Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
100
Favori
454.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: h.ozgur

Arkadaşlar merhaba. Tv plus'ı Apple tv 4k üzerinden izliyorum. Ethernet kablosu ile takılı bir şekilde izliyorum. Ttnet hattım ve 16 mb sınırsız. Modem iste tplink td w9970. Ama yayınları izlerken görüntü çok dağılıyor. Donma yok ama kalite sıklıkla çok kötü düşüyor. Sıkıntı nedir acaba? Mail attım tvplusa İnternet hızınozdan dolayı diyor. Ama bunu Youtube izlerken yaşamıyorum veya diğerlerinde de denk gelmiyor. Var mı bir mantıklı yorumu ve çözümü olan?

Hocam 16 mbps artık geçerli bir hız değil. İnternet bağlantı hızınızdan denmesi normal olabilir. Buna ilaveten TTnet alt yapısı ve bağlantısı kaliteli değil. Taahhüt ettiği hızı her daim veremiyor anlık düşüşler yaşanıyor. Bunu nereden biliyorum? Çünkü önceden TTnet abonesiydim ve izlediğim iptv yayınlarında sık sık böyle sıkıntılar yaşıyordum. Ne zaman ki Turkcell superonline fibere geçtim bu sorunlar düzeldi. Benim bildiğim Youtube farklı çalışıyor. Benim de tahminim bağlantı hızınız ve TTnet bağlantı kalitesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam 16 mbps artık geçerli bir hız değil. İnternet bağlantı hızınızdan denmesi normal olabilir. Buna ilaveten TTnet alt yapısı ve bağlantısı kaliteli değil. Taahhüt ettiği hızı her daim veremiyor anlık düşüşler yaşanıyor. Bunu nereden biliyorum? Çünkü önceden TTnet abonesiydim ve izlediğim iptv yayınlarında sık sık böyle sıkıntılar yaşıyordum. Ne zaman ki Turkcell superonline fibere geçtim bu sorunlar düzeldi. Benim bildiğim Youtube farklı çalışıyor. Benim de tahminim bağlantı hızınız ve TTnet bağlantı kalitesi.

Alıntıları Göster

Eyvallah. İlk olarak hızımı arttırdım ve 20mb hıza çıkardım şimdi de modemi değiştirmeyi düşünüyorum ve şu aralar vdsl modem arayışındayım. Keenetic extra dsl modeline karar kıldım gibi. Bir de onu alıp deneyeyim bakalım. O da olmazsa hızı 24mbye çıkaracağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar...türkcell tv+plus platformuna yakın zamanda eklenişi gereken kanallar şöyle:...redbull tv...nasa tv...weather channel...boing channel...horror tv... 

• Arkadaşlar Sagem 4K Kutuya herhangi bir uygulama kurmayı deneyen oldu mu? Bu konuda daha önce bir yorum ya da görüş oldu mu acaba?

• Arkadaşlar TV+ kumandası ile TV yi kontrol edebiliyoruz. Peki TV kumandası ile TV+ kontrol edebilir miyiz?

• 5shdw0 kullanıcısına yanıt
    Tv+ kumandasiyla tvyi kontrol edemezsin, samsung 55q60r tv kullanıyorum bu tvnin kumandasiyla tv+ kontrol edebiliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • skamber_87 S kullanıcısına yanıt
    Sagem 4k kullanıyorum ama uygulama kurmayı hiç denemedim.

• DrPowerX kullanıcısına yanıt

@DrPowerX hocam yanlışınız var. tv+ kumandası ile tv açma-kapama, tv'nin ses açma kapama ve görüntü giriş seçeneği değiştirme(hdmi,uydu vs.) kontrolü yapılabiliyor.

sunny tv kullanan varsa kumanda ayarı için kod nedir acaba? hızlı ayarlar ile tv kontrolü sağlayamadım manuel kod girmeyi denedim fakat internetten bulduklarım işe yaramadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrPowerX

Tv+ kumandasiyla tvyi kontrol edemezsin, samsung 55q60r tv kullanıyorum bu tvnin kumandasiyla tv+ kontrol edebiliyorum.

