Şimdi Ara

Turkcell, TVPlus platformunu resmi olarak tanıttı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
9.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiber kullanıcısı olarak reklamlarda görüp etkilendim.küçük kullanmadığım bir netbook vardı mutafaktaki LCD ye bağladım orada kullanıyorum 2 gündür, yetiyorda.
  • Teledünya senide bekliyoruzç....
  • Malesef servisin android desteği çok zayıf.Turkcell 2 yıldır android telefonlara mobil tv desteği sağlamıyor.Şimdi de değişen bir şey yok.HTC nin sadece sensation XL" modeline destek var.
  • 3G üzerinden bu hizmeti veremiyorsa, ,
    bırak bu işleri TRCL
  • Bu program sadece ligtv icn kullanirim baska secenekler gerekesiz :)
  • Simdi arkafaslar benim anlamadim data ucreti yok diyor ben hattimi turkcell faturaliya tasisam iphone 4s ve ipad 3 wifi var ipadde 3g data hat girisi yok iphoneden hatti paylasima acsam ipaddede.ucretsiz.izliyebilirmiyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 saat sınırı wi-fi ile girilse de var mı? yoksa sadece 3g kullanımı için geçerli mi? türkcellin sağı sollu belli olmaz, durduk yere para vermeyelim şimdi.
  • Aylik 60 saat olayi sacma degilmi ? nerede yaziyor acaba link varmi ?

Dun galaxy gio da denedim yaklasik 6 saat calistirdim hic hata donma olaylari olmadi goruntude telefon icin gayet iyiydi. Lig tv icin alicam ama 60 saat sinirina kafam takildi.
  • Şimdi bende Turkcell hat yok. Turkcell superonline kullanıcısıyım. Bana sadece başlangıç paketi ve sinema paketi var. Başlangıç paketinde tablet ve mobilden izleyemiyorsunuz. Sinema paketide 9,90. Ben anlamadım bu işten bir şey. Ben film izlemek istemiyorum. Sırf tablette izlemek için 8 lira fazla mı vereceğim. Müşteri hizmetlerini aramamaya zaten yeminliyim. Tivibu ile yola devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

Simdi arkafaslar benim anlamadim data ucreti yok diyor ben hattimi turkcell faturaliya tasisam iphone 4s ve ipad 3 wifi var ipadde 3g data hat girisi yok iphoneden hatti paylasima acsam ipaddede.ucretsiz.izliyebilirmiyim acaba?

Aynen bende bu sorunun cevabini merak ediyorum
  • Vınn lardada ücretsiz olacak mı ? Bide bu üstteki 60 saat olayı nedir aradım ama bulamadım biyerlerde
  • Lig TV olmazsa iş yapmazdı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurair

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

Simdi arkafaslar benim anlamadim data ucreti yok diyor ben hattimi turkcell faturaliya tasisam iphone 4s ve ipad 3 wifi var ipadde 3g data hat girisi yok iphoneden hatti paylasima acsam ipaddede.ucretsiz.izliyebilirmiyim acaba?

Aynen bende bu sorunun cevabini merak ediyorum

Ben sormustum. Lig tv maclarini izleyemiyorsunuz. Ama diger paketleri izleyebiliyorsunuz.
  • Beğendim, Lig Tv nin içinde yer alması da iyi olmuş.
  • Sadece ligtv para kazandırır.
  • 60 saat olayı yok sanırım ben biryerde görmedim sitesindede yazmıyor. Olsa saçma olurdu .
  • Beyler ben mobil tv kullanıyorum lig tv için şimdi benim durumum ne olacak? Mobil tv için mevcut üyeliğim bunda da geçerli mi? Ayrıca Turkcell'in şu saçma işini bir türlü anlayamadım. t20 kullanıyorum rom yüklediğim için dester vermiyor millattan kalma eski mobil tv apksi ile idare ediyorum.
  • 2 saat maç izleyebilmek için telefona ek batarya da verecekler mi?
  • 3G olayi biraz sacma gibi
  • Kotadan gidiyor mu ? Gitmiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.