Şimdi Ara

TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.174
Cevap
4
Favori
107.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kulspruta

quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan5334

adam hayır veriyor pkk da feto de hayır veriyor onlardan farkını söiyle bana 3.bir şık mı vardı da bilmiyoruz bizi niye aynı kefeye koyuyorsunuz diyolar utanmadan HAYIR veriyorsan onların safındasın kim kimin safındaysa yarın onunla AHİRETE İNANYIORSA ONLA HAŞROLACAK NOKTA !

TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek]

Bunların hiçbirine cevap verebilecek yürekte biri olduğunu düşünmüyorum.Cevap verebilecek olan da da kan ve şeref aramamak gerekir

• her seçim aynı BIDI BIDI
  • Ağladığınızı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanbc

YSK çıksın, kaç mühürsüz evet oyu var, kaç mühürsüz hayır oyu var söylesin.
    Oldu bittiye getirmesin işi.
    Ülkenin vergisinin %67'sini verenlerin de içini rahatlatsın.
    Olması gereken budur.

hepsi mühürlendi artık onların :)
  • Bir haltım yapamazlar. 1.5 Milyon oy fark var. Seçimin kazanı belli. Tıpış tıpış uyacaklar çoğunluğa

• quote:

Orijinalden alıntı: 29tr

şu %67 vergi hesabını nasıl çıkardın bizi aydınlatabilir misin...

http://www.trthaber.com/haber/ekonomi/illere-gore-vergi-tahsilat-orani-aciklandi-195375.html

buradan hesaplayabilirsin.
  • Gscarbon G kullanıcısına yanıt
    17/25 aralık sonrası onların ne mal olduğu ortaya çıktı.. hoca kılığında lawrence dan farkı olmayan münafık kendini hoca sanan sapık herifin teki feto.. halen daha elma ile armutu ayırt edemeyecek zihinler var burada..
    neyin ne olduğun aanlamamk için at gözlüğü takıp bakıyorlar hayata..
    kendini avutmaıs kadar kolay bişey yoktur insanın..
    lakin güneş balçık ile sıvanmaz beyler.. gerçekler ortada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

hicbir zaman AKP taraftari olmadim, ama PKK, ve Feto ile ayni oyu kullananlarin vatana sahip cikiyormus gibi konusmalarina dayanamiyorum cok sinirleniyorum.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

quote:

quote:

adam hayır veriyor pkk da feto de hayır veriyor onlardan farkını söiyle bana 3.bir şık mı vardı da bilmiyoruz bizi niye aynı kefeye koyuyorsunuz diyolar utanmadan HAYIR veriyorsan onların safındasın kim kimin safındaysa yarın onunla AHİRETE İNANYIORSA ONLA HAŞROLACAK NOKTA !

Bunların hiçbirine cevap verebilecek yürekte biri olduğunu düşünmüyorum.Cevap verebilecek olan da da kan ve şeref aramamak gerekir

Veremezler hocam veremezler. Yıllarca bu adamla beraber hareket ettiler. Elini öpüp icazet almadan adım atmadılar... Biz zamanında bu ülkede Cemaatlerin, hocaların işi yok derken, Bu teröristi eleştirirken, bu adamlar savunurdu "Muhterem, Haşmetli, Über, Süper falan filan" hocamıza öyle deme derlerdi. Şimdi geçmişlerini görmezden geliyorlar :)

Hdp hayır demişmiş, Buraya sayın öcalan diyenleri, açılım yapanları, dolmabahçe müzakerelerini, oslo görüşmelerini, Ocalan ile görüşme emrini ben verdim diyenleri, Sehide kelle diyenleri koyardım da anlamazlar diye uğraşmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 17 Nisan 2017; 16:57:41 >

• La 15 senedir hazmedemediniz neyin tartışmasını yapıyosunuz anlamıyorum,15 senedir her seçim sonrası aynı terane, neden haksızlık yapıldığını düşünüyorsunuz ki senelerdir hep yenilmediniz mi zaten hala alışamadınız be, bikere de şapkanızı önünüze koyun ne yanlış yaptığınızı düşünün 15 senedir aynı terane...
  • poponuzdan element uydurmayın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

quote:

quote:

