Şimdi Ara

Turkcell Yıllık 72 GB Tarife - Katlanan İle Birleştirme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
19
Favori
54.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu 500 tl tek seferde kredi kartıyla ödenmiyor mu ?
  • numara taşımak 4-5 gün sürer, ay sonuna denk gelebilir. yetişir mi bilmiyorum kampanyaya
  • Enparayla tl yükleyip taksit yapmayı deneyen oldumu ?

Birde transfer tl ile paket yapmakta bir engel var mı bilgisi olan ?
  • Enpara online fatura ödemesini taksitlendiriyorsa bunuda taksitlendirir ama sanmam en kolayı kart kampanyaları çerçevesinde 4 ayrı a101 den 125 ödemek olur mesela bonus kartla ödeme yapılırken kontörler parça parça yüklenir 125 ödenir 10 tl puan gelir 4 kez 125 te 40 tl puan gelir mesajı sileceğim ileride bunuda engellerler çünkü

İlave cevap:
    Kontör transfer maliyetli bir işlem olur sanırım ama amaç ne onu anlamadım

Bir ilave daha parça parça 125 yüklenmez a101 ve diğer marketlerde en düşük tl paket 50 tl şimdi hatırladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 23 Mayıs 2019; 17:38:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    %15-20 civarı indirimli tl transfer eden güvenilir kişiler var. Ama transfer tl ile paket yapmakta sıkıntı olurmu onu bilemedim. Mh yi arayıp sorsam hiç kimse birşey bilmiyor :)

A101 de 50+50+25 tek seferde 125 olarak ödenemiyor mu ?
  • Kesin katlanacağını bilsem yapardım ama emin olamıyorum

• tonntini T kullanıcısına yanıt
    Şuanda bende de aynı durum var ne zamandır turkcell e geçmeyi düşünüyodum. Bence çok iyi firsat

• quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

%15-20 civarı indirimli tl transfer eden güvenilir kişiler var. Ama transfer tl ile paket yapmakta sıkıntı olurmu onu bilemedim. Mh yi arayıp sorsam hiç kimse birşey bilmiyor :)

A101 de 50+50+25 tek seferde 125 olarak ödenemiyor mu ?
    güvenilir kişiler olduğuna inanmanız hata olabilir çalıntı kartla yada benzer bir sahtekarlıkla işlenen suçlara ortak olmayın yok yere...

turkcell de markette bırakın 20-25 değil 30-40 bile yok en az 50 yükleniyor mağazada deneterek yükledim...
  • OnderT O kullanıcısına yanıt
    +1

Peki 50 yükleniyor diyorsunuz ama benim anlamadığım aynı anda 3 kere yükletip tek seferde 150 tl geçemiyor muyuz marketten ? Her 50 yüklemeden sonramı ödeme yapmak gerekiyor ? Gerçi çokta birşey farketmiyor gelse gelse 30 puan gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beocan -- 23 Mayıs 2019; 20:48:5 >
  • 30 Haziran son

• quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Peki 50 yükleniyor diyorsunuz ama benim anlamadığım aynı anda 3 kere yükletip tek seferde 150 tl geçemiyor muyuz marketten ? Her 50 yüklemeden sonramı ödeme yapmak gerekiyor ? Gerçi çokta birşey farketmiyor gelse gelse 30 puan gelir.
    Kasiyerden rica ederseniz yapar acemiyse tek tek ödeme almak ister mağaza müdüründen yardım alırsanız sorun olmaz ben bu şekilde 500e almayı düşünüyorum ama 10 tl ile 1 yıl boyunca ikiye katlayacağı kesin mi acaba

dün arkadaşıma yaptık oldu 10 TL ile
    bende zaten oldu fotoğraflarda mevcut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Katlanan Paket Kampanyasında şöyle bir ibare var.
    "Kampanya kapsamında sunulan internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde, verilen kampanya faydası da iptal edilir"
    Bu ibarede katlanan İnterneti yıllık olacağı anlaşılıyor. Fakat bir iki madde aşağıda da;
    "Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir."
    Yıllık bir paket olmasına rağmen dönemden kastı aylık olabilir.
    Deneyen arkadaşın aldığı ekran görüntüsünde üstte belirttiğim madde geçerli gibi gözüküyor ama Turkcell in işine belli olmaz.

Öyle deneyeyim bakalım.

Katlanmaması için hiçbir sebep yok.

Hatta 1 yıl içersinde bu katlama kampanyası tekrar olursa bence tekrar faylanabiliriz.
  • HCan35 H kullanıcısına yanıt
    Güzel açıklamışsın teşekkürler
    Ben 4 marttan beri kullanıyordum bu şekilde katlama deneyince oldu, dediğin gibi turkcellin işi belli olmaz.
    Ben zaten kullanıyordum bu tarifeyi 10 TL ile şansımı deniyorum.
    Hakkımızda hayırlısı 🙈

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marduk82 M kullanıcısına yanıt
    Turkcell de 3 gün sürüyor. Yeni taşıdım.

• HCan35 H kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki dönem dediği aylık paket olsaydı birdahaki ay olurdu devreden paketlerde olduğu gibi ancak bu yıllık paket ve konu sahibinin eklediği resimde görüldüğü üzere son kullanım tarihi seneyi gösteriyor. Teyit amaçlı Turkcell’e sormak lazım yine de.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.