Şimdi Ara

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ### (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.477
Cevap
21
Favori
315.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cihoanktr
    nasıl yapılıyor?
    iPhone'daki DIY mode gibi mi?

Cihaz kapalıyken ses açma kapama tuşuna ve power tuşuna basılı tut. Recovery menüsü gelene kadar hepsine bas. Orda Factory Reset'i görürsün. Ses açma kapama tuşu ile kullanırsın menüsü. Power tuşuda onaylamaydı sanırsam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mkardes1903

quote:

Orijinalden alıntı: cihoanktr
    nasıl yapılıyor?
    iPhone'daki DIY mode gibi mi?

Cihaz kapalıyken ses açma kapama tuşuna ve power tuşuna basılı tut. Recovery menüsü gelene kadar hepsine bas. Orda Factory Reset'i görürsün. Ses açma kapama tuşu ile kullanırsın menüsü. Power tuşuda onaylamaydı sanırsam..

demin denedim ama Olmuyor olmuyor!...
    2-3 dk boyunca basılı tutmaya çalıştım,pembe ekrandan başka birşey göremedim...reset atamıyorum bu merete...
  • Beyler galaxy gioda 50fps aldıgım oyun t20 de 10 fpsyi gecmiyor neden boyle ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

quote:

Herkese merhaba.

Bir sorunum var. Cihaza kulaklık takınca sesi hoparlörden veriyor, kulaklıktan ses gelmiyor.. Cihazda kulaklık girişi yapıldı görülüyor. Arama yapınca kulaklıktan ses geliyor.. Ama diğer sesler cihazdan geliyor. Ayarlarla mı alakalı yoksa donanımsal bir sorun mu çözemedim ?

İlk defa duyuyorum. Kulaklik girisine kuvvetlice ufleyebilir misiniz?

Üfledim ama onunla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Arama yaparken kulaklıktan ses geliyor ama müzik dinlemeye gelince sesi dışarı veriyor. Farklı playerlar ile de denedim sonuç aynı..

Kulaklıktan. Kulaklığı değiştirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

Orijinalden alıntı: by falcon

arkadaşlar tel 10 gündür kullanıyorum gayet güzel bir telefon ama bir sorunum var telefonda tuş kilidine bastığımda yada bir uygulama açtığımda sessiz ortamlarda duyulabilecek şekilde bir çınlama var dıttt sesi gibi sanki telefona yüklendiğinde oluyor gibi umarım anlatabilmişimdir böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba

Onu kısabiliyor ayarlaya biliyorsun sanırım..
    Bende de vardı onu..
    Kaldıdım (:

peki nasıl kaldırdın anlatır mısın beni çok rahatsız ediyor özellikle sessiz ortamlarda çok rahatsız oluyorum

• ayarşar> ses > duyulabilir sesi > kaldır sorun kalkar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: by falcon

arkadaşlar tel 10 gündür kullanıyorum gayet güzel bir telefon ama bir sorunum var telefonda tuş kilidine bastığımda yada bir uygulama açtığımda sessiz ortamlarda duyulabilecek şekilde bir çınlama var dıttt sesi gibi sanki telefona yüklendiğinde oluyor gibi umarım anlatabilmişimdir böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba

ayarşar> ses > duyulabilir sesi > kaldır sorun kalkar .
  • arkadaşlar turkcell'in sitesinden 2.3.5 i indirdin denilen gibi kurmaya çalışıyorum ilk aşamada UPDATE FAİLED uyarısı alıyorum nasıl yapıcam yardımcı olurmusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kusmuyu

arkadaşlar turkcell'in sitesinden 2.3.5 i indirdin denilen gibi kurmaya çalışıyorum ilk aşamada UPDATE FAİLED uyarısı alıyorum nasıl yapıcam yardımcı olurmusunuz ?

Update failed tayfasina hos geldin. Cwm kur sonra cwm ile yuklenen 2.3.5 var onu yukle helsi ilk mesajda.
  • twitter'dan bildirim alamamam custom romdan kaynaklanıyor olabilir mi? huawei romlarına dönsem sorun kalır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahit050
    Kulaklıktan. Kulaklığı değiştirin.

Denedim onuda dostum ilgisi yok maalesef...
  • Huawei 2.3.5 kurdum.

Turkcell 2.3.5 i cwm ile üzerine kurabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bewusst -- 18 Şubat 2012; 23:55:38 >
  • ..................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bewusst -- 18 Şubat 2012; 23:56:16 >
  • bu telefonun güncel fiyatı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srxburak2

bu telefonun güncel fiyatı nedir?

2.el temiz kullanılmamıs 300-350 ye bulursun.sıfır alma sakın...kontratlı alırsan ayda 20 tl kontratsız 470+

• quote:

Orijinalden alıntı: değiştir

quote:

2.el temiz kullanılmamıs 300-350 ye bulursun.sıfır alma sakın...kontratlı alırsan ayda 20 tl kontratsız 470+

Aynen öyle ben çok temiz 330 aldım ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

Orijinalden alıntı: değiştir

quote:

Aynen öyle ben çok temiz 330 aldım ;)

ben kontratlı aldım ders oldu bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorXXL

Beyler galaxy gioda 50fps aldıgım oyun t20 de 10 fpsyi gecmiyor neden boyle ya

• Lİsteye benide eklerseniz sevinirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzhan06

Lİsteye benide eklerseniz sevinirim....

Hoşgeldin aramıza :)

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.