Şimdi Ara

Türkiye'de en ucuz umd

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • en ucuz umd oyunları nerden bulabilirim genelde hep 100 milyon filan bir oyuna 100 milyon vermem bi hafta ac gezmem benim ^^ 2. ele de pek güvenemiorum yurtdışındaki sitelerden almayı denesem ne kadar sürede gelir hangisinin kargosu ne kadar bilen var mı ? bilgilendirirseniz sevinirim...

• hangi oyunu arıyorsun
  • Öncelikle sizi orjinal kullanıdığınız için kutluyorum. Ben custom fw kullanıyorum. Keşke türkiyede psn olsaydı keşke aral illeti olmasaydı oyunlar ülkemizde ucuza orjinal satılsaydı da bende orjinal kullansaydım.

soruna gelincede 2. el kısmında ucuza umd oyunları bulabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

Öncelikle sizi orjinal kullanıdığınız için kutluyorum. Ben custom fw kullanıyorum. Keşke türkiyede psn olsaydı keşke aral illeti olmasaydı oyunlar ülkemizde ucuza orjinal satılsaydı da bende orjinal kullansaydım.

iltifatın için teşekkürler ama benimki mecburiyetten psp 3004 war
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj_shady®

quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

Öncelikle sizi orjinal kullanıdığınız için kutluyorum. Ben custom fw kullanıyorum. Keşke türkiyede psn olsaydı keşke aral illeti olmasaydı oyunlar ülkemizde ucuza orjinal satılsaydı da bende orjinal kullansaydım.

iltifatın için teşekkürler ama benimki mecburiyetten psp 3004 war

kırılır o da yakında

• artık psp3000 lerde kırıldığından sanırım orjinal almazsınız ama d&r da falan ucuza oyunlar bulmak mümkün. gene normalinden pahalı oyunlar ama 20-30-40 lira arasında oyun bulabilirsiniz.
  • d&r ye baktım god of war 120 ytl görünce arkama bakmadan çıktım dükkandan:D
  • izmir'de özdilekte çok eski olmasada ikincisi çıkan oyunların umd'leri 40 liraydı sanırım. alıcaktım bende ama psp'yi sattım. belki diğer şehirlerdeki özdileklerde de vardır böyle bir uygulama. ayrıca bu ve benzeri sitelerin ikinci el bölümlerinde de bulabilirsin diye umuyorum.
  • aslında bır arkadaşın dediğ gibi, DnR larda 20-30 ytl ye umd oyunlar olıyor yanlız tabiki bunlar yeni ve guncel oyunlar degıl tabiki.!! ayrıca 2.el almaktan ve takas yapmaktan korkma umd çizilmeye karşı korunan bır yapısı var. ben çalışmıyan umd daha gormedım

psp 3000 seriside kırıldı rahatlıkla kartan oyun oynayabılırsın... 100 tl oyuna vermek hiçde mantıklı degıl helekı şu zamanda..!!

herkese iyi forumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.