Şimdi Ara

Turkcell Yıllık 72 GB Tarife - Katlanan İle Birleştirme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
19
Favori
54.613
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkcell ile görüştüm. Müşteri hizmetleri muallakta kaldı. Herhangi bir yanıt veremediler. Ben taşımayı düşünüyorum hattımı. Şansımı deneyeceğim artık. Turk Telekomun yaşadığım yerde çekim kalitesi düşükmüş maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khal-Drogba K kullanıcısına yanıt
    çok haklısın, gerçekten şu ücretlendirme periyodu 100kb diye sorun yapan adamlar var, sanıyor ki faturalının 100 katı harcıyor

• Lene kullanıcısına yanıt
    terbiyeni bozma
    konuşma paketi mi bu? 60 saniye üzerinden ücretlendirilirsen 6 saniyeye göre dezavantajdır evet, aç kapa yapsan 500 dakikanın 1 i gider. internet hakkına oranla 100 kb çok düşük kalır, internete girip 5 kb kullanıp çıkıyor musun sen? 5 kb 5 kb kullanıyorsan tamam haklısın her girişinde 100kb gidiyor boşa. ama kimse öyle yapmıyor giriyorsun 50 mb 100mb harcıyorsun. diyelim ki interneti açtın 126548 kb (123.58 mb) kullandın ve kapattın faturasızda senden 126600 kb kesilir, faturalıda 126548 kesilir. 123 mb da 52 kb için mi bu tantana?
    senin gibi ağzı bozuk adama gereksiz bir açıklama yaptım ama neyse öğrenirsin belki. bilip bilmeden atıp tutma bunun için faturalı kullanan varsa kendi cahilliğine yansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 24 Mayıs 2019; 0:56:22 >
  • Paylaşan arkadaşa teşekkürler, ben de faydalandım. Aklınıza takılan soru varsa yardımcı olabilirim.

ekleme 1: 45 lira üzeri her yükleme için internet garantili salla kazan hakkı veriyor.
    ekleme 2: Benim gördüğüm tek seferde en fazla yükleme akbank internet şubesinde 360 liraydı. Ancak ben yüklerken gün sonu işlemleri sebebiyle işleminizi gerçekleştiremiyoruz, sonra tekrar deneyin diye hata verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaasink -- 24 Mayıs 2019; 4:1:23 >
  • yaasink kullanıcısına yanıt
    Tl yüklemelerini nasıl gerçekleştirdiniz acaba?

• aslandadas2540 A kullanıcısına yanıt
    Ziraat bankası üzerinde 50 + 95 + 95 + 180 = 420 şeklinde yükledim. 400 liralık paket + 10 lira katlama + 6 lira da borcum vardı Turkcell'e. Şu an 4 lira bakiyem var.
    Anladım teşekkür ederim. Ekran görüntüsü atabilir misiniz bende yarın geçicem Inşallah tam olarak emin olmak istiyorum

• Turkcell Online İşlemleri kullanırken data kısmına girince hattınıza tanımlı paketleri görüyorsunuz.
    Bu paketler sol taraftan başlayarak sırayla düşmeye başlıyor.
    Baktığımda katlanan tarife internet paketleri içerisinde en son kullanım hakkını sağlıyor yani tüm paketleriniz bitince bu katlananı kullanma imkanı tanıyor.
    Benim tahminime göre bu kampanyayı yapan departman yıllık 72 GB kullanan kişileri unutmuş ya da düşünememiş. İptal olur mu bence olmaz.
    Velev ki iptal oldu bence kendini bilen arkadaşlar için yine çok avantajlı bir tarife, aylık kullanımda 1-2 GB boşa gittiği zamanlar oluyordu, bu şekilde boşa giden bir internet olmuyor.
    100 KB olayıyla alakalı ise bilgim yok.
    Normal tarifeli turkcell kullanan arkadaşlar ile yaptığımız speed testlerde ise sonuç birbirine yakın oldu, bu da kullanılan cihazlarla alakalı olduğunu düşünüyorum.
    Speed test ekran görüntüsü attım, biraz yüksek çıktı saat ve konum itibari ile.
    AKLINA YATAN GEÇSİN İŞTE ARKADAŞLAR!

Turkcell Yıllık 72 GB Tarife - Katlanan İle Birleştirme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bugün hattımı taşıdım, aksilik olmazsa faydalanacağız inş.

Teşekkürler

• Katlanan kampanyasindan bu ay yararlandım. Acaba tekrardan yararlanma ihtimalim varmi?

• İki farklı paket olursa hangisini katlar acaba
    Bende şuan 19 Haziran'da bitecek lifecell 7 var
    Yıllık paketi de alırsam
    Katlamayi nasıl yapar fikri olan var mi

• Turkcell Yıllık 72 GB Tarife - Katlanan İle Birleştirme

• Lene kullanıcısına yanıt
    Ağzı olan konuşuyor. Boş Boş...!!!
    Örnek A1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaasink

Hocam, bende 72 gb lik paketi aynen senin gibi parti parti yükleyerek aldım. İnternetten belli bir tl üzeri yüklendiği için syrıca 1 gb verdi. Şimdi hattımda gün içinde bitecek 92 mb, 72 gb ve 1 gb var. Henüz katlama yapmadım. Merak ettiğim sizin başka internet paketlerinizde varmıydı? Varsa onlarda katladı mı? Esas merak ettiğim husus bu. Cevabınız için şimdiden teşekkürler

• axemanxx A kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan başka paketim yoktu. Kesin bir şey diyemem ama daha önce enflasyonla mücadele başlığı altında 2ye katlama kampanyası yaptığında tüm paketleri katlamıştı Turkcell. Benim tahminim bütün paketlerinizi katlar.

• İlk mesajda 31 mayıs son yazıyor ama turkcell sayfasında 31 haziran son diyor.
    1 aylığına Telekom a geçtim, 15 gün sonra bende faydalanmak istiyorum, takipteyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 24 Mayıs 2019; 9:0:45 >
    Şu anda tüm internet paketin sadece 48 gb mi? Salla kazan, kredi kartı yükleme vs. Başka internet yok muydu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.