Şimdi Ara

TURKCELL SUPERONLINE REZALETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar herkese, her sey 2 ay once basladi turkcellden her gun taciz eder gibi arayip bu kadar oduyorsunuz bizim pakete gecin bu kadar odeyin diye. Bizde neyse bir deneyelim dedik denemez olaydik. İsrarla her gorusmede sordum telefonun ve internetin herhangi bir gecikme olmadan baglanacagini , evet evet diyip durdular. Neyse whatsappdan kimlik fotokopisinin altina superonline diye yazip imzali fotograf istediler, yolladik. Aradan bir sure gecti turkcellden bir eleman geldi modemi bagladi , telefon baglantisi hic gelemedi zaten yalan soylediler , internette bir kac saat calisip gitti. Ariyoruz arza kaydi olusturuyoruz , diyolarki sizden kaynakli , 10 yildir calisan baglanti bir anda turkcell e gecince koptu nasil bir tesadufse. Diyorum kac yildir kullandik bir sorun olmadan diye israrla sizden kaynaklaniyor dediler . Neyse Elektrikci cagirdik sorunu anlatip adam gelmek istemedi herkese ayni seyi yapiyorlar , apartmana sinyal gelmiyordur dedi. Biz genede israrla cagirdik , geldi kontrol etti hakkaten sinyal gelmiyor apartmana. Tekrar turkcelli ariyoruz arza kaydi olusturuyoruz arkadaslar gelip kontrol edecekler diyolar hicbir sey oldugu yok. 2 hafta telefon ve internet olmadan bekledikten sonra baktik beceremeyecekler biz cikiyoruz dedik . İsteginiz alindi alindi diye diye 1 hafta daha beklettiler , sizi iptal masasina bagliyoruz diyorlar 20 dk kimse acmadan muzik dinletiyorlar , 4-5 kez iptal istegini belirttik , en sonunda ayrilmak icin su kadar para odemeniz lazim suraya gitmeniz lazim , iptal aramalarinin en sonunda bizi artik cileden cikardiktan sonra soylediler. Biz bu arada malum saglayiciya geri donduk internet ve telefonumuz geldi bile , tabiyki tesisatta hicbir sey yapmadan. Turkcellde bugun fatura gonderdi hicbir isi beceremedikleri icin heralde. Taahüt imzalamadik, bin turlu yalan soylediler, iptal islemini yaptirmamak icin cesit cesit dolap cevirdiler, utanmadan bir de uyeligimizi iptal ettirmek icin para isteyip hicbir hizmeti vermeyi beceremedikleri icin de fatura gonderiyorlar. Dava acicam artik o kesinde baska yapabilecegim, basvurabilecegin hangi kurumlar var.

Herkese cevaplari icin tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam yapacağın tek şey btk internet sitesine girip hat sahibinin tc bilgileri üzerinden giriş yaparak şikayet etmek.durumu açıklayıcı ve kısaca anlat

Bak sonra ne oluyor gör

• https://sikayet.btk.gov.tr

Verdiğim adresten girebilirsin ben uydu, cep operatörü ve internet ile ilgili sıkıntımda hiç uğraşmıyorum direk btk ya yazıyorum anında dönüş yapılıyor.

