Şimdi Ara

Türkiye'den netflix amerika içeriklerini izleyebilmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
5
Favori
49.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • netflix Türkiye de sınırlı içerik var vpn kullanıp abd ip si alınca çakal netflix anlıyor :) ip, dns falan ne denediysem olmadı :( Türkiye de olmayıp amerikada olan içeriklere ulaşmanın bir yolu var mıdır? bedava bir çözüm bulamadım yüksek fiyatlı birkaç vpn servisi var ama denemeden almak istemiyorum.

• Turkiye versiyonunda olmayip, Amerika versiyonunda olan hangi icerige ulasmaya calisiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Turkiye versiyonunda olmayip, Amerika versiyonunda olan hangi icerige ulasmaya calisiyorsunuz?

Türkiye de olmayan baya bir içereik var mesela "the walking dead" bu içeriklere ulaşmanın yolu kaliteli ve engellenmemiş vpn+dns kullanmak ama doğal olarak türkçe altyazı ve dublaj bulunmuyor
  • Belirtmeniz ile Netflix Amerika versiyonunda The Walking Dead serisini gördüm, detaylarinda ise altyazi lisanin İngilizce olduğunu gördüm. Maalesef Türkçe dili doğal olarak olarak yok.

Eğer İngilizce bilginiz yeterli ise benim kullandiğim Tunnelbear adindaki VPN kullandim. Ayrica Amerika VPN için Opera'nin kendi yazilimina entegre edilmiş VPN'i var, onuda kullanmayi tercih edebilirsiniz.
  • Netflix, global ölçekte VPN blocker kullanmaya başladı, yani artık hiçbir şekilde yaşadığınız yerin haricindeki Netflix yerel ülke & bölge içeriklerine erişemiyorsunuz.

Netflix'e ilk abone olduğumda, Türkiye içeriği çok zayıfken, VPN yoluyla kah ABD, kah İngiltere içeriklerini izliyordum ancak Netflix yaptığı bir açıklama ile bu durumu engelleyeceğini duyurdu ve engelledi de netekim.
  • Ozitech kullanıcısına yanıt
    Benim kullandığım VPN'de USA içeriği gayet iyi çalışıyordu. Hatta İngiltere üzerinden BBC iPlayer bile izliyorum. Hız sorunu'da yok. Bir kaç gün önce içerik sıkıntısın'dan dolayı Netflix üyeliğimi iptal ettim. Ama tekrar açacağım. Hangi VPN olduğunu yazmıyorum. Ele ayağa düşerse dediğiniz gibi o'da engellenir.
  • bevada olarak hola+unbolck us kullanılabilir daha sonra kendiniz türkçe altyazı ekleyebilirsiniz tabi bedava olunca ip ler hemen patlayabilir ücretli birçok vpn servisi netflix desteği veren devamlı ip adreslerini güncelliyorlar galiba bana beleş bir çözüm lazım zaten netflixe bir şekilde para vermeden izliyorum
  • arkadaşlar...betternet vpn üzerinden netflix amerika servisine giriş yapmayı deneyin zira pek çok engellenmiş siteye vpn kullanarak erişebiliyorum...bilgilerinize sunarım...
  • Bu internet sitesi hakkinda bilgi verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Bu internet sitesi hakkinda bilgi verebilir misiniz?

bu sitenin bir chrome eklentisi var, sadece netflix hulu gibi sitelere girdiğiniz zaman çalışıyor ve istediğiniz ülkeden abd içeriklerini izleyebiliyorsunuz 14 gün ücretsiz deneme sürümü var yıllık $19.95 olmuş %50 yılbaşı indirimi ile şuan

destekledikleri servisler:https://mediahint.com/support/channels

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 4 Ocak 2017; 0:50:12 >
  • Chrome da 720p mis gibi izlersiniz.
    20 dolar buna verene kadar usa vps alınır, vpn kurulur, proxy kurulur, tepe tepe kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

Chrome da 720p mis gibi izlersiniz.
    20 dolar buna verene kadar usa vps alınır, vpn kurulur, proxy kurulur, tepe tepe kullanılır.

öyle bir durum yok tr de nasıl izliyorsanız o eklenti ile öyle izleyebiliyorsunuz

kaç kişinin vps vds alıp openvpn kurma veya ssh tunneling yapma becerisi var? , vpnler ise engelli netflixin de o kadar aklı var
  • Sen anlamadin. Chrome da max 720p izlersin.
    Vpn lerin public olanlarini engellyor netflix, hma gibi tunnelbear gibi. Vps e kurulanlarin ip si karalistede degilse tanimiyor.

