Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turkcell Tv plus Android tvlerde var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
1
Favori
4.854
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Turkcell TV+ >> Turkcell Tv plus Android tvlerde var mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Varg

Video çektim ama buraya atmak için seçenek bulamıyorum. Şöyle diyeyim bendeki versiyon 2.3.2 fotoğraf'ta üsttekiler kanal alttakiler film. Xiaomi mi box s te kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.https://turkcell-tv.tr.aptoide.com/versions

şurada buldum. İndirip deneyeceğim.

• Yüzbaşı
    945 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

Teşekkürler.https://turkcell-tv.tr.aptoide.com/versions

şurada buldum. İndirip deneyeceğim.

Alıntıları Göster
    Denediniz mi durum nedir?
    Benim uygulama'da haftada bir filan bazen kendiliğinden üyelikten atıyor tekrar şifreyle giriş yapmam gerekiyor. Bu soruna bir çözümü ve bilgisi olan var mıdır?

• Yarbay
    3112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Varg

Denediniz mi durum nedir?
    Benim uygulama'da haftada bir filan bazen kendiliğinden üyelikten atıyor tekrar şifreyle giriş yapmam gerekiyor. Bu soruna bir çözümü ve bilgisi olan var mıdır?

Alıntıları Göster
    Maalesef 1.0.4 ve 2 bende artık çalışmıyor. 1.0.4 İnternet bağlantınız yok diyor. 2 olan da hesap açmanız lazım diyor.
    4 küsur olan çalışıyor onda da kumanda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    android tv ler icin en guncel 2.3.2 versiyonu var googleplaystore den indirebilirsiniz. telefon versiyonu en guncel 4.9.2 var. kullanimi android tvde biraz zor. her ikisini de denedim. 50mbit internette bile goruntu kalitesi pek ic acici degil malesef. musteri hizmetleri ilede uc gun boyunca yazistik. herhangi bir cozum getirmediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: pphammer

Maalesef 1.0.4 ve 2 bende artık çalışmıyor. 1.0.4 İnternet bağlantınız yok diyor. 2 olan da hesap açmanız lazım diyor.
    4 küsur olan çalışıyor onda da kumanda yok.

Alıntıları Göster
    Arızayı tespit ettim ne zaman'ki tv box'un fişini çektiğimde tv+ yeniden şifre istiyor ve giriş yapıyordum. Son güncelleme'den sonra bu sorun ortadan kalkmış gibi görünüyor. TV versiyon'unu kullanmak gerek aksi halde kumanda olmaz mouse klavye kullanmak gerekir. Ben TV versiyonu olan uygulamaları tercih ediyorum uyumu ve kullanımı açısından. Hatta şöyle diyebilirim Tv Box'um da en stabil olan program tv+, youtube ve netflix diyebilirim geri kalan şeyler çok'ta sağlıklı çalışıyor diyemem.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
SEO
son dakika
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.