Şimdi Ara

Türkiye haritasının da yer aldığı ETS 2 - Road to the Black Sea DLC paketinin çıkış tarihi belli oldu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Grafiklerin nesi kötü acaba... Ayrıca 2 yol ekliyorlar dlc yapıyorlar diyen arkadaşlar daha iyisini siz yapın sizin oyunu yükleyelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun 2012 de cikti ve 7 yil boyinca DX9 ile calisti.
    2019 da (!) buyuk bir devrim yaparak DX11 e gecirdiler.
    Ve bu firma oyuna bir kac ufak dlc (mesela flag paketi) ekleyip onu bile parayla satan bir firma.
    Vizyonu sen dusun.
    Bunlarin kazandigi parayi Spintiresi gelistiren Rus arkadasa verseler Rusya dan Arjantine kadar butun dunyayi o gercekci fizik simulasyonuyla gezerdik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Grafikler iyi olsaydı bu boyutta haritası olan bir oyunun 200GB filan olması lazımdı. Para kazanmayı sürdürdükleri sürece de altın yumurtlayan tavuğu kesmediler. Yıllardır aynı oyunu oynuyoruz. Ben de bütün DLC'leri aldım.
    Gayet zevkli çünkü. Fakat nereye kadar oynarız bilmiyorum.

Benim beklentim artık bu oyunu tamamlayıp yeni grafiklerle bir ECS yapmaları ama adamların umrunda değil sanırım.
  • aslında dişli bir rakip olmadığı için bu kadar rahatlar.
    çok sağlam bir rakip olsaydı şuan farklı şeyleri konuşuyor olurduk muhtemelen.
  • İlk versiyon ile son versiyon arasında gerek fiziki gerekse oynanış olarak oldukça fazla farklar var. Ayrıca DLC'de sadece direkleri ve isimleri değiştirip yaptıklarını söyleyen arkadaşlar oyunu pek oynayan kişiler değil galiba? Adamlar DLC yaparken herşeyi bire bir aynı yapıyorlar. Nitekim Türkiyeye özel çok fazla detay varken bunu demek saçmalık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim ben bu harita kullanıyorum bütün şehirler görünmüyor tek İstanbul gözüküyor bileniniz varsa bir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet4284

Kardeşim ben bu harita kullanıyorum bütün şehirler görünmüyor tek İstanbul gözüküyor bileniniz varsa bir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
    İstanbul'da bitiyor harita. Yani İstanbul ve sol üstündeki iller var sadece.

• Şuan indirimde olmasına rağmen 38 lira civarı. Yaza doğru şöyle bi %60 indirim görse de alsak
  • https://www.youtube.com/watch?v=ZqOGLfMoZZQ oyunu yayınladım çooook eğlenceli izlemeyenin gözü yaşlı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.