Şimdi Ara

TÜRKİYE FİFA 12 PROFESYONEL LİGİ KURULUYOR! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
1.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KennyOii

quote:

Orijinalden alıntı: hatrix

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

fifa 2011 gamerangerdan kapışacak varsa mesaj atsın. rakip tanımam

bu fifada da kimse birbirini tanımıyor..

yillardir bitemediler.. herkes cok iddialidir ama icraata gelince bir numara yoktur. 2004'ten beri Turkiye sampiyonalarina katiliyorum(kazanamayacagimi bilsem bile tecrube etmek icin.) herkes online'da cok kral oldugunu savunurken offline elemelere katilanlar 32'nin ustune cikmamisti ve buna katilanlarin cogu da etkinligi sagdan soldan duyan tiplerdi.

yani bu olaylar klasik, cocuk avundurur gibi he ya he diyip gececeksin.

arada bir maç yapalım hocam sizinle.. seviyeli insanları severim. hem kendimizi geliştirmiş oluruz.. bakalım ne kadar gelişcek...?? benim potential ability 190 üstü hocam current ability daha 120 lerde sanırsam ama azim var allaha şükür.... akşama görüşmek üzere...

edit:: therma hocam sandım sizi.. siziznde id nizi aliim hocam.. eklerim =))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatrix -- 26 Nisan 2012; 19:32:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Thema Player

quote:

Hocam beni origin de ekle akşam görüşürüz. ID: ThemaPlayer

geldim hocam
  • Sevgili arkadaslar, benim size dedigim en az 5 kisiden olusan ekipler gercekten size gore degilmis cunku isin ciddiyetinin farkinda olmayanlar oldugundan dolayi ya benim o gun isim var durumunda veya anlasma sorunu yasandiginda ben cikiyorum durumu soz konusu olunca diger oyuncular(haliyle takim da) ortada kalacak yani kisacasi takimlarinizi 7, 8 kisiye tamamlayin. sizden zayif olan oyunculari da takimiza dahil edin. neticede kimse annesinin karnindan dunyanin en iyi oyuncusu olarak dogmadigi icin ya bu isler bana gore degil dusuncesine de kapilmayin. bu cok onemli.
  • quote:

Team Turquality e-Sports Club

Yönetim
    Cem Taşkıran (Genel Menajer)
    Eren Güldaş (Kurucu, Lider)
    Ogün Akgündüz (Orga, Danışman)
    Gökhan Sarrafgil (Orga)

FIFA
    KennyOii(Kaptan, FIFA Coach)
    WolborQ
    Riv9
    am3t
    LeaTi
    Hqmi61
    ReBBa

hocam beni yedeklere ekleme şansınız varmıdır..
    origin id: hatrix
    eklerseniz.. h2h maçlarınızı 4 gözle bekliyorum.....
  • quote:

kardeşim seninle bu akşam ben görüşeceğim, dün pek fırsat olmadı.
    bizim takıma alım yapacağız, akşam bir bakalım ve arkadaşlarla da görüşürüm. Duruma göre bakarız.
  • quote:

quote:

kardeşim seninle bu akşam ben görüşeceğim, dün pek fırsat olmadı.
    bizim takıma alım yapacağız, akşam bir bakalım ve arkadaşlarla da görüşürüm. Duruma göre bakarız.

dün baya b request attım sana hocam... bu akşam umarım görüşebiliriz.... msn eklersen hatrix@mynet.com....
    gündüzleri ve c.tesi akşamları hariç çoğu zaman müsait olabilirim... online takımınızda 23 kişilk kadronuza girmeye talbim

• quote:

tamam kardeşim zaten takımı 8 kişiye tamamlamayı düşünüyorum. uyum sağlarsak olur bu iş. akşam görüşürüz.
  • quote:

quote:

tamam kardeşim zaten takımı 8 kişiye tamamlamayı düşünüyorum. uyum sağlarsak olur bu iş. akşam görüşürüz.

• quote:

quote:

Yönetim
    Gökhan Sarrafgil (Orga)

FIFA
    WolborQ
    Riv9
    am3t
    LeaTi
    Hqmi61
    ReBBa

uzun sure once olusmus bir takim yeni fifa serisi gelmeden mevcut kadronun disina cikmaz, herkes sozlesmeli oyuncu.

