Şimdi Ara

TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.174
Cevap
4
Favori
107.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: SevilenAdam

Bu olaylar artacak ve inşallah bu seçimden geri dönerler ki onlarda biliyor HAYIR çıktığını.

Abi yapmayın gözünüzü seveyim istenilende bu zaten. Yapmayın. Evet veya hayır çıkmasından daha kötüsü gerilimin olayların artması.

Abi büyüsün kopacagi yerden kopsun bekleyip ülkenin yok olusunu ixlemektense ne olacaksa görelim ic savasmı cıkar ülke yerle birmi olur olsun anasını satiyim daha kötü ne olabilir ki

Televizyondan izlemek gibi değildir iç savaş. Arkadaşlar bu kadar pes etmişlik iyi değil. Suriyeli göçmenlere laf ediyoruz. Niye kaçtılar biliyor musunuz? İç savaştan kaçtılar.

Suriye'de millet birbirine neler yaptı biliyor musunuz? Birbirlerini kesen askerler mi dersiniz, birbirlerine attıkları bombalar mı dersiniz. Bu tarz çatışmalarda gruplar kazanmıyor aradan hop bir terör örgütü türüyor.

Bizim Suriye'lileri aldığımız gibi kimse bizi almaz. Bombaların içerisinde birbirimizi yerken ancak silah gönderirler.

Rica ediyorum arkadaşlar bakın hayır verdim ama yürüyüş falan yapılmasın.

15 Temmuz darbesinin asli amacı buydu. Amaç sol kesime yaptırıldığı gibi sağ kesimede sokağa çıkın dedirtmekti. Ayrıca bir arkadaşında dediği gibi %48 hayırın içinde ülkücüsü de var, muhafazakarı da var, liberali de var. Bu iş sol kökenli bir harekete dönerse kötü günler olaylar yaşarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 17 Nisan 2017; 0:31:42 >

• Yukarda kalması gereken bir konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kusura bakmayın ama her sandıkta en az 3 farklı partiden görevli insanlar vardı yani hadi üç beş on yada yüz yerde karışıklık oldu malmi bu görevliler niye duzeltmediler hatayı 1 milyon 300binlik bir fark olamaz herhalde

Hazmedin sonucu eğer demokrasi ye inanıyorsaniz bugün demokrasinin babası yaşandı bu ülkede %86 katılım ve dişe diş kıran kırana bir mücadele

Kazanan açık ve net ne yani %50 .01 hayır çıksaydı meşru olacaktı ama 1 milyondan fazla farkın olduğu bir sonuçta seçimde hile mı var

• Ahaa
    Sağ sol çatışması
    Önlerden yerimizi alalım...
    Bu hafta çok şeylere gebe..
    Yeni bir gezi çıkabilir...
    -------------------------
  • Beyler gaza gelmeyin savaşı çocuk oyuncağı mı sanıyorsunuz isinize gelmeyen sonuçlar olunca ülkeyi savaş mı gelsin istersiniz samimi olun SAMİMİ

İyi ya senin istediğin olmadı diye yansın demi vatan

• Sağ sol ile ne alakası var. Ülkücüler merkez sağcı değil mı? Ama onlar da hayır verdi.

• dh forumu da bunlara çanak tutuyor, twitter'da tahriklere kapılmayın konumu silmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NKFPK

Ahaa
    Sağ sol çatışması
    Önlerden yerimizi alalım...
    Bu hafta çok şeylere gebe..
    Yeni bir gezi çıkabilir...
    -------------------------

Ülke öylesine birlik olmuştu ki sayın bahçeli nasıl bir hamle yaptıysa bir şekilde insanları bu denli ayrıma düşürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 17 Nisan 2017; 0:33:2 >
  • Twitter'da Fuat Avni tarzında fenomen olmuş hesaplar var bu hesapları medya sosyolojisi tezim nedeni ile uzun zamandır 10 tane fake hesapla takip edip etkileşime geçtim, sizleri bu gece uyarmak istiyorum, bu hesapların muhalif görünenleri dahil yarısı dışa diğer yarısı fetöye çalışmaktadır ve bu hesaplar şu an ortamı germek için elinden geleni yapıyorlar, bu süreç aynı Venezuela ve Brazil'yadaki gibi süreçtir.

