Şimdi Ara

Türkcellde PARÇA KONTÖR BAŞLADI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Ege_Aşığı

haklısınız para yetmediği zaman hatta vadofone da para veriyorsun mesela paran kadar kontor yüklüyorlar turkcellden bir adım önde vadofone şu anda

bu şekilde olsun o zaman paran kadar kntr en iyisi param yeterli diilse we acil bi işim warsa kalkıpta telefona kazıklanacağımı bilerek kntr almam giderim ankesörlü telefonlardan konuşurum....
  • mrb
    benim amacım inatlaşmak yada ben biliyorum demek değil sadece bize gelen maili (Türkcell den) paylaşmaktı. saygılarımla...

quote:

Orjinalden alıntı: bilalalkan

quote:

iyice kafam karıştı ya hangi doğru uzatmıyor diyen arkadaş da ısrarlı gözüküyor

ben müşteri hizmetlerini aradım uzatmıyor dedi

o arkadaşta nereyi aradığını söylesin. veya nerden duyduğunu söylesin.

eğer süre uzuyorsa; bana uzamıyor diyen müşteri temsilcisi hakkında şikayette bulunacağım.

bekliyoruz bakalım. kesin sonucu zaman gösterecek.

• Anlıyorum sizin hatanız yok , paylaşımınız için teşekkürler hep aramızda görmek isteriz
  • Orasını bilemem ama Turkcell Abone merkezi ünvanını almış biri, 50 kontor satip 50 kuruş kazanacağım diye, böyle bir şey için başını ağrıtmaz. Yarın geri gelmeyecekmi o müşteri, yada hattına kontor yuklendiğinde farketmiycekmi.

quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Bugun Türkcell Abone merkezinde işim vardı, bu muhabbet oradada vardı. Satıcının müşterilerine verdiği cevan "50 kontor 3 aylık süreyi uzatıyor" oldu hep...

Kontör satmak için demiştir bence öyle

• Uzatıyor. 4440532 yi de aradım uzatıyor. Bu anlamda diğerlerinden hiç bir farkı yok...
  • Güzel olmuş fakat daha hesaplı olabilirdi
  • Uzatması güzel SERKANFE teşekkürler bizi doğru bilgilendiriğin için , kusura bakma :) olur böyle gençiz :)
  • estagfurullah

quote:

Uzatması güzel SERKANFE teşekkürler bizi doğru bilgilendiriğin için , kusura bakma :) olur böyle gençiz :)
  • süre uzatmıyor ve çok pahalı...Turkcell karını misli hale getirmek için cebimdeki paraya göz dikti....
  • Arkadasım okumuyormusun yukarıyı normal kontor gibi 90 günlük süreyi uzatıyor.
  • sende turkcellin daha fazla kar etmemesi için 25 veya 50 kontör almazsın. cebindeki para cebinde kalır.
    quote:

Orjinalden alıntı: serbay53

süre uzatmıyor ve çok pahalı...Turkcell karını misli hale getirmek için cebimdeki paraya göz dikti....
  • Ulan ölmeden önce 1000 kontör yüklicem.Yoksa gözüm açık gider.

• Geç kalmış bir uygulamaydı.
    Kontörlü hat kullanan Turkcell müşterilerine Hayırlı olsun.
  • iyi olmuş bazen 100 kontör almak için para olmuyo kontör lazım oluyo ozamanlar için çok iyi oldu..
  • Çok pahalı.... (Konuyu açan arkadaşın söylediği fiyat...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 22 Haziran 2007; 16:33:44 >
  • evet iyi bir uygulama
  • Süre Uzatıyor Uzatmıyor Tartışmasına Son Nokta Olması Umuduyla...

Türkcellde PARÇA KONTÖR BAŞLADI
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.