Şimdi Ara

Turkcell Superbox Fatura Sahtekarlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayın 10 unda faturalar kesiliyor.Ben de paketimi 20mbps ye yükseltmek istedim.Şubat 10 unda arayıp 20mbps ye geçmek istediğimi belirttim,kendileri hallettiklerini fakat faturada sorun olursa kendilerini aramam halinde sorunu halledeceklerini söylediler.Daha sonra mart ayının faturasının(10 Şubattan sonrası) 320 tl olduğunu,yani iki fatura bedeli birden yansıttıklarını gördüm,sosyal medyadan iletişime geçtim ama faturanın ödeme gününde aramamı söylediler.Bugün ödeyeceğim zaman kendilerini aradım,arkadaşlarının sorunu düzelteceklerini falan söyledim ama nafile.Bana arkadaşları adına özür dilediklerini ama düzeltemeyeceklerini söyledi. Faturanın sonunda iletişime geçmişim paketi yeniledikleri güne kadar 10mbps kullanmışım daha sonra ise kalan günleri 20mbps kullanmışım bu yüzden kalan günler diğer fiyattan yansımış.Kendilerini diyorum ki 20mbps faturanın tamamı yansımış diyorum, bana internet sınırsız olduğu için paketin tamamını yansıttıklarını söylüyorum.Benim anlamadığım 1 ay boyunca nasıl oluyorda hem 10mbps hem 20mbps kullanıyorum.Bir de bana nasıl oluyordu düzelteceklerini söyleyip sonra özür dileriz deyip geçiştiriyorlar,bu nasıl bir sahtekarlık.

Kusura bakmayın sinirden yazıma dikkat edemedim.
    Fotoğrafları bırakıyorum.
    Turkcell Superbox Fatura Sahtekarlığı Turkcell Superbox Fatura Sahtekarlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur7 -- 11 Mart 2020; 13:27:7 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.