Şimdi Ara

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ### (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.477
Cevap
21
Favori
315.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ana Paket-Firmware yükleyince Turkcell uygulamalar gidiyor ve telefon oldukça hızlanıyor.Yaklaşık bu şekilde 90 MB boş yer kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesem

Ana Paket-Firmware yükleyince Turkcell uygulamalar gidiyor ve telefon oldukça hızlanıyor.Yaklaşık bu şekilde 90 MB boş yer kalıyor.

Ana paket-firmware olunca 2.3.3 huawei oluyor.. Bak istersen versiyona
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

quote:

Orijinalden alıntı: yavuzhan06

quote:

quote:

quote:

Yükledim, önce ana paketi 2.3.5 oldu, sonra firmware yükledim 2.3.3 oldu, sonra yine ana paket yükkeyin yazıyordu yükledim 2.3.5 oldu, ama yine ağzına kadar dolu uygulama..

Hani olmayacaktı özelleştirme yüklenmeden ?

Özelleştirme yüklemeyecekseniz tekrar ana paketi yüklemenize gerek yoktu.. Ben yüklemedim tlf bayağı hızlı şuanda..

Önce ana paket, sonra firmware yükleyince huawei 2.3.3 yükleniyor..

Uygulamazsız 2.3.5 turkcell kimde var ? olmuyor

VAlla ben bakmadım.. Kaç olduğuna.. Muhtemelen sizin dediğiniz gibi olabilir. BEnim için önemli olan Turkcell uygulmaların gitmesiydi..

Telefon bayağı hızlandı... Winamp yükleyince ses daha iyi çıkmaya başladı.. Radyo geldi..

Daha acemi olduğum için bu konularda fazla yüklenmiyorum telefona..

Sonuç olarak Turkcell Rom şuan yok sizde.. ? klasik huawei

Bende cwm ile yuklenn turkcell 235 var uygualamsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fûhrer

quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

quote:

quote:

quote:

quote:

Huawei 2.3.5 üzerine Turkcell 2.3.5 i nasıl kurarım yardımcı olurmusunuz? Her iki yollada yaptım olmadı.

Yardımcı olabilecek var mı?

Sorun nedir?

Şöyle ben malaysia romda iken bunun üzerine huawei 2.3.5 kurdum.

Sonra reset sorununu falan okuyunca Turkcell romu kurmaya karar verdim. Ancak sd karta yükleyerek yapamadım.

Şimdi tekrar cwm ile denedim ve yükledim. 2.3.5 görünüyor. Ben Turkcell romunu yükleyebildimmi? YaniTurkcell romdaki 1. ve 2. adımı yüklemek istiyordum.

Yuklenmis.

Yani özelleştirme kısmı yüklenmedi değil mi? Root edebilirmiyim?

Edebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yükledim, önce ana paketi 2.3.5 oldu, sonra firmware yükledim 2.3.3 oldu, sonra yine ana paket yükkeyin yazıyordu yükledim 2.3.5 oldu, ama yine ağzına kadar dolu uygulama..

Hani olmayacaktı özelleştirme yüklenmeden ?

Özelleştirme yüklemeyecekseniz tekrar ana paketi yüklemenize gerek yoktu.. Ben yüklemedim tlf bayağı hızlı şuanda..

Önce ana paket, sonra firmware yükleyince huawei 2.3.3 yükleniyor..

Uygulamazsız 2.3.5 turkcell kimde var ? olmuyor

VAlla ben bakmadım.. Kaç olduğuna.. Muhtemelen sizin dediğiniz gibi olabilir. BEnim için önemli olan Turkcell uygulmaların gitmesiydi..

Telefon bayağı hızlandı... Winamp yükleyince ses daha iyi çıkmaya başladı.. Radyo geldi..

Daha acemi olduğum için bu konularda fazla yüklenmiyorum telefona..

Sonuç olarak Turkcell Rom şuan yok sizde.. ? klasik huawei

Bende cwm ile yuklenn turkcell 235 var uygualamsiz.

CWM u telefona yükleyip, turkcell 2.3.5 cwm rom yüklenince uygulamasız mı oluyor ?

• Arkadaslar bende Turkcell 2.3.5'e terfi etmek istiyorum, tel var olan Turkcell uygulamalarindan cok kasiliyor ne kadar temizlik yaparsam yapayim dahili hafiza 10mb 'ta kadar dustu.

Son yazilanlar kafami cok karistirdi daha once cok konusuldu falan demeden madde madde Turkcell uygulamalari olmayacak bicimde nasil yeni yazilim atarim yardimci olursaniz hemen halletmek istiyorum.

Simdiden tesekkurler...
  • arkadaslar sanirim 2.3.5 orjinal huawei romu cikmis ilk sayfada gordum yuklemeden once sormak istiyorum uygulamalari bu romda sd karta aktarabiliyormuyuz artik ?

aktaramiyorsakta illa turkcell rommu kurmak zorundayiz turkcell romunu uygulama coplugu olmadan huawei rom gibi kurabilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

arkadaslar sanirim 2.3.5 orjinal huawei romu cikmis ilk sayfada gordum yuklemeden once sormak istiyorum uygulamalari bu romda sd karta aktarabiliyormuyuz artik ?

aktaramiyorsakta illa turkcell rommu kurmak zorundayiz turkcell romunu uygulama coplugu olmadan huawei rom gibi kurabilirmiyiz

Root yaparsan hepsini aktarabilirsin. Root olmadan kullanırsan hangi uygulamalar izin veriyorsa onu aktarabilirsin.
    Hangi romu kullanırsanız kullanın performans almak için root olmanız şart
  • Şu Turkcell 2.3.5 i deniyelim bakalım. CM sıktı biraz
  • Yoigo room çok hızlı :) aktif

4 aydan beri kullanıyorum hiç bir şikayetim yok..

