Şimdi Ara

Turkcell TV ve Turkcell TV Plus (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
10
Favori
80.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni sitesinden deneyinhttp://turkcelltvplus.com.tr/EPG/jsp/webtv/#
  • quote:

Orijinalden alıntı: thor1

Çok teşekkürler @thor1, diğer sitede cep numarası ve şifre ile giriş yapabildim. Ama eski sitedeki kaliteyi malesef bulamadım , buradaki kalitehttp://www.turkcelltvplus.com/superonline/accounts/login/
    Kaç senedir ordan giriş yapıyordum ve memnundum. 5 dk içinde iptal ettirdim superonline hizmet ten. Teşekkürler bilgi için.

• mac osx de kullanamıyoruz
  • Gece kuşu fiber abonesiyim. Başka turkcell aboneliğim yok. Girişte telefon no soruyor. Bundan yararlanamıyor muyum şimdi?

Yararlanabiliyorsam sadece tv izlemek için superonline abonelerine servis ücreti var mı?
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    yararlanmak istersen seni gece kuşu tarifesinden alıp iptv tarifesine sokuyorlar. sakın böyle bir hata yapma. bana hiçbir değişiklik olmayacak dediler aldık iyi güzel kullanıyoruz, bi baktım birgün kota doluyor die mesaj geldi. meğer herifler aboneliği değiştirmiş
  • Geçen gün telefonuma mesaj geldi 12 ay ücretsiz diye bende superonline web işleme bakayim dedim ordada 6 ay ücretsiz görünüyor.Turkcell web işleme girdiğimde ise 2 ay görünüyor orda.Nasıl iptal edebiliriz bunu?

Turkcell TV ve Turkcell TV Plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 8 Ağustos 2014; 16:16:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitican

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Dediğiniz gibi SIFRE yazıp 0532 755 2222 nolu telefona gönderdim gelen şifreyle turkcelltvplus.com.tr'den giriş yaptım. Fakat film veya dizi izlemek istediğimde sinematv paketine üye olun diyor. Ayrıca paketlerim kısmında hiçbir paket gözükmüyor. Hani Turkcell TV + Sinema paketini kullanabilecektik?

Merhaba;

Fiber 3'lük paketinize istinaden öncelikle Turkcell TV+ 24 ay ücretsiz +Cep paketinizi MH'den aktifleştirin lütfen.

hocam bilgi sahibisiniz galiba. bende uzun zamandır aboneydim 3 4 gün önce siteden çıkış yaptım ve birdaha giremedim. kabul etmedi.
    50 tane yere şikayet etmem sonucunda müşteri hizmetleri biraz önce aradı ve SIFRE yazıp 0532 755 2222 ye mesaj atmamı söyledi attımhttp://turkcelltvplus.com.tr/EPG/jsp/webtv/#/ şu siteye giriyorum ama tv ye tıkladığımda abone olunuz yazıyor.

eski site şuyduhttps://www.turkcelltvplus.com/superonline/player/

rica ediyorum yardımcı olsun biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: thor1

hocam siz girebiliyor musunuz ? ben giriyorum siteye fakat tıklayınca abone olmanız gerekmekte diyor .. ne yapmam lazım.. kaç gündür uğraşıyorum bir yardım edin lütfen...
  • bu yazıyor arkadaşlar ne alakaysa kaç aydır girdiğim tv ye giremiyorum...
     Turkcell TV ve Turkcell TV Plus
  • daha bu gün yeni şey eklemişler kafalarına göre
  • sadece winzortta mı çalışıyor? LinuXMint 17 ile ne Firefox nede Google Chromium ile çalışmıyor?
  • ubuntu da veya diğer linuxlarda çalışmıyor. Kanal geçişleri inanılmaz hantal.

Adamlar youtube gibi istenildiği zaman girilecek hizmet zannediyorlar tv olayını heralde. Oysaki insanlar dijital uydularında bile kanal geçişlerinde beklemekten hoşlanmazlar. Eski sistem bu konuda çok hızlı idi. Kanal geçişleri 5sn kadar sürüyor. Çok saçma.

Çok kötü bir hizmet.

Bunun yanında sistem kaynaklarını da çok kötü tüketiyor. Eskiden tv arkada çalışırken ön planda oyun oynayabiliyordum. Şimdi kastırıyor.

Kimseye tavsiye etmiyorum.
  • hala çalışmıyor... beceriksiz TURKCELL sadece winzort için yayın yapmaya başlamış... + android ve dandiosa...
  • Superonline fiber kullanıcı no ve şifrem ile girebiliyordum. Fakat eski site kapanmış yeni sitede de cep numarası istiyor?
  • Superonline Fiber internete geçtim 25 mb + 75 GB. Turkcell TV + ve numara tahsis de aldım.
    -Tablet ve telefona da application'ı kurdum. Tablet ve telefonda dil seçeneğpi yok sanıyorum kanalları izlerken?
    -TV+ box'ı bugün bağlayacaklar. Box'da dil seçeneği var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 3lü tarifeye geçtim..sinema paketi var ama film izle dediğimde abone ol diyor..sinema paketine dahil filmleri nerden görebilirim?
  • samet.ozel kullanıcısına yanıt
    Benim sistemimde Turkcell İPTV dediğimiz TurkcellTV + Ev paketi var. o yüzden 59 TL. Yani artık digiturk, uydu anteni falan kullanmıyorum. TV internet üzerinden izleniyor. Tivibu yu bilmiyorum ama , turkcell tv de ulusal kanallar + 3 HD dizi + 3 HD sinema + HD belgeseller var. Durdurup yeniden başlatma, 5 saat geri alma, 50 saat kayıt imkanı gibi özellikleri var. Ayrıca internet hızı 25Mb ve 75GB AKK veriyorlar ve oldukça yeterli. Turkcell TV yi istemezseniz 49 TL internet paketini alabilirsiniz.
  • hesabımı askıya almışlar maximum cihaz sayısı aşılmış diyor android te turkcell tv+ uygulaması online işlem merkezide dark evopad 3g m7220 uyumsuz diyor iyice bozdular eskiwww.turkcelltvpluss.com/turkcell/player olan daha iyidi parasını aldılar ama kullanamıyorum.
    hattı iptal edecem yoksa!
  • Bende gectim sirf kaydetme durdurma ozellikleri icin gectim
    Ama sinema kanallari 2 tanesi abone degilsinzi diyor ve kayit istedigimde canli tv modunda kayit yapilaacktir diyor kayit yaoamadik yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cturna kullanıcısına yanıt
    Güzelce çalışan sistemi kaldırıp, apar topar bu sistemi koydular. Acemice işler bunlar. Eski sistem Mac'de problemsiz çalışıyordu. Eklenti felan yoktu. İlla da dışarıdan bişey yazacaklarsa chrome eklentisi olarak yayınlasalardı. Herkesin bir chrome tarayıcısı vardır. Ama herkeste Windows olacak diye bir zorunluluk yok.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.