Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
100
Favori
454.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 4K destekli tv+ almak istiyorum. Genelde belgesel ve yabancı dizi izliyorum. Walking dead vb. Çok az spor kanalı. Hangi paketi almamı tavsiye edersiniz? İzmirdeyim. Superonline fiber kullanıyorum.
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Bilgi versek değişirler mi ?
  • PesimistChe kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerinden değişim uzun sürer ama bayii ile irtibat kurulursa değişim daha hızlı olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihatcbci

Arkadaşlar 3 gün önce 3 lü paket abonesi oldum. Adamlar bağlayıp gittiler soru soramadım. Sizden yardım istiyorum.

1. Evdeki pcden turkcell tv. programıyla film izlesem wifi bağlantısıyla kota düşermi?( sadece fiber varken Çocuklar çizgi film izliyor, kotayı bitiriyordu) Aynı soruyu cep için de soruyorum?

2. Evdeki tv smart değil. Tvden youtube izleme özelliği yokmu? Sanki öğle bir özellik duymuştum..

Hayır kardeşim istediğin yerden izle ama yeterki parasını verdiğin turkcell superonline ağı içinde ol kotadan yemez... Demin görüştüm ister web ister WİFİ ister pc den izle ama kendi ağından izle sorun yok dedi adam. Ama pc den izleyemiyorum. Web Plugin saçmalığı nedir? Yok mozillanın eski sürümü falan. Ben de birşey sorayım bilenlere...

TV+ ı PC den WEB PLUGİN ile izleyebilen yardım edebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

quote:

Orijinalden alıntı: Nihatcbci

Arkadaşlar 3 gün önce 3 lü paket abonesi oldum. Adamlar bağlayıp gittiler soru soramadım. Sizden yardım istiyorum.

1. Evdeki pcden turkcell tv. programıyla film izlesem wifi bağlantısıyla kota düşermi?( sadece fiber varken Çocuklar çizgi film izliyor, kotayı bitiriyordu) Aynı soruyu cep için de soruyorum?

2. Evdeki tv smart değil. Tvden youtube izleme özelliği yokmu? Sanki öğle bir özellik duymuştum..

Hayır kardeşim istediğin yerden izle ama yeterki parasını verdiğin turkcell superonline ağı içinde ol kotadan yemez... Demin görüştüm ister web ister WİFİ ister pc den izle ama kendi ağından izle sorun yok dedi adam. Ama pc den izleyemiyorum. Web Plugin saçmalığı nedir? Yok mozillanın eski sürümü falan. Ben de birşey sorayım bilenlere...

TV+ ı PC den WEB PLUGİN ile izleyebilen yardım edebilir mi?

Teşekkür ederim paylaşım için. Bende fırsat bulup pc de deneyemedim ama cepte denedim fena değil gibi...Web plugin nedir bir araştıralım bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    windows 10 da ie ile izleyebilirsiniz.

C:\Program Files (x86)\Internet Explorer

yolunda duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 19 Nisan 2017; 16:49:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

yolunda duyor.

Peki web plugin? Bir de denediniz mi siz? Merak ettim.

• quote:

quote:

yolunda duyor.

evet ie ve win10 ile sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

quote:

yolunda duyor.

Bende şimdi denedim internet explorer11 var. İzliyorum şuan ancak bazı kanallar çamur gibi. Birde site çok yavaş kasıntı.. Acaba şuan benim kota doldu 3mb hız var ondan mı?? Pc ağa kablosuz bağlanıyor. Kotanın dolup dolmamasından etkileniyor mu acaba onu yeni kotaya geçince anlarım
  • Nihatcbci kullanıcısına yanıt
    Kotayla alakası yok. 100 mbit kullanıyorum fiber. Bende de aynısı oldu. Ve teşekkürler girebildiğim için bilgi veren arkadaşlara. Sırf Fox Crime için izliyorum şu TV plusı. Prison Break malum
  • Superonline fiber ve TV+ abonesiyim.Son 2 aydır sinyal yok sorunu ile boğuşuyorum.Yayın izlerken sinyal yok şeklinde bir uyarı ile gidiyor.Bazen geri geliyor, bazen de gelmiyor.Recevierı kumadadan veya arkasından kapatıp açmak bazen çözüm olsa da bazen de olmuyor.Huawei modemi de aynı şekilde açıp kapatsam da yayın bazen geliyor bazen gelmiyor.3-4 defadır prosedürlerini uygulayarak uzaktan yardım aldım ama iki üç gün içinde tekrar aynı sorunu yaşıyorum.Prosedürleri uygulamadan saha elemanlarını istedim ama yok.Nato mermer nato kafa bir arkadaş ile yine prosedürleri uygulayarak çözümsüzlüğe vardık.Saha elemanı gelip bakacak.Göreceğiz acil notlu sorunun çözüm aşamalarını.

