Şimdi Ara

Türkiye'den netflix amerika içeriklerini izleyebilmek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
5
Favori
49.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Australia da netflix i kullanıyorum kendi uyeligim.

Turkiye de netflix buraya Gore çok daha ucuz. Uyeligimi Türkiyedeki kredi kartim üzerinden yapsam burda o hesabı sorunsuz kullanabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdussamet92

Bu konuya benzer bir sorum olacak.

Australia da netflix i kullanıyorum kendi uyeligim.

Turkiye de netflix buraya Gore çok daha ucuz. Uyeligimi Türkiyedeki kredi kartim üzerinden yapsam burda o hesabı sorunsuz kullanabilir miyim

Sıkıntı olmuyor, yerel içeriği izlersiniz.
  • Güncel durum nedir? Opera'nın dahili VPN'i ile Netflix izleyebiliyor muyuz?
    Evet ise nasıl?
  • chips kullanıcısına yanıt
    Opera işe yaramaz.. Opera'nın sunduğu kayıt tutan, yavaş bir Proxy'den başka bir şey değil. TV üzerinden izleme gibi bir imkan da veremezdi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 16 Ocak 2019; 17:40:17 >
  • PC den açıp, kablo ile tv ye aktaracaktım zaten. Ama Opera ile bunu yapamıyorsak, TR netflixe devam.
    Çok fazla içerik izlemiyorsanız, bence de gerek yok. Netflix Türkiye'ye de yakında bazı kaliteli içerikler eklenecekmiş. Ana konusunda hangileri olduğunu arkadaşlar belirtmiş..

Ama Lost, TWD, Friends, The Office, Supernatural vs. gibi kaliteli içeriklerin maalesef Türkiye'de ki yayın hakları başka platformlarda. Ben Dedicated IP adreslerimle, her şeyi yurtdışı Netflix kütüphaneleri üzerinden izliyorum. Böylece Torrent veya başka platformlara pek gerek kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Çok fazla içerik izlemiyorsanız, bence de gerek yok. Netflix Türkiye'ye de yakında bazı kaliteli içerikler eklenecekmiş. Ana konusunda hangileri olduğunu arkadaşlar belirtmiş..

Ama Lost, TWD, Friends, The Office, Supernatural vs. gibi kaliteli içeriklerin maalesef Türkiye'de ki yayın hakları başka platformlarda. Ben Dedicated IP adreslerimle, her şeyi yurtdışı Netflix kütüphaneleri üzerinden izliyorum. Böylece Torrent veya başka platformlara pek gerek kalmıyor.
    Konuyla ilgili biraz bilgi verebilir misiniz acaba?
  • Designer83 kullanıcısına yanıt
    Çok fazla teknik konu var. Açıklamalarına girmeyeceğim ama, kısacası Residential IP hizmeti sağlayan bir VPS bulacaksınız ve size özel Dedicated IP adresinizi veya adreslerinizi satın alacaksınız.. Genellikle yıllık fiyatlandırılır. Daha sonra normal OpenVPN kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz. Ben OpenVPN yerine WireGuard protokolünü tercih ediyorum. OpenVPN'e göre çok daha hızlı ve çok daha güvenli. Windows'u şu an desteklemiyor ama, yakın zamanda client'ı mutlaka çıkacaktır. Ben Router(OpenWRT) ve Mobil(WireGuard App.) client'larını kullanıyorum. Apple ve Linux tarafında da desteği var.

Windows OS üzerinde ayrı bir bağlantı yapacağım zaman OpenVPN kullanıyorum. Onun haricinde WireGuard yeni olmasına rağmen benim için daha öncelikli oluyor. Linus Torvalds, OpenVPN ve IPSec ile karşılaştırınca WireGuard sanat eseri kalıyor demişti. Katılmamak mümkün değil ama, çok yeni ve hala geliştirme aşamasında.

Başta belirttiğim gibi çok fazla teknik konu var. Kurulumlar bilgi, uğraş ve bütçe istiyor. O yüzden herkese öneremiyorum.

Express vpn kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Opera vpn kullanıyorum herhangi bir probleme rastlamadım gayet memnunum.
  • Kendi VPN servisinizi kurun!
    Çok fazla detaya girmeden en basit şekli ile anlatmak gerekirse, Amerikadan bulabileceğiniz en ucuz sanal sunucuyu kiralıyorsunuz, modem üzerinden gerekli ayarları yapıp bu sunucuya bağlanıyorsunuz ve bütün ağ trafiğiniz buraya yönlendiriyorsunuz.
    Yani siz hangi siteye girerseniz girin modeminiz ilk olarak sizin kiraladığınız sunucuya bağlanıp oradan internete çıkacak.
    Biraz masraflı ve azıcık uğraştırır. Ancak kesin çözüm.
    Vultr tavsiye ederim. Teknik kısımla uğraşmak istemezseniz OpenVPN desteği de var. Yine kendi sunucunuza OpenVPN arayüzü ile bağlanıyorsunuz. Tabi android değilse TV falan bağlanamaz.
    Üstelik kendi bulut depolamanız oluyor.

İşi büyütmek isterseniz fiziksel sunucu kiralayın. Böylece sağa sola vpn erişimi, cloud, hosting falan da satarsınız. Topladığınız dataları da satabilirsiniz.
    Biraz bi baya sermaye ister.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.