• FIFA 12 için haziranda başlıyorum. FIFA 13 için ön sipariş vermeyi düşünüyorum. Elime geçtiği gibi oynarım.
  • quote:

quote:

quote:

Yönetim
    Gökhan Sarrafgil (Orga)

FIFA
    WolborQ
    Riv9
    am3t
    LeaTi
    Hqmi61
    ReBBa

uzun sure once olusmus bir takim yeni fifa serisi gelmeden mevcut kadronun disina cikmaz, herkes sozlesmeli oyuncu.

doorudur.. saygılar...

• quote:

doorudur.. saygılar...

zaten cok cok cok iyi bir oyuncu da olsan takimimda gormek istemem(bu sezon). amacimiz iyi, kotu oyuncularin bir araya gelmesi ile takimlar olusmasiyken gelip buradan hirsiz gibi iyi oyunculari alip goturmem bana bir sey kazandirmadigi gibi rekabet olmayan bir ortamda zarar olur.

oyuncu olmaz ise; takim olmaz.
    takim olmaz ise; lig olmaz.
    lig olmaz ise; forma olmaz.
    forma olmaz ise; sponsor olmaz.
    sponsor olmaz ise; odul olmaz.
    odul olmaz ise; amac olmaz.

anlatabiliyor muyum? yani degirmenin suyu 2-3 takim ile donmez, biz elimizden geleni yapiyoruz yeter ki siz biraz caba gosterin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Crichton -- 27 Nisan 2012; 14:38:46 >
  • quote:

quote:

doorudur.. saygılar...

zaten cok cok cok iyi bir oyuncu da olsan takimimda gormek istemem(bu sezon). amacimiz iyi, kotu oyuncularin bir araya gelmesi ile takimlar olusmasiyken gelip buradan hirsiz gibi iyi oyunculari alip goturmem bana bir sey kazandirmadigi gibi rekabet olmayan bir ortamda zarar olur.

anlatabiliyor muyum? yani degirmenin suyu 2-3 takim ile donmez, biz elimizden geleni yapiyoruz yeter ki siz biraz caba gosterin.

hocam tabiki anlıyorum siz merak etmeyin.. bende rekabetten hoşlanıırm.. amacım şuan için sadece h2h yapabilecek türk ark lar bulmak... prof olma lüksüm aslında yok gibi.. iş güç malumunuz.... ama işte zamanın neler getireceği bell olmaz.. belk seneye kısmet... çalışmaya devam bu arada...

• quote:

quote:

quote:

doorudur.. saygılar...

hocam tabiki anlıyorum siz merak etmeyin.. bende rekabetten hoşlanıırm.. amacım şuan için sadece h2h yapabilecek türk ark lar bulmak... prof olma lüksüm aslında yok gibi.. iş güç malumunuz.... ama işte zamanın neler getireceği bell olmaz.. belk seneye kısmet... çalışmaya devam bu arada...

cok oynayan degil de duzenli ve bilincli oynayan profesyonel oluyor zaten yine de takimlardan birisine gir, en azindan konunun icinde olursun.

• geliyorum
  • Origin ID:TunaKarahan41
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADMIRAL

Origin ID:TunaKarahan41

Akşam bir bakalım
  •  TÜRKİYE FİFA 12 PROFESYONEL LİGİ KURULUYOR!

quote:

Merhaba arkadaşlar! ESL Türkiye ve Let's Play FIFA işbirliği ile gerçekleşmesi planlanan FIFA12(Pc) Takımlar Ligi'ni duyurmaktan gurur duyuyoruz. Sponsor arayışlarını sürdürdüğümüz ligimiz için hazırda toplamda 5 takımın bulunduğu ve bunu 10 takıma tamamladıktan sonra yaz sezonunu açacağız. Tüm Türk kökenli oyuncuların, FIFA toplulukları ve de forumlarını bir arada dostça bir rekabet içinde büyük ödül için mücadele edeceği bir lige davet ediyoruz.

Mevcut ekiplerden Siblings takımına katılmak için; ThemaPlayer(Origin ID) ve Desturectives takımına katılmak için; MiroslavStochTR(Origin ID) ile irtibata geçebilirsiniz. Eğer ki "Ben kendi ekibimi oluştururum." diyorsanız KennyOii(Origin ID) veya Riv9(Origin ID) ile detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.

İyi günler dileriz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Crichton -- 28 Nisan 2012; 20:44:45 >

• FIFA'dan zevk almak isteyen herkes bu ligde yer almalı
  • quote:

FIFA'dan zevk almak isteyen herkes bu ligde yer almalı

aynen... beyler ut falan hikaye imiş... h2h maçlardan sonra ut sanki hileli bi oyunmuş gibi geliyo.. hth maçlardan sonra bi kere bile ut oynamadım...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.