Şimdi Ara

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ### (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.478
Cevap
21
Favori
315.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrecansahin11

ya benim wifi çalışmıyor ne yapabilirim.
    modemi görüyorşifreyi yazıyorum bağlan diyorum.
    wpa/wpa2 ile güvenlik altına alındı diyor bir türlü bağlanamadı.
    modemdeşifrelemeyi wep yaptım yine olmadıı wififinder diye program indirdim yine indirmedi

Selamlar, acaba CWM ve Syanogen Mod mu kurmuştunuz. Eğer öyle ise telefonun MAC adresi değişiyor ve modeminizde Mac filtresi varsa bağlanamıyorsunuz. Aynı durum benim de başıma gelmişti ve neredeyse Rom değiştiriyordum bu yüzden...
  • quote:

modemdeşifrelemeyi wep yaptım yine olmadıı wififinder diye program indirdim yine indirmedi

WiFinder uygulamasını indirim. Sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Bende aynı sorundan müzdaripdim bilgisayara indirin orada atarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: focustrans

Listeye beni de eklermisiniz arkadaşlar :) :) :)

h.geldin aramıza..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell t20 sini satmayı düşünen pm ile iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

Orijinalden alıntı: focustrans

Listeye beni de eklermisiniz arkadaşlar :) :) :)

h.geldin aramıza..

Maalesef ki babam t20 yerine t11 almış deli oldum moralim acaip bozuk...
  • t20 yi satıp ipod touch 4 almak mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malasia sürüme bende geçmeyi düşünüyorum artık, türkcell 2.3.5 var ama artık o kadar sinirimi bozmaya başladıki telefon şeytan diyor vur duvara.

içindeki proğramlar yüzünden bişey kuramıyorum 4 5 proğramla doldu hafıza ne varsa hepsini hafıza kartına taşıdım ama gene aynı çok az yer kalıyor. bişey kuracağım zamanda yer yok vs falan falan..

malasia sürümün faydalarını bana iyice anlatabilecek kurmamda yardımcı olabilecek, kurduktan sonra telefonun internetinden beni mahrum bırakmayacak birisi bana yardım ederse sevinirim.

Pm Bekliyorum..

dip dip not: Forumu okudum zaten takipçisiyim, mobilden pcden vs .. Forumu oku yardım ederiz demeyin kurarken yardım edecek takıldığım yeri cevaplayacak bi arkadaş pm atarsa sevinirim şimdiden teşekkürler .. :)
  • cyanmod ics kurdum arkadaşlar,şimdilik izlenimim çok hızlı kamerada çizgi sorunu gitmiş.artılarını eksilerini yazacam çok beğenirsem linkini yükleyecem buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyraz010

Malasia sürüme bende geçmeyi düşünüyorum artık, türkcell 2.3.5 var ama artık o kadar sinirimi bozmaya başladıki telefon şeytan diyor vur duvara.

içindeki proğramlar yüzünden bişey kuramıyorum 4 5 proğramla doldu hafıza ne varsa hepsini hafıza kartına taşıdım ama gene aynı çok az yer kalıyor. bişey kuracağım zamanda yer yok vs falan falan..

malasia sürümün faydalarını bana iyice anlatabilecek kurmamda yardımcı olabilecek, kurduktan sonra telefonun internetinden beni mahrum bırakmayacak birisi bana yardım ederse sevinirim.

Pm Bekliyorum..

dip dip not: Forumu okudum zaten takipçisiyim, mobilden pcden vs .. Forumu oku yardım ederiz demeyin kurarken yardım edecek takıldığım yeri cevaplayacak bi arkadaş pm atarsa sevinirim şimdiden teşekkürler .. :)

PM atmadim herkes faydalansin. Turkcell ROMda hafiza sorunu cok oldugu icin Malaysia tavsiye ediyoruz. Ayrica RAM olarak da fazla uygulama olmadigi icin bu ROMlar gayet hizlidir. Bir de oc yaptiniz mi tadindan yenmez.