Btk bu tür firmalara ceza kesiyor bu gibi şikayetler arttığında

Bütün sıkıntı yaşayanlarla bu bilgiyi paylaşın herkes hakkını arasın

• strahd_von_zarovich kullanıcısına yanıt
    Senin durumunu btk çözemez tüketici haklarına gidip konuş oradaki personelle gerekli işlemleri yaptıktan sonra dava açılır.
    Btk gibi kurumlar sizin sorununuzu çözmezler bu yaşadıklarınız size ders olur Türkcell Süperonline'ye karşı dikkat edersiniz.
    Sizi arayıp taciz edenler, taşeron satış yapan yüzlerce ufak firmadan birisi (tüm kişisel bilgilerinizi biliyorlar, çünkü operatörlerden satın alıyorlar). 0850 222 0 222 haricindeki hiçbir numara superonline firmasına ait değildir. Taşeron satış yapan firmalar, ana şirketin ismini kullanıp güven verdikten sonra kendi işlerine geldiği şekilde akla mantığa sığmayacak yalanlar söyleyip kendi menfaatleri doğrultusunda abonelik yapıyorlar (sebebi abone başına prim almaları). Whatsapp yoluyla abonelik yapmaları da bu heriflerin ne kadar ciddiyetsiz olduklarını gösteriyor. Arızayı müşteriye yıkmaları tüm şirketlerin yaptığı bir çakallık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 5 Mayıs 2016; 14:29:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Senin durumunu btk çözemez tüketici haklarına gidip konuş oradaki personelle gerekli işlemleri yaptıktan sonra dava açılır.
    Btk gibi kurumlar sizin sorununuzu çözmezler bu yaşadıklarınız size ders olur Türkcell Süperonline'ye karşı dikkat edersiniz.

Kardeşim sorunu zaten btk değil firma çözüyor heleki bu şekilde ücret alıpta hizmet vermeyen kurumlara btk yaptırım uyguluyor.zaten firmalar btk nın bu tür yaptırımlarından korktukları için anında dönüş yapıyorlar

Bizde aynı sorunları yaşadık

dostum bi kac tane secenek var. öncelikle abonelikle sözlesmesine imza attın mı ? eger atmadıysan önce superonlineyi ara eger yapmazsanız imzamın olmadıgını haberim olmadan internet cektiniz diye şikayet ederim dersen ilgilenirler. 2. olarakta BTK üzerinden gidersin BTK ye acıkla durumunu 72 saat icerisinde Superonline ile iletişime gecerler ordanda yaptırabilirsin. Bana göre en hızlı ve güzel çözüm kaan terziogluna mail at herkes ayaklanır bu durumu çözmek icin
  • İnternet aboneliğini iptal ettirdine sevinmelisin. ben Aylardır uraşıyorum iptal edemiyorum . Sakaryada bayisi yok . Dilekeçler yazıyoruz görmüyorlar .
  • fiber aboneliğini mi iptal ettirdin? yazık... artık kullanacak bir internet yok demektir bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

İnternet aboneliğini iptal ettirdine sevinmelisin. ben Aylardır uraşıyorum iptal edemiyorum . Sakaryada bayisi yok . Dilekeçler yazıyoruz görmüyorlar .

şikayetvar a yaz hemen dönüyorlar.benide uğraştırdılar yok faks gelmedi yok şöyle yok böyle.bi şikayet yazdım hemen benim faksı buldular
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

İnternet aboneliğini iptal ettirdine sevinmelisin. ben Aylardır uraşıyorum iptal edemiyorum . Sakaryada bayisi yok . Dilekeçler yazıyoruz görmüyorlar .

şikayetvar a yaz hemen dönüyorlar.benide uğraştırdılar yok faks gelmedi yok şöyle yok böyle.bi şikayet yazdım hemen benim faksı buldular

Hemen şimdi yazdım. BTK ya da yazdım.
  • ne faksı sitelerindeki işlemler ile iptal ettirmeliler... faks mı kaldı... kurumsal abone muamelesi çekiyorlar...
  • sikayetvar a konuyu özetleyen bir paylaşım yapın hemen peşinizde divane olurlar, denenmiştir!
  • Adınıza üzüldüm superonline bize boyle sorunlar yasatmadi memnunuz suanlik. Sadece ilk zamanlar indirme hizi 800 900 civaroydi simdi 600 falan ilk bi göz boyuyo her firma 1 ay 2 ay kaliteli internet sonra b.ktan internet. Enayi yerine koyuyorlar keşke diken üstünde olsalar devletin bir baskısı olsa belki bunları yapamazlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.