TV+ kumandası tv'yi kontrol ediyor hocam onda sıkıntı yok. Asıl mevzu TV'nin kumandası TV+ kontrol eder mi acaba. Android TV olduğu için TV kumandası daha çok kullanılıyor. Ben de Sony xh8096 kullanıyorum. Nasıl yapacağımı çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5shdw0 -- 24 Nisan 2021; 21:44:46 >
  • Kullandığım tvnin akıllı kumandasiyla tv+ kontrol edebildiğim ve tek kumandayla iş gördüğüm için diğer seçeneği hiç denememistim bilgilendirme için teşekkür ederim

• Kac cihazdan ayni anda izlenebiliyor? Bana üyelik lazim fakat yurtdisinda oldugumdan dolayi Turkcell Kartim yok. Ne yapabilirim?

Kardeslikle üyelik mümkünmüdür?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 30 Nisan 2021; 16:35:20 >
  • Arkadaşlar merhaba, android tv'de tv+ uygulaması üzerinden kanalları izliyorum. Merak ettiğim bir kaç şey var. İzlediğimiz yayınların çözünürlük ve fps bilgilerini bilen var mı ve uygulama üzerinden canlı kanalları en yüksek kalitede izleyebilmek için minimum ne kadarlık internet hızına sahip olmalıyım? Evimde 35 mbps türk telekom fiber bağlantı kullanıyorum.

• Modül mu yoksa uygulama üzerinden mi kullanıyorsunuz!

• 5shdw0 kullanıcısına yanıt
    Hdmi cec destekli ve akilli kumandasi olan bir tv ile kontrol edebilirsiniz (akilli kumandadan emin degilim, hdmi cec destegi olan tv ile her turlu kontrol edilebiliyor olmasi gerekir)
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum, sorunları olan bir cihaz deniyordu
  • djangobjk kullanıcısına yanıt

Uygulama üzerinden izliyorum.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    TV+ Turkcell gerekmiyor.Tüm mobil hatlarla abonelik açılıyor.17 TL fiyatın kardeşligimi olur.Direk abone olun.Türkiye yakınız varsa size açak.
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt

Hocam benim isim paradan dolayi degil, yurtdisinda oldugumdan dolayi Türk Kartim yok, dolaysiyla üye olamiyorum. Sorun bu yani. Kardeslikten kastim ise eger kullanan hali hazirda birisi varsa, ve birden cok fazla cihazda oldugu icin, gerekli ücreti yollar, bende bakarim düsüncesindeydim. Mecburen su sokaga cikma yasagi bi kalksinda, Turkcell Bayiileri acilsin, bi yakinima söylerim artik. Yapacak bisey yok.

edit: tüm operatör ile üye olundugunu bilmiyordum

https://www.turkcell.com.tr/servisler/tvplus

bu sayfada, eger yillik yapilirsa hatta 12,90/aylik yaziyor. Bu da herkes icin gecerli mi, yoksa Turkcell üyeleri icinmidir?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 6 Mayıs 2021; 23:10:21 >

• şu superonile dan dolayı turkcell tv ye de katlanıyoruz mecvuren. 4k üyeliği için 10 lira istiyorlar ekstradan. 4k kanallar da iki tane trt ve nature. film dizi desen güncel hiçbiş iyok. ip tv ile idare ediyoruz

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    12.90 aylik paket Turkcell faturalı hatlar için.Ama aylık üye olabilirsiniz.Birtek kişi anlık izleyebilir.Dört cihaz tanımlanıyor.Her mobil ödeme açık olan tüm gsm operatörleri abone olabilir.Bende Almanya’da Turk Telekom mobilden üye oldum.Bir seneyi geçkindir kullanıyorum.Görüntü kalitesi çok iyi.
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.