
  • bseeek B kullanıcısına yanıt
    Aliexpress'den alışveriş yapabilirsiniz. Aliexpress'den Gümrük vergisi+gümrüğe sunma ücreti+ gümrük damga vergisi + birçok kategoride ötv ödeyerek alışveriş yapabilirsiniz.Tercih sizin ama lütfen kazıklıyorlar gibi söylemlerinize dikkat ediniz.
  • emreipek E kullanıcısına yanıt
    Kuponların kullanım sayısı arttırıldı.Tekrar deneyebilirsiniz.
  • tgaripozer T kullanıcısına yanıt
    Kuponların kullanım sayısı arttırıldı.Tekrar deneyebilirsiniz.
    Kuponların kullanım sayısı arttırıldı tekrar deneyebilirsiniz.
  • Roborock markası Xiaomi çatısından ayrılıyor olsa gerek.

Eylül ayında tanıtılan Roborock S5 Max sadece kendi uygulaması ile çalışmakta. Mi Home desteği yok.

Bunlar sürekli yeni model çıkardıkça süpürge alamayacağız bu gidişle.

Bir de anlamadığım bu Gearbest sitesi her zaman cihazlar yeni de çıksa, hemen satışa sunmakta. Banggodd bunu neden yapmıyor acaba?

https://smartrobotreviews.com/reviews/roborock-s5-max-short-review.html

https://m-tr.gearbest.com/vacuum-cleaners/pp_009640372363.html?wid=1349303&lkid=71635775

• S55 sipariş verdim. Hayırlısı bakalım. Daha uzun pil ömrü, daha iyi bir işlemci sebebiyle S6 istiyordum aslında ama bir türlü yanıt gelmeyince s55 aldım.
  • Merhaba arkadaşlar, Fimi A3 Dron almayı düşünüyorum. Turkiyeye gelmesi için sorun yok herhalde. bu ürün için kupon varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sguler16

Merhaba arkadaşlar, Fimi A3 Dron almayı düşünüyorum. Turkiyeye gelmesi için sorun yok herhalde. bu ürün için kupon varmı acaba?
    Bende şimdi aynı dron'a bakıyordum soru sormak üzere iken senin mesajını gördüm.. Konu sahibi bekleniyor..

Sorun çıkarsa eyvah eyvah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LogiaType -- 10 Kasım 2019; 19:5:56 >

• bende fimi x8 se drone almak istiyorum, konu sahibi gümrük vergisi iadesini nasıl alabileceğimizi tam olarak anlatırmısın.. vergiyi geri almada sıkıntı olacaksa veya tam geri ödeme olmayacaksa 175tl.sigorta paketine vermeyelim hiç olmazsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    Blitzwolf® BW-FYE7 TWS kulaklık için kupon var mı?
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    google da
    coupons from china
    diye arattır.
    İlk çıkan siteden kendiniz de kupon bulabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.