Ozet gecersek turkcell romun saf programsiz halidir.

Bugun TİMe gittim tam cikarken cikista T11 gordum adamlar kapinin girisine koymuslar. İnceledim 33 mb bos ram vardi 70 mb de bos hafiza. Gecislerde ara sira kasiyordu ama launcher guzeldi. Ekrani da findik kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: d.eray

quote:

WiFinder uygulamasını indirim. Sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Bende aynı sorundan müzdaripdim bilgisayara indirin orada atarsınız.

sorunu çözdüm.
    sorun modemdeymiş telefona ip atayamıyormuş modemim zyxel.
    modemin web arayüzüne giriyoruz ordan ağ-Yerel alan ağı.
    aşağıda gelişmiş kuruluma tıklayıp "Herhangi IP Kurulumu" kutucuğunun tickini kaldırıyoruz.kaydettikten sonra.
    telefondan kablosuza bağlanabildim.
    sorunu bu şekilde çözdüm

• cyanogen de hisuite bağlantı sorununun çözümünü bulabilen var mı?
  • Turkcell T20 (u8650) En iyi Rom Hangisi? - Custom veya Stok Rom:http://bur4x.blogspot.com/2012/02/turkcell-t20-u8650-en-iyi-rom-hangisi.html
  • Günlerdir şuradayım, biri tam olarak turkcell 2.3.5 de nasıl cwm ve root olunur demiyor tam olarak..

Tam olarak anlatımı paylaşılsa çok iyi olur.. Yukarda cwm yüklerden waiting for device'de kalıyor dedim. Durdu..

Ben birşey başına gelir garanti dışına çıkmasın diye turkcell kullanıyorum.. Amacım ram ve veri yiyen tüm silinmeyen uygulamaları silmek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

Günlerdir şuradayım, biri tam olarak turkcell 2.3.5 de nasıl cwm ve root olunur demiyor tam olarak..

Tam olarak anlatımı paylaşılsa çok iyi olur.. Yukarda cwm yüklerden waiting for device'de kalıyor dedim. Durdu..

Ben birşey başına gelir garanti dışına çıkmasın diye turkcell kullanıyorum.. Amacım ram ve veri yiyen tüm silinmeyen uygulamaları silmek..

aynı problem bende de vardı. cwm4 yükleyemiyordum. sebebi ise xp nin t20 driwerlerini görmemesi. aldığın hata bundan ibaret. çeşitli uyglumalar ve exe/bat uzantılı prorramlarla flash yükleme yapamadım. sadece bir program işe yaradı. cwm4 yukledim. xp varsa sende başka bir formatta (vista. win7 vb.) dene. olmadı programı arar bulur atarım pm. 2,3,5 lerin yapısı gereği root olmuyor. bunun için illaki cwm4 yuklemen lazım telefona. boşa root yapacam diye depinme.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizcismail

quote:

Günlerdir şuradayım, biri tam olarak turkcell 2.3.5 de nasıl cwm ve root olunur demiyor tam olarak..

aynı problem bende de vardı. cwm4 yükleyemiyordum. sebebi ise xp nin t20 driwerlerini görmemesi. aldığın hata bundan ibaret. çeşitli uyglumalar ve exe/bat uzantılı prorramlarla flash yükleme yapamadım. sadece bir program işe yaradı. cwm4 yukledim. xp varsa sende başka bir formatta (vista. win7 vb.) dene. olmadı programı arar bulur atarım pm. 2,3,5 lerin yapısı gereği root olmuyor. bunun için illaki cwm4 yuklemen lazım telefona. boşa root yapacam diye depinme.

W7 sistemim.. 2.3.5 root olmuyor biliyorum, cwm yüklemem gerek,onun üstünden root olacağımıda bilmketeyim..

Zaten üstte yazdığım hata mesajı w7'de kaldı.. w7 olduğu halde driver neden yüklenmedi..

