Şimdi Ara

Turkcell Superonline 1000 Mbps hızında fiber internet hizmetini duyurdu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
1
Favori
74.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana 10 mb sınırsız 30 liraya versinler başka hiçbşy istemem :) fazlasında gözümüz yok ttnet laneti kalkana kadar bu kazık etkisinden kurtulamıcaz :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

1 mb internetim var ve cok yavas smile aradım en fazla 1 mb verebileceklerini 8 mb olamayacğını söylediler. 100 metre yana 4 mb internet geliyor bana telekom santraline gitmemi söyledi smile üyesiyim nasıl olacak bu iş bilemiyorum internetimi hızlandırmak için ne yapmalıyım tşkler

Sübhanekeyi tersten okursan belki olur başka türlü bi çözümü olduğunu sanmıyorum.
  • 1000 mbps down ii hoş da up kaç acaba ( 1 mi yoksa:D )?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bibermod

1000 mbps down ii hoş da up kaç acaba ( 1 mi yoksa:D )?

20mbit upload

Ben olsam 5mbit veririm ne gerek var ki 20mbite dimi
  • tellcom zamanında bağlantım simetrikti hiç unutamıyorum 5mb down 5mb up olduğunu.. 20 mb up a da adil zımbırtı koyarlar 10gb yi geçtikten sonra 128e felan düşer ...
  • aşırı gereksiz bence çok büyük bi firmaysanız güzel de ev kullanıcılarını oldukça aşar ve tükrkiyede kaç noktada aktif olur orası tam bir muamma
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

Orijinalden alıntı: JonnieWalker

Superonline fiber kullanıcısıyım ayda 49 tl ye bu hız tavsiye ederim herkese müşteri hizmetleride baya kaliteli baya ilgileniyorlar bi sorun olduğunda.
    Buda ss ler hızla ilgili;

Turkcell Superonline 1000 Mbps hızında fiber internet hizmetini duyurdu

allah herkese nasip etsin böyle interneti yüce rabbim

abi, benim USB'den hızlı bu

• Benim bu konuyla ilgili bir sorum olacak. Ben şuan 49TL Sınırsız 10Mbit FiberInternet kullanıyorum. Fakat gazetelerde 29TL 20Mbit Sınırsız Turkcell-SuperOnline tarifeleri gördüm. Ne iş?
  • altyapıları hazırladılarda bide utanmadan reklam yapıyolar her eve diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

Benim bu konuyla ilgili bir sorum olacak. Ben şuan 49TL Sınırsız 10Mbit FiberInternet kullanıyorum. Fakat gazetelerde 29TL 20Mbit Sınırsız Turkcell-SuperOnline tarifeleri gördüm. Ne iş?

Hocam, 29 TL ve 20 mbps olarak ben sadecehttp://www.superonline.net/bireysel/kampanyalar/adsl_fiber_internet_paketi.aspx buradaki 4 GB kotalı tarifeyi görüyorum, başka da bulamadım o fiyattan 20 mbps kampanyası, gazetelerdeki herhalde bunun reklamıdır. Ben ise 49 TL'ye 20 mbps'ye geçtim, zaten taahhütümün bitmesine 1 yıldan fazla zaman vardı, 24 ay baştan taahhüt yaptırıp yine az önceki sayfadaki 49 TL olan tarifeye geçtim.

bayağı uzak mesafeden kablosuz bağlanıyorum, ping belki o yüzden biraz yüksek görünebilir, 4-5 oluyor normalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: [Harun]

altyapıları hazırladılarda bide utanmadan reklam yapıyolar her eve diye

Samsun'a sağlam yatırım yaptılar.Her eve gelmelerine çok az kaldı bu arada.
  • Türkcell işini biliyor nezaman neyi nasıl sunacağını iyi çözmüş. Uyuyordu Turkcell kaç aydır ne bir kapmanya ne birşey değişik insanları heyecanlandırıcak birşey sunmuyordu. Vodofone'a kaçan vınn müşterilerini evde internete teşfik etse güzel fiyatlarla bu paketleri sunsa yeter... Çünkü hala çoğu insanımız VINN mantığını çözmüş değil evde internet çok daha tanıdık fiyatı cazip olamıyacak ama hızı çok cazip...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musketeer. -- 13 Mayıs 2011; 2:48:01 >

• Maalesef fiber internet her yerde yok, sadece 10 ilde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil1026

quote:

Benim bu konuyla ilgili bir sorum olacak. Ben şuan 49TL Sınırsız 10Mbit FiberInternet kullanıyorum. Fakat gazetelerde 29TL 20Mbit Sınırsız Turkcell-SuperOnline tarifeleri gördüm. Ne iş?

Hocam, 29 TL ve 20 mbps olarak ben sadecehttp://www.superonline.net/bireysel/kampanyalar/adsl_fiber_internet_paketi.aspx buradaki 4 GB kotalı tarifeyi görüyorum, başka da bulamadım o fiyattan 20 mbps kampanyası, gazetelerdeki herhalde bunun reklamıdır. Ben ise 49 TL'ye 20 mbps'ye geçtim, zaten taahhütümün bitmesine 1 yıldan fazla zaman vardı, 24 ay baştan taahhüt yaptırıp yine az önceki sayfadaki 49 TL olan tarifeye geçtim.

bayağı uzak mesafeden kablosuz bağlanıyorum, ping belki o yüzden biraz yüksek görünebilir, 4-5 oluyor normalde.

Cevabın için sağol, gördüğüm şey oymuş. Lakin aklımda hala soru işareti var. Ben neden 10Mbit sınırsızı 49TL'ye kullanıyorum? Bu tarifede 20Mbit 49 Tl diyor. Ne iş?

• quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_48713079/mpage_3/key_/tm.htm
  • Sadece sitelere veriyorlar. Ne anladık o işten
  • sadece siteleremi veriyorlar ? birde adanada heryerde yok bahtsız bedeviyim gerçekten
  • sitelere bile veremiyorlar işte reklam olsun, vergiden düşelim ,adımız görünsün, imaj olsun, düşünsenize kaç bin kişi sayfalarına girmiştir.
    ttnet kaç yıl önce cem yılmazlı reklamlarını unuttunuz galiba her eve fiber diye ...
    hani nirdeee
  • 20 mbit 9,99 yazıyor bizim buralardaki duraklara koymuşlar. gerçekten çok iyi
  • ya sorma arkadaş bursa osmangazi yazmışlar aradım yok 10 kat ve üzzerine veriyoruz yok 3 . kattan yukarıya veremiyoruz hiç biri tam bilgi bilmiyor veremiyor
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.