Şimdi Ara

TÜRKİYE - FİNLANDİYA FIFA 2018 Grup Eleme Maçlı Saat 20:00 Kanal TV 8 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
4.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre dortmundda hiçbir şey öğrenmemiş. Yazık.

• yakubi kasaplığı bırakmış gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoygoyy

Ben Fenerbahçeliyim adam taş gibi top oynuyor asıl siz objektif olun be

Ben de Fenerbahçeliyim. N'olacak şimdi? Galatasaraylı olsaydım sen otomatik olarak haklı olacaktın ama ikimiz de Fenerbahçeli olduğumuz için çıkmaza girdik sanırım.
  • Volkan şen kadar boş futbolcu yok. Adamın tek yaptığı şey yorulunca kendini yere atmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekemeyenler bir yana Cenk cidden iyi oynadı, her kafa topunu aldı, sağlam top sakladı, defansı iyiydi, bitiriciliği zaten çok iyi bu aralar, yine de gönül isterdi E. Ünal daha erken girseydi hani takımla gol atıp özgüven bulması açısından.
  • Arda Turan, Türk futbol tarihinin en balon oyuncusudur

• quote:

Orijinalden alıntı: AltaNora

Arda cidden balon.Mac boyunca bir tane olumlu hareketini görmedim

Hocam kendi kalemize 2 gol atsa bile fatih hoca çıkaramaz tribünde izleyenler var ardayı,Ardayı çıkarırsa fatih hocayı kovalarlardı maçtan sonra.
  • İsmail Köybaşı > Alaba

• 0ops kullanıcısına yanıt
    Ya şimdi yetenek olmaz ama çalışırsın mücadele edersin sahada Tamam deriz

Yetenek vardır ama çalışmazsin yine eyvallah deriz de kardeşim bu adamda egodan başka bişi yok anca reklamda oynar

• Arda daha bi havalarda. Daha bi kotu oynuyor.

Karambole yasayan millet olarak karambole oynayan bir takimi izliyoruz

• Yaqhubi üzerinden geyik yapıyorsunuz fakat herif bizim gelecekteki belamızın silüeti. O herif Afganistan'dan Finlandiya'ya gitmiş mülteci olarak, bize kobani el-bab dan geliyorlar. Uzun adam yakında bunları milli takıma monte eder.

• Bu takımdan bir şey olmaz malesef.Sahada hiçbir katkısı olmayan Arda sırf lobisi var diye 90 dakika oynadı.Zaten ilk 15 dakikayı çıkar pek futbol da oynamadık.Tek umudum Emre Mor,Enes Ünal,Çağlar,Okay Yokuşlu,Yusuf Yazıcı gibi gençlerimiz.Fakat bu zihniyet onları Selçuk,Arda,Volkan Şen gibilerini 90 dakika oynatarak bitirecek eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Aboubakar'ı alsana oyuna hoca.

TÜRKİYE - FİNLANDİYA FIFA 2018 Grup Eleme Maçlı Saat 20:00 Kanal TV 8

• Hannibal96 kullanıcısına yanıt
    Sukretmemiz gerektigini farketmiyor musunuz?

Iddia ediyorum turkiyede fatih terim disinda hicbir teknik direktor genclere bu kadar sans vermeyecekti.

• sokaktan rastgele adam çevirsen fatih terimden daha iyi yönetir takımım adım gibi eminim o değilde karşımıza almanya-brezilya-fransa gibi rakipler gelince ne yaparız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lümpen

Sukretmemiz gerektigini farketmiyor musunuz?

Iddia ediyorum turkiyede fatih terim disinda hicbir teknik direktor genclere bu kadar sans vermeyecekti.

Yıllardır kötüye şükrederek hiç ilerlemiyoruz zaten.Konu sadece Fatih Terim de değil ki.Altyapı planlaması yok,belirli bir sistem yok,oyuncular kendi hegemonyasını kurmuş kimse de sesini çıkaramıyor,üstüne spora da siyaseti kattılar.Kısaca biz yakın tarihte bırakın başarılı olmayı yine ne dünya kupasına ne avrupa şampiyonasına katılabiliriz.Zaten geçen sene de şansımıza 3. olup gitmiştik rezil olup döndük.

• Kanatlara bak Olcay - Volkan sen.

Güray Vural çok formda Volkan yerine her türkü oynar , Serdar gürler de öyle.

Ayrica deportivo da çok iyi oynayan Emre çolak da oynar bu takımda.

Tabi ülkenin her alanında lobisi dayısı torpili olan adamlar bir yere geldiği icin bazıları dokunulmaz.

Arda Turan'ın milli takımı bıraktığı gün ve ftnin görevi bıraktığı gün dönüm noktası olur bu takım icin.

• Böyle moktan bir maç olamaz. Türk futbol spikerlerinin en sevmediğim yanıdır gol atarsan ve yenersen dünyanın en iyi takımısın. Atamazsan ve yenilirsen en kötü.

Kardeşim yendik ama hatalarını da yüzüne vur takımın.

• Donanimhaber hicbir halti begenmeme timi yine is basinda.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.