Şimdi Ara

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
753
Cevap
7
Favori
71.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sitelerinde bile açıklamaya gerek duymamışlar günlük 3 aylık 10 yazıyor hala. o kadar umurlarında değil adamların.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

sitelerinde bile açıklamaya gerek duymamışlar günlük 3 aylık 10 yazıyor hala. o kadar umurlarında değil adamların.
    Aynen öyle hocam bende ilk baktığımda şaşırmıştım ilk zamanlari efsane idi şimdi boş

• Günlük 1 aylık 5 mi :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    geçen eşimle edirne de koşu sahasına gittik dedim ver telefonu hediye çıkartalım vermedi.maksimum limite ulaştınız diye uyarı verdi.Saydım aylık 5 tane çıkarmış anladım o zaman . teşekkürler yine de emin olmuş oldum.

• Aylık 10 TL karşılığında 10 hak ve sadece İnternet verse düşünmeden alırım. Çok ekmeğini yedik bu kampanyanin keşke bu hale gelmeseydi. Turkcellde şu an gollercepte dışında net hediye kazanabilecegimiz bir şey kalmadi ama yine de şu an kullandığım paket yeterli. Yetmezse paket yukseltirim.

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Fake gps olayı bitirdi bu kampanyayı abi. Hiçbirşeyi üslubunca kullanmıyoruz.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Aynen fake gpsin ne olduğunu bilmeyenlere bile supheleniyodu Turkcell bir ara 😂 ama bizim için başka seçenek yok Turkcell ile devam her turlu

Aynen reis

bereket versin 3 aydır tl yüklemiyorum zaten sallakazan takılı kaldı her hafta 12 saatlik yada 6 saatlik 1 gb tın yanında hediye bip 1000 dk geliyor.Zaten iş yerindeki wifi var goller cepte , bip hediyeleri falan hertürlü yetiyor.

• 5 hak var 2 tanesini kullandim. Birincisi bip her yöne 1000dk ikincisi bip her yöne 500 dk 3 hak kaldı onlardan da normal dakika ve full trip gelecek. Güzel kampanyayı çok ekmeğini yedik. 😀

• Günde Tek sefere indirmişler. Bu çok kötü oldu. Daha önce 3 noktadan alıyorduk. Bilginiz olsun.

• Bu hafta 5 kere yaptım
    Bip 1000 dk
    Bip 500 dk
    Her yöne dakika 60 dk
    Günün 1 Gb
    Bip 500 dk

Şeklinde aldim

• Surpriz Nokta Kampanyasi'ndan kazandiginiz Gunluk 2 GB hediyenizi iyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle. Hediye paketinizi 23.02.2020 17:02 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

*Hiç yoktan iyidir

• Noktaların menzili 10 metreye düşmüş. Noktayı bulmak dairenin içine girmek neredeyse imkansız. Güzel kampanyayı. Bitirseler bundan daha iyi olurdu. Zaten günde 1 ayda 5 oldu. O 5 haktan da İnternet gelmiyor. Önümüzdeki diğer kampanyalara bakacağız artık 😢

Kampanyaların biteceği ve tarife içeriklerinin yükseltileceğini yeni ceo söylemişti zaten. Bu ve bunun gibi birçok kampanya bu yüzden yalan oldu.

Bu şekilde uygun tarifeler satması bence daha iyi. Boşver kampanyayı falan

Geçen gün bayiideyken almıştım.

Sürpriz Nokta üzerinden kazandığın 3 Saatlik 1 GB hediyen tanımlandı. Güle güle kullan :) GB kazandıran yarışma Kim 1GB İster? ile kazanmaya devam etmek istiyorsan hemen tıkla:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 12 Mart 2020; 1:17:8 >
    adam TL yüklemeye verilen 60dk konuşma hediyesini bile kaldırdı, dakika bulamıyorum artık.
    hediye yarışının akıbetini bekliyorum devam ederse 25 TL faturalı tarifeye geçeceğim devam etmezse telekom+turkcell takılcam eskisi gibi
    Aynen ben de öyle düşünüyorum. Turkcell’in avantajları bir bir azalıyor. Kalmadı nerdeyse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Onunda gitmesi yakındır abi. Verilen kişi sayısını artırıp günlüğe çevirirler bence.

olabilir, bekleyip görelim hocam
  • 5m yakına gelince veriyor hediyeyi. Lifebix 50 gb verdi. İnternet yok.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.