Ama tek sorun nfc yi kullanamıyorsun :/
  • quote:

quote:

Ana Paket-Firmware yükleyince Turkcell uygulamalar gidiyor ve telefon oldukça hızlanıyor.Yaklaşık bu şekilde 90 MB boş yer kalıyor.

Ana paket-firmware olunca 2.3.3 huawei oluyor.. Bak istersen versiyona

Yukarıda bahsetmiştim zaten.
  • Bana göre en büyük sorun dahili hafızasının düşük olması.Biraz daha fazla olaymış.Yoksa çok iyi bir cihaz.
  • quote:

Bana göre en büyük sorun dahili hafızasının düşük olması.Biraz daha fazla olaymış.Yoksa çok iyi bir cihaz.

Dahili hafizadan kastiniz RAM mi?
  • Merhaba arkadaşlar benim n73ü değiştirmek gibi bir niyete girdim.Yeni bir telefon bakıyorum.Şu anda Turkcell kullanıyorum ama en yakın zamanda Avea ya geçecem herhalde.1Gb internetli pakete.

Çok fazla da para vermek istemiyorum.Amacım laptop taşımadığım zamanlarda internete girmek.Arada oyun oynamak falan. Bu iş içinde 750 Tl vermek istemiyorumbi teleona.
    Sanırım falash desteği var.

Bana öneriri misiniz?

Güncel fiyatı nedir?

Avea ya geçmemde problem olur mu?

Oyun ve uygulama uyumluluk durumları nedir?

Flash var mı?

Cevaplanırsa bana yardımcıolmuş olursunuz.
  • Turkcell 2.3.5 de Root olduğum halde uygulamaları kaldırıp sd karda taşıyamıyorum yahu allah allah
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Merhaba arkadaşlar benim n73ü değiştirmek gibi bir niyete girdim.Yeni bir telefon bakıyorum.Şu anda Turkcell kullanıyorum ama en yakın zamanda Avea ya geçecem herhalde.1Gb internetli pakete.

Çok fazla da para vermek istemiyorum.Amacım laptop taşımadığım zamanlarda internete girmek.Arada oyun oynamak falan. Bu iş içinde 750 Tl vermek istemiyorumbi teleona.
    Sanırım falash desteği var.

Bana öneriri misiniz?

Güncel fiyatı nedir?

Avea ya geçmemde problem olur mu?

Oyun ve uygulama uyumluluk durumları nedir?

Flash var mı?

Cevaplanırsa bana yardımcıolmuş olursunuz.

numaramı avea'ya taşıtıp 19tl'lik tarifeden yararlanıyorum. o yüzden aşırı memnunum avea'dan.

telefona gelirsek.. az bi para verim, arada tweet okurum, face e girerim, flashsız sitelerde gezinirim dersen yeterli bi telefon. ancak örneğin webde rahatca gezinmene izin vermez bu telefon. çünkü işlemcisi ağır flash içeriklerini kaldırıcak güçte değil. oyuna gelirsek.. angry birds'de bile takılmalar yaşarsın. raminin yetersizliğinden ötürü birkaç işi bi arada yapmam pek mümkün değil. hele rootsuz pek bir şey yapamazsın bu telefonla. bana yeter diyodum o yüzden aldım ancak android'in tadını alınca insan daha iyisini istiyor..

• Bende o 19 tllik kampanyaya geçecem herhalde.Benim mantığım şu.Başka tele 750 tl vereceğime buna 450 verip 300 e 7"tablet alırım en kralından

Diğer arkadaşlardan da yorum alalım...

Bu arada bunu alma az daha ver şunu al dediğiniz bi ürün var mı?
  • quote:

Bende o 19 tllik kampanyaya geçecem herhalde.Benim mantığım şu.Başka tele 750 tl vereceğime buna 450 verip 300 e 7"tablet alırım en kralından

En basitinden turkcell 2.3.5 e nasıl root oldunuz ?
  • quote:

quote:

Bende o 19 tllik kampanyaya geçecem herhalde.Benim mantığım şu.Başka tele 750 tl vereceğime buna 450 verip 300 e 7"tablet alırım en kralından

En basitinden turkcell 2.3.5 e nasıl root oldunuz ?

Root?Ben daha hangi teli alacağımı bilmiyorum nasıl root olayım yanlış anlaşılma var herhalde.

Diğer arkadaşlarında önerilerini bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: .Yankee.

Turkcell 2.3.5 de Root olduğum halde uygulamaları kaldırıp sd karda taşıyamıyorum yahu allah allah

Link2sd kullanin marketye var.

Root olmak icin once CWM yuklemeniz gerek gerisi basit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.