• kaynak:googleandrid/nirvana arkadaşın dediklerini harfiyen yaptım. ben problemi bu şekil aştım. google den altarnetif olabilecek tüm exe/dos uygulamalarını denedim. hiç biri işimi görmedi. denemeni tavsiye ederim. ama her halukarda imei bekap yapmanı öncelikle tavsiye ederim. t20 lerde baya bir problem imei silinmesi. hayır duanı beklerken yemeyelim.

edit:ordaki açıklamada cwm4 yukle bolumunde dos ortamında driver yolunu göster diye bişi çıkmıştı bende win7 de çıkarmı bilmiyorum. ordaki açıklamalarda yazmıyor bu. dos yönergelerini iyi takip et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobil_adam -- 23 Şubat 2012; 13:22:35 >

• quote:

kaynak:googleandrid/nirvana arkadaşın dediklerini harfiyen yaptım. ben problemi bu şekil aştım. google den altarnetif olabilecek tüm exe/dos uygulamalarını denedim. hiç biri işimi görmedi. denemeni tavsiye ederim. ama her halukarda imei bekap yapmanı öncelikle tavsiye ederim. t20 lerde baya bir problem imei silinmesi. hayır duanı beklerken yemeyelim.

edit:ordaki açıklamada cwm4 yukle bolumunde dos ortamında driver yolunu göster diye bişi çıkmıştı bende win7 de çıkarmı bilmiyorum. ordaki açıklamalarda yazmıyor bu. dos yönergelerini iyi takip et.

Çok sağol dostum.. Driver yükledim, hi suite'de yardımcı oldu.. Cmw 4 ve superuser oldum.. root uninstaller programına super yetkisi vererek bir çoğunu kaldırdım..

Ama listede göremediğim finans bank,sahibinden vs bunları göremedim.. Yer olarak

• Arkadaşlar acil yardım.Rom atmaya çalışıyorum.ses açma+kısma+power basınca pembe bir ekran geliyor.Romu yükleyemiyordum.Androidin kendi içindeki yazılım yükseltme menüsüne giriyorum.onaylıyor.Yeniden başlıyor.Romu yüklemiyor.Turkcell logosuyla tekrar açılıyor.
  • Arkadaşlar T20 var satılık 400 lira almak isteyen pm atsın.
  • quote:

quote:

kaynak:googleandrid/nirvana arkadaşın dediklerini harfiyen yaptım. ben problemi bu şekil aştım. google den altarnetif olabilecek tüm exe/dos uygulamalarını denedim. hiç biri işimi görmedi. denemeni tavsiye ederim. ama her halukarda imei bekap yapmanı öncelikle tavsiye ederim. t20 lerde baya bir problem imei silinmesi. hayır duanı beklerken yemeyelim.

Çok sağol dostum.. Driver yükledim, hi suite'de yardımcı oldu.. Cmw 4 ve superuser oldum.. root uninstaller programına super yetkisi vererek bir çoğunu kaldırdım..

Ama listede göremediğim finans bank,sahibinden vs bunları göremedim.. Yer olarak

iyi bea.. işin görüldüğüne sevindim. yapamayanlara referans olur.

benim program kaldırmak için kullandığım Titanium Backup programı var markette de bulabilirsin. onda sistem dosyaları dahil herşeyi görüyorum. bu programı kullan bişiler kaldırmadan önce backup al. sonrası dediğin programları listede gördükçe sil. ama sistem yedeğini almayı unutma mazallah yanlış bişi silip durduk yere kendine iş çıkarma... (tecrübe konuşuyo o yüzden söylüyorum)

bu arada bi program daha tavsiye edeyim size. antek app maneger diye bir uygulama var. arka planda çalışan (harita vb) kafasına göre takılan uygulamalar var. task killer ve benzeri uygulamalar kullansanda zırt pırt aktif olur. dediğim uygulamayı indir. uygulama dondurma seçeneği var. çok faydasını görüyorum. ama belirteyim. kullanmak istediğinde menüde görebilmen için uygulamadan tekrar çözmen gerekir.

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.