Şimdi Ara

Türkiye'de insanlar ne zaman İNSANİ ŞARTLARA KAVUŞACAK? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
4
Favori
8.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
300 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnsan olduğumuz zaman...

• Kırmızı kar yağdığında..

• %59 Ev sahipliği oranı nerde yazıyor sallamayın kardeşim yalan yanlış. Daha düşük oran

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla insanı şartları kavuşmayı bırak kime sorsam 2005 yılında burda yaşayan oralara dönmek ister

tabi bu durumdan memnun hıyarlar hariç

• Cevap veriyorum : Hiç bir zaman

• Kavuşamayacak hak hukuk refah burdaki eşyanın tabiyatına aykırı. Sen bireysel olarak düzgün bi şirkette yüksek maaşlı bi kariyer yada ticaretle uğraşıp başarı yakalarsın yada yandaşlık torpil vs bu ayrı konu..

• ama yol yaptı tamam mı hem cehape döneminde yazarkasa kuyurukları vardı. Her gün gelip meclisin önüne ekmek atıyorlardı. Ne çabuk unuttunuz bunları.

Cehape döneminde ben sokakta yaşıyordum. Çöpten bulduğum eski ayakkabıları yiyordum. Ak parti geldi refah seviyem arttı.

• dribblingmaster kullanıcısına yanıt

*tabiat

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt

İmla faşistleri, din faşistleri, ırk faşistleri her şeyin bi faşistinin olması da diğer bi mevzu.

ben de zırcahillerin utanmadan sağda solda konuşmasından rahatsızım kardeş mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

ben de zırcahillerin utanmadan sağda solda konuşmasından rahatsızım kardeş mesela.

"Ben" olucak o kısım. Yazmaya büyük harfle başlandığını biliyosun di mi?  

yav he kardeş he. Bilmiyordum bunu bak senden öğrendim. "Tabiyat" alkşsjfaljhksfkjhadkhjas

• Ne zaman hak ederse o zaman kavuşacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen 90 öncesini yaşadınmı hiç..

• Kavuşturulmayacak. yada kavuşturulmaması için elinden geleni yapacaklar. (Elitlerin ideolojisi)

Bunlar kitlesel faşizmin ayak sesleri.

bu arada "olucak" ne lan, hadi bir yerine bi yazmayı falan anlıyorum da bu nedir yani? Hadi aileleriniz size Türkçe öğretmiyor okulda da mı öğretmiyorlar?

• Arabın peşinden gitmeyi bıraktığı zaman  

• A B C partisinin seçilmesinden onları yönetici yapıp bir şeyler beklemeyip en rezil imkanlarda dahi kendi kendilerine çabalayıp çalışmayı denedikleri zaman.

Siyasi iktidarlardan medet uman herkes kendisini 40 yaşında boşa geçmiş bir ömür ile bulacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 21 Eylül 2020; 15:49:38 >
  • scorpion3560 S kullanıcısına yanıt

Yani baş kaldırı istiyorsun ..sokaklara dökülsün insanlar gezide toplanıldı ne oldu ? Yakıp yıktılar milyarlarca dolar zarar verildi bunlar mı olsun ? En güzel hak sandikta aranır orada kazanırsın ve biter .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.