bunu sildiler neymiş kural dışı konuymuş.
  • fetocu polisler kalmadi sukur olaylar buyumez calar soyler giderler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfatih1905

Beyler kusura bakmayın ama her sandıkta en az 3 farklı partiden görevli insanlar vardı yani hadi üç beş on yada yüz yerde karışıklık oldu malmi bu görevliler niye duzeltmediler hatayı 1 milyon 300binlik bir fark olamaz herhalde

Hazmedin sonucu eğer demokrasi ye inanıyorsaniz bugün demokrasinin babası yaşandı bu ülkede %86 katılım ve dişe diş kıran kırana bir mücadele

Kazanan açık ve net ne yani %50 .01 hayır çıksaydı meşru olacaktı ama 1 milyondan fazla farkın olduğu bir sonuçta seçimde hile mı var

suriyeliler bile birkac milyonu gecmisken 80 milyonda 1.5 milyon cok bir rakam mi sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

akp nin ekmeğine yağ süresiniz açık ve net...
    o %49 un içinde sağcısıda var dindarıda koyu milliyetçiside....kötü bir provakasyonla..o %49 destek, %20 civarına iner...

Çok ama çok katılıyorum. Şuan kimse kaldıramaz bunu. Millet gergin zaten. Hak hukuk yolu yok evet ama bu gerilimden tek fayda haram saltanatına çıkar. Diğer herkesi iter.

• Teröristlere göz yumulmamalı eğer bu olaylar büyürse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İç savaş falan olacağı yok. Millet çıkıp hakkını talep etmeli. Hırsızlık yapıldı göz göre göre. Bunun hesabı verilmeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sandiklarin basina dikdiginiz adamlar bostan korkulugumu madem oylar calindida? Yuzde 49 istemiyorsa 51de istiyor demekki, hazmetmeyi bilin artik.

• Geleceğimiz, demokrasi ve çocuklarımız için buna dur demeli ve demokratik hakkımızı kullanmalıyız. Bu son protestomuz olabilir!

• quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

İç savaş falan olacağı yok. Millet çıkıp hakkını talep etmeli. Hırsızlık yapıldı göz göre göre. Bunun hesabı verilmeli.

kımden hak ıstıyecegız kardesım
    mahkemeler savcılar hakımler hersey adamın elınde kımı kıme sıkayet edıcez soyle bana
    gitti işte ulke olacagı bu oturup ızleyecegız kotu gunlerı

bırılerı cok pısman olacak bu olanlardan ama ıs ısten gecmıs olacak
  • ClassımDeğilsin kullanıcısına yanıt
    Hileyi yapan Ysk. Adam hala sandık diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

İç savaş falan olacağı yok. Millet çıkıp hakkını talep etmeli. Hırsızlık yapıldı göz göre göre. Bunun hesabı verilmeli.

kımden hak ıstıyecegız kardesım
    mahkemeler savcılar hakımler hersey adamın elınde kımı kıme sıkayet edıcez soyle bana
    gitti işte ulke olacagı bu oturup ızleyecegız kotu gunlerı

bırılerı cok pısman olacak bu olanlardan ama ıs ısten gecmıs olacak

Ülkesini düşünen tüm insanlar sokağa çıkıp itiraz ederlerse, Tayyibin elindeki mahkeme de, savcı da polis de bir şey yapamaz. Bu halk tankların önünü kesti, AKP diktatörlüğünün de önünü kese bilir isterse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Başka bir konuda da yazdım. Bugün evet oylarının hayırdan fazla olduğuna inanmıyorum. Beni üzen de bu. İnansam gerçekten ben görevimi yaptım ama halk böyle istedi der işime bakarım. Fakat ne olursa olsun iç savaş da istemem. Gerginlikle bir şey elde edilmez. Hayatımda tek bir kez bile AKP'ye oy vermemiş biri olarak Gezi olaylarına da destek vermedim, şimdiki bu yürüyüşlere de vermeyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.