Şimdi Ara

TURKCELL T20 ROM YÜKLEME-DETAYLI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
6
Favori
117.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mali24

bir sorum olacak, cyanogenmod yükledim ana ekrana sayfa eklemek istiyorum, 3 sayfa var şu an.

Launcher la ilgilidir o, marketten launcher pro yu indirmenizi tavsiye ederim rahatlıkla sayfa ekleyebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • t20 için en stabıl rom hangısı acaba kulananlar yazabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: highgen

t20 için en stabıl rom hangısı acaba kulananlar yazabilir mi

Turkcell 2.3.5 romunu rootlayıp turkcell uygulamalarından kurtulursan stabil bir rom elde edersin benden tavsiye, ama ceptsonic romu da antutu da yakın değeler veriyor, göz zevkine kalmış.
  • T20 ile uyumlu MIUI room varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: donsun

T20 ile uyumlu MIUI room varmı

Evet var, google da aratırsan kolayca bulabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyonogenmod 7.2 v4.1 kurdum hiç bir sorun yaşamadım.bu romun ekran çözünürlüğünü veya yazıları nerden büyütücem bir türlü bulamadım
  • quote:

Cyonogenmod 7.2 v4.1 kurdum hiç bir sorun yaşamadım.bu romun ekran çözünürlüğünü veya yazıları nerden büyütücem bir türlü bulamadım

Romu kurduğunda orjinal boyutta gelmiş olması lazımdı ama, genede spare parts adında bi program var ordan ayarlayabilirsin

• Kurulum yaparken Sd diske partition ve swap yapmak gerekmezmiydi.ben ne olur ne olmaz diye 512 mb ext.ve 64 mb swap alani olusturdum

• quote:

Kurulum yaparken Sd diske partition ve swap yapmak gerekmezmiydi.ben ne olur ne olmaz diye 512 mb ext.ve 64 mb swap alani olusturdum

Fundowsky romu dışında bir romda yapmak gereksiz bence ama bir zararıda olmaz sanıyorum, yapabilirsin yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam konu için teşekkürler gerçekten yararlı bir konu olmuş ancak benim şöyle bir sorunum var.Ben daha önce başka bir yerden Cyanogen mod 7,2 sürümünü telefonuma kurdum ancak ilginçtir ki bana atılan bazı mesajlar (sms) gelmemeye başladı.Atılan telefonda iletildi raporu geliyor ancak mesaj telefonuma gelmiyor Bunda öyle bir sorun yaşar mıyım acaba ? ya da böyle bir sorunla karşılaşan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acness

Hocam konu için teşekkürler gerçekten yararlı bir konu olmuş ancak benim şöyle bir sorunum var.Ben daha önce başka bir yerden Cyanogen mod 7,2 sürümünü telefonuma kurdum ancak ilginçtir ki bana atılan bazı mesajlar (sms) gelmemeye başladı.Atılan telefonda iletildi raporu geliyor ancak mesaj telefonuma gelmiyor Bunda öyle bir sorun yaşar mıyım acaba ? ya da böyle bir sorunla karşılaşan var mı ?

bu romlarda yaşamadım, olay mms.apk ile ilgili olmalı bence, başka telefon ve romlarda rastladım, ceptsonic i deneyip bana dönersen yardımcı olabilirim sorun devam ederse

• Cevabın için teşekkürler.Birde ben CM 7'yi kurarken Mounts&storages menüsünden format system ve format cache kısımlarını seçmemiştim haliyle sistemi silmeden mod kurmuş oldum bunun etkisi olabilir mi acaba ?
  • quote:

Cevabın için teşekkürler.Birde ben CM 7'yi kurarken Mounts&storages menüsünden format system ve format cache kısımlarını seçmemiştim haliyle sistemi silmeden mod kurmuş oldum bunun etkisi olabilir mi acaba ?

Bir ihtimal belki diyebilirim anca, her adımı dikkatle uygulayarak ceptsonic i kur derim ben

• Ben genelde oyun oynamak için kurmak istiyorum CM'yi...Daha önce denemiştim ama mesaj sorunu yüzünden orj. rom'a dönmek zorunda kalmıştım.Şimdi belirttiğim adımları deneyerek yapıyorum umarım hallolur
  • quote:

Ben genelde oyun oynamak için kurmak istiyorum CM'yi...Daha önce denemiştim ama mesaj sorunu yüzünden orj. rom'a dönmek zorunda kalmıştım.Şimdi belirttiğim adımları deneyerek yapıyorum umarım hallolur

Oyun için rom istiyorsan google dan fundowsky romu bulup indir ve yükle derim, en iyi performans ondan alırsın

• quote:

Cevabın için teşekkürler.Birde ben CM 7'yi kurarken Mounts&storages menüsünden format system ve format cache kısımlarını seçmemiştim haliyle sistemi silmeden mod kurmuş oldum bunun etkisi olabilir mi acaba ?

Sorun buradan kaynaklanmaz,ROM lar yüklenirken /system alanı otomatik olarak formatlanır. /cahce bölümüde ROM için önemli değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senutarus

quote:

Ben genelde oyun oynamak için kurmak istiyorum CM'yi...Daha önce denemiştim ama mesaj sorunu yüzünden orj. rom'a dönmek zorunda kalmıştım.Şimdi belirttiğim adımları deneyerek yapıyorum umarım hallolur

Oyun için rom istiyorsan google dan fundowsky romu bulup indir ve yükle derim, en iyi performans ondan alırsın

Az önce CM 7 nin son versiyonunu yükledim.Tertemiz bir rom atma işlemi yaptım şimdilik sorun yok gayet satabil çalışıyor ve mesajlar geliyor...Önerileriniz ve ilginiz için teşekkür ederim.Sorun yaşarsam dediğiniz rom'u denemeyi düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Senutarus

quote:

Az önce CM 7 nin son versiyonunu yükledim.Tertemiz bir rom atma işlemi yaptım şimdilik sorun yok gayet satabil çalışıyor ve mesajlar geliyor...Önerileriniz ve ilginiz için teşekkür ederim.Sorun yaşarsam dediğiniz rom'u denemeyi düşünüyorum.

cm7 de şarj pek stabil değil bence o yüzden pek tercih etmiyorum. Rica ederim bir ihtiyacın olursa pm atabilirsin

• kardeşim mübarek gün. ALLAH senden bin kat razı olsun. süpersin ya. telefon açılmıyodu. sabahtan beri yapamadım. gezmedim site kalmadı. ellerin dert görmesin. Arefe günü bilesinki duamı aldın. teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: djumithack

kardeşim mübarek gün. ALLAH senden bin kat razı olsun. süpersin ya. telefon açılmıyodu. sabahtan beri yapamadım. gezmedim site kalmadı. ellerin dert görmesin. Arefe günü bilesinki duamı aldın. teşekkürler...

Ben teşekkür ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.