Veremezler hocam veremezler. Yıllarca bu adamla beraber hareket ettiler. Elini öpüp icazet almadan adım atmadılar... Biz zamanında bu ülkede Cemaatlerin, hocaların işi yok derken, Bu teröristi eleştirirken, bu adamlar savunurdu "Muhterem, Haşmetli, Über, Süper falan filan" hocamıza öyle deme derlerdi. Şimdi geçmişlerini görmezden geliyorlar :)

Hdp hayır demişmiş, Buraya sayın öcalan diyenleri, açılım yapanları, dolmabahçe müzakerelerini, oslo görüşmelerini, Ocalan ile görüşme emrini ben verdim diyenleri, Sehide kelle diyenleri koyardım da anlamazlar diye uğraşmıyorum.

Cevap verecek olan da kan ve şeref aramamak laazım demiştim.Cevap vereni tebrik ediyorum tescilledi kendini

• direniş 3 gün sürerse hükümet öpücükler eşliğinde devrediliyormuş
  • Ayrıca bu başkanlık olayı ilk çıktığında ülkenin nerdeyse %80-90 ı karşıydı ama anlatıldı,dinletildi aynı süre zarfında Hayırcılar da anlattı dinletti, sonuç yine Cumhurbaşkanlığı seçimi gibi oldu aynı sonuç nerdeyse neden şaşırıyorsunuz, bırakın bu ayrıştırıcılığı Gelin, Bir olalım,Diri Olalım,İri Olalım Hepbirlikte TÜRKİYE'olalım, herşeyde bir HAYIR vardır , alın size HAYIR işte daha üstüne konuşmayın bence.
  • Eskisehirdeyim. Yuruyus filan yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatında sandık görmemiş cahiller troller sırf muhalif olmak için yazanlar var. Oy çalınmış yahu her sandıkta 1 başkan 1 yardımcı olmak üzere 2 devlet görevlisi mecburi + seçime giren her parti en de müşahit gönderiyor sandığa sabah başkan sandığı kurar parti temsilcileri ve yardımcısı ve parti görevlileri eşliğinde sandık kurulur eğer parti görevlisi yok ise sayı 5 e tamamlanması için başkan başka birisini de görevlendirebilir. Bu kişiler oyların gerçek kişilerce atılmasını her şeyin nizami olmasını sağlar. Sandık kapanınca oylar bu arkadaşların gözü önünde sayılır ve her birisi tutanağı imzalar ve isterlerse bir kopya alma hakkına sahiptirler.

Şimdi bu ağlaşan arkadaşlar söyleyin bakalım sandığa gittiniz mi parti temsilcisi uyuyormuydu tehdit mi edildi rüşvet mi aldı? yoksa totonuzdan mı sallıyorsunuz? yoksa hazmedemiyormusunuz?

3-5 provakatörün oyununa gelmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: LeonEyes

Ayrıca bu başkanlık olayı ilk çıktığında ülkenin nerdeyse %80-90 ı karşıydı ama anlatıldı,dinletildi aynı süre zarfında Hayırcılar da anlattı dinletti, sonuç yine Cumhurbaşkanlığı seçimi gibi oldu aynı sonuç nerdeyse neden şaşırıyorsunuz, bırakın bu ayrıştırıcılığı Gelin, Bir olalım,Diri Olalım,İri Olalım Hepbirlikte TÜRKİYE'olalım, herşeyde bir HAYIR vardır , alın size HAYIR işte daha üstüne konuşmayın bence.

Hocam kusura bakmayın da uydurmayın %80-90 karşıymış

• İşin içinde hile hurda olsaydı %51'le değil 60-70'le evet çıkardı. Hatta 82 anayasası gibi %98 EVET alırdı.
    Ve AGİT HAYIR için bi tarafını yırtıyor. Avrupa'nın bu ülkeye ne zaman faydası olmuş ki Türkiye için uğraşsın? KOLEKTİFLER bu vatanın evladı değildir. Vatan haini hepsi kimse kimseyi kandırmasın.
  • Bizim komşuya ( evetçi) sandığa gittiğinde hükümlü olan oğlunun oyunuda kullanabilirsin istersen demiş 😂 başıma bela mi alayim atmadim diyor. Boyle garip olaylar var. Düşünün bunu diyen sandık görevlisinin oy atmayanlarin yerine "evet"veya "hayır"oy atmadığı ne malûm 🤔

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.