Usa icerigi izliycem diyen adam bi zahmet openvpn de kurar cok basit internette dolu tutorial var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen anlamadin. Chrome da max 720p izlersin.
    Vpn lerin public olanlarini engellyor netflix, hma gibi tunnelbear gibi. Vps e kurulanlarin ip si karalistede degilse tanimiyor.

Usa icerigi izliycem diyen adam bi zahmet openvpn de kurar cok basit internette dolu tutorial var.

neden chrome da max 720p gibi izleyelim akıcı bir şekilde oynatılıyor görüntü tr de nasılsa bir farkı yok cloudflare kullanıyor çünkü ayrıca denemesi bedava kurun deneyin

çoğu yabancı lokasyonlu 20$'a kadar olan vps ve vds lerin neredeyse hepsi bloklu çünkü tek tek değil IP bloğunu engelliyor netflix

haa bir 10-20$ daha verir özel ip alırsanız bilemem

bu nispeten ucuz son kullanıcıya yük bindirmeyen kolay kaliteli bir alternatif yıllık 20$ çünkü, en dandiğinden bir ubuntu/centos/debian vps kiralamak bile (windows bile demiyorum o fiyata yok) aylık 5$ üstüne bir sürü iş

• Chrome / Firefox da max 720p gösteriyor netflix. Kaç kere yazmam lazım?

Aylık 1$ a VPS ler var 1 adet ipv4 adresiyle birlikte. Yıllık 5-10 dolara bile var.

VPS VDS lerin hepsini denemişssin herhalde bloklu diyorsun :)
    Geçen 6 aylık 5 sterline ingiliz vps aldım bloklu değildi mesela. Çok bilindik digitalocean gibi yerden alırsan tabi bloklarlar.
  • quote:

Chrome / Firefox da max 720p gösteriyor netflix. Kaç kere yazmam lazım?

Aylık 1$ a VPS ler var 1 adet ipv4 adresiyle birlikte. Yıllık 5-10 dolara bile var.

VPS VDS lerin hepsini denemişssin herhalde bloklu diyorsun :)
    Geçen 6 aylık 5 sterline ingiliz vps aldım bloklu değildi mesela. Çok bilindik digitalocean gibi yerden alırsan tabi bloklarlar.

Tüm tarayıcılarla çalışıyor hesap sayfasında verilen dns adreslerini girmek yeterli millet elindeki telefonu zor kullnıyor ben de sana anlatamıyorum %90 çoğunluğun vps vds centosun adını bile bilmediğini
  • Chrome browser ile netflix 1080p gostermez hala niye inatlasiyorsun? O siteyle gonul bagin mi var neden tek bir islevi olan dandik siteye 20 dolar versin millet?

• quote:

Chrome browser ile netflix 1080p gostermez hala niye inatlasiyorsun? O siteyle gonul bagin mi var neden tek bir islevi olan dandik siteye 20 dolar versin millet?

arkadaşım tüm tarayıcılarla ça-lı-şı-yor diyorum sen internet explorer ile 4k izlersin ne gönül bağım olacak millet yazmış ben de cevapladım 14 gün denemesi bedava zorla mı kullandırıyorlar

senin dediğine göre aga gidecek hem netflixe para ödeyecek hem gidip linux vpn/vdse vpn kuracak da buradan bağlanıp izleyeceğine gider torrenttan çeker paşa paşa izler yani adam alternatif sormuş söylüyorum işte bu adam sence bilse dediğin olayları gelip burada sorar mı bu soruyu veya gider netflixe para verir mi aynı içeriğin torrentta olduğunu bile bile, son kullanıcı olayı bu basit mantık uğraşmak istemeyen adamın işi netflix bu kadar

• Konuyu saptirip durma. Browser eklentisi chrome ve firefoxta var. sen hayatinda hic 1080p gormedin galiba, browserdan acinca video max 720p.

Vps/vps kurulumu bir kere, beceremeyende sagdan soldan yardim alir.

Kamuya acik hizmetler vpn ler netflix konusunda basarili olamaz, eninde sonunda engellenir. Ayrica kisisel verilerinizde risk altina girer ucuncu parti dns kullanirsaniz.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.