Şimdi Ara

TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.175
Cevap
4
Favori
107.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen nasıl istersen öyle yapalım hatta haftaya pazar bir de öyle deneyelim yine evet çıkarsa nasıl buyurursan bir de öyle deneriz. Hayır çıkana kadar yolu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle dese diktatör diyecekler. Gerçi yine diyorlar ama.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    bir müslüman taşkınlık yapmaz eline taş alıp polise atmaz bu ülkede başörtüsü zülmünde insanların eline taş alıp polise attığını çatıştığını gördün mü ? fitne fesat işlerle uğraşmaz.. müslümanlıkla yoğrulmuş yurtda zülüm 1453 de başladı diyen alçak bizans tohumları var bu ülkede. Allahtan korkan kimseye zülmetmez.. siz eylem bahanesi ile ordaki binlerce esnafın ekmeğiyle oynadınız ülkeye nasıl zarar verdiler ? yani gezi zekalı kardeşlerime söyleyeceğim tekşey Allah islağ etsin..
  • Ülkeyi el birliğiyle yavaş yavaş mahvediyorsunuz, hepinize helal olsun!
    Unutmayın bunun sonuçları çok acı olacaktır, her geçen gün daha da kötüye gittiğimizi göremeyecek kadar gözleriniz ve zihniniz kapalı. Tek teselli noktam bu ülkenin başına ne gelirse gelsin bundan siz de etkileneceksiniz. Yıllar sonra geriye dönüp baktığımda benim içim rahat olacak... Peki ya sizin, yoksa siz de kandırıldık mı diyeceksiniz yoksa her zaman yaptığınız gibi suçu başkalarına atmaya mı çalışacaksınız?
  • Tencere tavacilar yine cıktı meydanlara

Milletin iradesine saygı duymayan kişiler

• @sL@N kullanıcısına yanıt
    Herkesi kendin gibi görme biz havlamayiz sizin gibi Şimdi hayır çıksaydi on tane bomba patlamıştı. Haziran seçimlerinden sonra kaç tane bomba patladı kimin işine yaradığıni herkes gördü. Bombalar bir tek sizin işinize yarar

• Bu paralı aktroller kadar şeref yoksunu bir güruh bu ülke var olduğundan çıkmadı. Elbet sizinde sonunuz gelecek. Tutturmuşlar sizin sandık görevliniz yok mu diye. Ulan mal önce bir sorunu anla sonra konuş. mühürsüz oylar geçerli sayılmış diyoruz hâlâ ne diyorlar aklı yok fikri var

• quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

İnşallah ayaklanırsınız da ülkücüler olarak meydan dayağı atmaya doyarız. Oğlan şamarlamayı özledik zira geziden bu yana inlerinize hapsoldunuz.

15 Temmuzda üniformalı teröristlere diz çöktüren bizdik.

Ola ki sokaklara dökülürseniz yine diz çökersiniz. Ağzınıza payınızı veririz

Şşş otur ve okey falan oyna çok hayal kurdun.

• SevilenAdam kullanıcısına yanıt
    Seçim iptal edilirse evet artışa geçer. Şuanki pozisyonda Erdoğan için büyük bir koz hayır cephesine karşı. Benden demesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan5334

seçim sonuçlarına şöyle bakın "onların gayri meşru cocukları kaybetti BİZİM COCUKLAR TARİH(DESTAN) YAZDI elhamdülillah :)

Terbiyenizin ulaşabildiği en uç nokta burası.Zihninizi bundan fazlasına kullanamayacağınız açıkça ortada
  • ozanbc O kullanıcısına yanıt
    şu %67 vergi hesabını nasıl çıkardın bizi aydınlatabilir misin...

• hicbir zaman AKP taraftari olmadim, ama PKK, ve Feto ile ayni oyu kullananlarin vatana sahip cikiyormus gibi konusmalarina dayanamiyorum cok sinirleniyorum.
  • Gscarbon G kullanıcısına yanıt
    senin zihnin 8 seçim kaybetme ile kaybolmuş zaten :) 2002-2017 yeniden yükseliş yeniden diriliş çok şükür bu ülke size rağmen nerden nereye geldiğini unutan bi toplumun nankör artıkları bile olsa sizide seviyoruz ..
  • fullflavor1977 F kullanıcısına yanıt
    adam hayır veriyor pkk da feto de hayır veriyor onlardan farkını söiyle bana 3.bir şık mı vardı da bilmiyoruz bizi niye aynı kefeye koyuyorsunuz diyolar utanmadan HAYIR veriyorsan onların safındasın kim kimin safındaysa yarın onunla AHİRETE İNANYIORSA ONLA HAŞROLACAK NOKTA !
  • Bir solcu klasiği "seçimde hile vardı."

Onlarda biliyorlar gerçekten kazanamadıklarını ama amaç yenildik dememek..

• ısparta'da olursa katılmak isterim
  • quote:

adam hayır veriyor pkk da feto de hayır veriyor onlardan farkını söiyle bana 3.bir şık mı vardı da bilmiyoruz bizi niye aynı kefeye koyuyorsunuz diyolar utanmadan HAYIR veriyorsan onların safındasın kim kimin safındaysa yarın onunla AHİRETE İNANYIORSA ONLA HAŞROLACAK NOKTA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 17 Nisan 2017; 16:41:27 >

• quote:

senin zihnin 8 seçim kaybetme ile kaybolmuş zaten :) 2002-2017 yeniden yükseliş yeniden diriliş çok şükür bu ülke size rağmen nerden nereye geldiğini unutan bi toplumun nankör artıkları bile olsa sizide seviyoruz ..

Senin nankör deme hakkın kimseye yok bu ülkede.Herkesi yaftalamayı kendinize özgürlük sayıyorsunuz.
    Ben hiçbir zaman bu muhalefeti kabul etmedim.
    Aklı yerinde olan her vatandaş K.K NIN bir piyon olduğunu az çok bilir
    Tartışılamayacak derecede kin ve nefret kusuyorsunuz
    Bu ülkeyi Türkiye yapan sadece siz değilsiniz.Bilin!
  • Hdp bayraklarını göremedim bayraksız mı çıkmışlar

• görüldüğü üzere seçimler insanlara meşru gelmiyor, hukuk yolları desen kimi kime şikayet ediyorsun ? bu eylemler artar hatta aşırı guruplar terörist eylemlere girişebilir. bu yürüyen gençler bir daha oy moy kullanmaz.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.