EKLEME; Yazılım ekibi hattımı kontrol etti.Sonuzunda hattımdaki switchlerden birinde arıza olduğu tespit edildi.2 gün süre ile test ettim.Sorun çözüldü gibi gözüküyor.Süreçte gerçekten yardımcı olan Superonline çalışanı Ahmet Bey'e çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinnitem1 -- 24 Nisan 2017; 22:6:30 >

• Merhaba;
    Turkcell TV+ aile paketi üyesiyim. İnternet üzerinden turkcell tv yi bilgisayarımda izleyemiyor muyum? Bir aplikasyonu vs var mı telefon için olduğu gibi?
    Teşekkürler.

NOT:http://portal60.turkcelltvplus.com.tr:33200/EPG/jsp/webtv bu sayfa sürekli bembeyaz kalıyor açılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordkisame

Merhaba;
    Turkcell TV+ aile paketi üyesiyim. İnternet üzerinden turkcell tv yi bilgisayarımda izleyemiyor muyum? Bir aplikasyonu vs var mı telefon için olduğu gibi?
    Teşekkürler.

NOT:http://portal60.turkcelltvplus.com.tr:33200/EPG/jsp/webtv bu sayfa sürekli bembeyaz kalıyor açılmıyor.

Ben de yeni öğrendim. Şöyle ki: C:ProgramFilex(x86)/İnternet Explorer yolunu izleyerek açmayı dene. Çok ağır da olsa açılıyor. Böyle açılmasının sebebi Web pluginin yeni sürümlerde çalışmayıp eski internet explorer 9 da çalışıyor oluşu. Bizzat müşteri hizmetlerinden öğrendim. Aynı şekilde mozilla 52.xx sürümü öncesinde de çalışır dedi yetkili ama ben beceremedim. Benim açabildiğim tek yöntem C:Programfiles... yolundan oldu. Web Plugin i de pc ye kurarsan açılıyor. Ama çok çok ağır şekilde açılıyor. Bilgin olsun

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim. Plugin i kurduktan sonra explorer ile açabildim gerçektende =) Açılması sıkıntı ancak açıldıktan sonra bir problem yaşamadım. Desteğiniz için minnettarım.
  • Aile ve Ekstra paketi kanalları arasında ne fark var ? Sitesine bakınca aynı kanallar fakat 10 TL fark var. 2 ek profil ve 200 saat kayıt dışında fark yoksa Aile alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 28 Nisan 2017; 13:19:42 >
  • Arkadaşlar TV+ üyeliği alınca başka ek ücret ödemeden telefon ya da pc üzerinden izleme imkanımız oluyor mu ? Son olarak diyelim TV'de yayın izlerken telefondan ya da pc üzerinden yayın izleme imkanı var mı? Harici olarak sitelerinde ek profil ve net paket tarzı paket almaya gerek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Arkadaşlar TV+ üyeliği alınca başka ek ücret ödemeden telefon ya da pc üzerinden izleme imkanımız oluyor mu ? Son olarak diyelim TV'de yayın izlerken telefondan ya da pc üzerinden yayın izleme imkanı var mı? Harici olarak sitelerinde ek profil ve net paket tarzı paket almaya gerek var mı?

Bildiğim kadarıyla tv+ alınca 5 cihaza kadar izleyebiliyorsunuz bende 4-5 cihazda aktif türkcell tv.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Arkadaşlar TV+ üyeliği alınca başka ek ücret ödemeden telefon ya da pc üzerinden izleme imkanımız oluyor mu ? Son olarak diyelim TV'de yayın izlerken telefondan ya da pc üzerinden yayın izleme imkanı var mı? Harici olarak sitelerinde ek profil ve net paket tarzı paket almaya gerek var mı?

Bildiğim kadarıyla tv+ alınca 5 cihaza kadar izleyebiliyorsunuz bende 4-5 cihazda aktif türkcell tv.

Cevap için teşekkür ederim. 1 Mayıs itibarı ile eve yeni internet alacaktım ama BTK 'nın yaptığı düzenlemeyi delme peşinde bazı firmalar bakalım belki alamam

• uygulamayı telefonuma indirdim türkcell şifre ile giriş yapın dedi yaptım,sözleşme falan çıktı ve tabii onaylamadım korktumbir kaç gün bedavadır belki dedim en azından içerikleri görürüz dedik ama anında sözleşmeyi koydular önüme
  • Merhaba arkadaşlar, konuyu fazla okuyacak vaktim olmadı buradan sorayım dedim.Ben halihazırda superonline fiber kullanıcısıyım. Şuan D-smart kullanıyorum memnunun fakat bu kayıt,24 saate kadar geri sarma özellikleri çok hoşuma gitti. Ulusal kanalları alayım yeter diyorum zaten d-smart olduğu için o yüzden giriş paketi düşünüyorum.Geçen sene arayıp 10 tl'ye önermişlerdi ben düşünmemiştim. Sizce arasam aynı fiyatı yaparlar mı ?

Ve bu kurulum kısmında ethernet kablosunu falan onlar sağlıyor mu e ben verim alıp alamayacağımı bilmiyorum çünkü modemden uzağıö bir oda kadar, onu deneyebiliyor muyuz taahütten önce ?

Şimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.