Şimdi Ara

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone'un Ramazan ayına özel hediye internet kampanyaları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcellden bayramda internet bekliyorum geçmiş yıllardaki gibi yoksa sadece 2x ile bitmez bu iş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar adama bedava günahını vermezler Türk telekom tek seferde 25 lira yüklersen yersin kadayıfı diyor

• Ah vodafone ah

• heroes82 H kullanıcısına yanıt
    Hocam olay bedava internet değil. Olay operatörün dayatmaları.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Veri işleme izinini kapatın paketleri aldıktan sonra. "İptal izin" yazıp 2222 gönderin. (TURKCELL için)

• Vodafone şöyle zamanları iyi değerlendirse ne güzel olacak. Yapacak kampanyanın kralını böyle anlamlı bir ayda ama 0 hediye.
  • Sen bip i kullanma. Bip içinden internet yap. Sonra kaldır. Çünkü bip e özel değil normal internet bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Bu kampanyalardan yararlanabilmek için veri işleme izni vermeniz gerekiyor. Günün bir saatinde durduk yere şahin sucuklarından sucuk pastırma 100tl diye aranacağınızı bilerek kampanyaya katılın.
    Çakıyorum SMS spam engelini bakıyorum keyfime
  • Vodafone.
  • Sen bunları yazarken birşey kullanmiyorsun değilmi kafan yerinde yani. Yurtdışında hizmet vermek için ortaklığa gerek yok. Gider hangi ülkede hizmet vermek istiyorsan oranın bir şirketi ile karşılıklı romaning anlaşması yaparsın olur biter. Gerçi senin kadar kafamız çalışmaz ama idare et cahil işte.

• Vofafone ye gectigim gune lanet olsun

• Vodafone da suriyelilere özel paket yapsın anca, pislikler

• Vodafone da suriyelilere özel paket yapsın anca, şerefsizler
  • Vodafone taahhütüm dolar dolmaz Turkcell Platinum'a geçeceğim.

• Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone'un Ramazan ayına özel hediye internet kampanyaları

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone'un Ramazan ayına özel hediye internet kampanyaları

Turkcell'im canım.

• Turkcell kullanıyorsan bip kullanmak zorundasın. Yakında bip yüklemeyene hattı kullanma iznide verilmeyecek
  • Turkcell yaptığı kampanyalarla diğer operatörlere hep fark attı. Yıl sonuna kadar da Turkcellli olmaya devam.

• Vodafone da her hafta bedava internet var sadece Ramazan da değil haber yanlış

• turkcell den paralar yatmış
  • thugs_life T kullanıcısına yanıt
    Faks yolluyorum derken hocam açıklar mısınız biraz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.