Şimdi Ara

TÜRKİYE FİFA 12 PROFESYONEL LİGİ KURULUYOR! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
1.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • MUHTEŞEM MÜCADELELERİN SAHNE ALACAĞI BU LİGDE SİZDE YER ALMALISINIZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema Player -- 2 Mayıs 2012; 8:59:58 >
  • ne zaman başlıyor lig... federasyon, sözleşmeler, maçlar için hakemler, fikstür kuraları falan nasıl olacak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatrix

GEREKLİ OYUNCU VE TAKIM SAYISINA ULAŞILDIĞI ZAMAN, GEREKLİ AÇIKLAMA KennyOii TARAFINDAN YAPILACAKTIR
  • Takım kurmak isteyen veya mevcut bir takımda yer almak isteyen arkadaşlar gerekli bilgiler için KennyOii'ye pm ile ulaşsınlar.

GEÇ KALMADAN YERİNİZİ ALIN!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema Player

Takım kurmak isteyen veya mevcut bir takımda yer almak isteyen arkadaşlar gerekli bilgiler için KennyOii'ye pm ile ulaşsınlar.

beyler zamanı cepten yiyoruz... seven istekli olan kendini göstersin... bu kadar deneyimli arkadaşın arasında kendinize yer edinin ve tecrübe kazanın.... unutmayın önemli olan katılmak, mücadele etmek...

• Farkı sen yarat
  • ps3 icin de birsey yapin :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omsima -- 4 Mayıs 2012; 19:25:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omsima

ps3 icin de birsey yapin :/

dostum PS3 için forumdan arkadaşlar kurmaya çalışıyor, 5-6 kişiden oluşan takımlar kurmaları halinde yardımcı olmaya çalışırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KennyOii

quote:

dostum PS3 için forumdan arkadaşlar kurmaya çalışıyor, 5-6 kişiden oluşan takımlar kurmaları halinde yardımcı olmaya çalışırız.

Peki xbox 360 için yapılabilirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thema boş yer varsa sizin takımda gelebilirim origin'inde ekliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

quote:

Orijinalden alıntı: KennyOii

quote:

Peki xbox 360 için yapılabilirmi ?

Onu sanmiyorum dostum, yani sadece benimkisi tahmin tabi ki ne kadar xbox live kullanicisi mevcut onu da bilmedigim icin. Amerika'da Xbox'in yaygin oldugu kadar yaygin degil PS3 gibi.

Ayrica sevgili arkadaslar CRESCENDO takimina basvurularinizi yapabilirsiniz iletisim origin; Soykan21 veya facebook uzerindenhttps://www.facebook.com/Soykan17 adresinden mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Crichton -- 5 Mayıs 2012; 16:42:16 >

• LİGİMİZ BAŞLADIĞINDA KATILAMAYANLAR PİŞMAN OLACAK FAKAT, ARTIK ÇOK GEÇ OLMUŞ OLACAK!

• quote:

Lig offline mı olacak?

Edit: Alıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yesil Kabus -- 8 Mayıs 2012; 14:12:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtysl

quote:

Lig offline mı olacak?

Edit: Alıntı

Online olacak kardeşim.
  • hort yapalım.. eğlenelim ve öğrenelim... arkadaşlar themaplayer arkadaşımız çok ilgili alakalı bir arkadaş ve bizim takımın kaptanı(gerçi hala takım denebilirse) burdan takım kuracaklara sesleniyorum düzenli intizamlı olarak görüşürseniz, haftada birde olsa, iyi bir takım olursunuz... ama iletişimi koparmamak lazım... ben yıl başından itibarenhttps://www.facebook.com/groups/200103600108264/ takımımızın tekrar ayağa kalkması için themaplayer arkadaşımıza destek olma taraftarıyımm.. yeniden yapılanma istiyoruzz.... evet diyein cesuryürekler.....

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.