Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bulamadım nasıl yapılıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 Ekimden itibaren geçerli olacak olan güncel fiyatlar. 100GB kaldırıldı bilginize.

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Bu insanlık değil,vicdansızlıktır. Altyapısı olmayan haneler yandı.

İyi ki altyapım geldi şükür. Üstüne gigafiber'de geldi. Allah kimseyi Superbox'a düşürmesin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Vay benim memleketim vay

• Sene basinda kapatmistim,bi ara geri donerim belki diyodum bu fiyatlarla zor gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 mpbs hiza 800 tl mi isteyecek bu vicdansizlik suan evde 1 pc 2 telefon bagli bilgisayar steamdan oyun indiriyor teknosabox hizi bu geldi 135 tl Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

Bu da bostayken
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0C5C87D7 -- 5 Ekim 2022; 14:43:53 >

• 4.5G paketi 1200 tl olmuş 3-5 mbps hıza 1200 tl enayi yerine koyuyorlar.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Link var mı,nerede yazıyor 1200TL

• Müşteri hizmetlerini aradım 7 ekimden sonra geçerli olacak sms geleceğini söyledi.

• Zamlar ertelenmiş arkadaşlar.

• Sonra 800TL de modem parası ödeyin. Uymayın Elma Bey'e. Turkcell kuruşunu bırakmaz,50 dava açmıştır haberi yoktur.

• veni60 kullanıcısına yanıt
    TT 400 GB kotalı ne kadar hocam ?

• myildizofficial M kullanıcısına yanıt
    orda ttye laf etmıs bence,400 gb superboxa gecmıstır.

• n201 kullanıcısına yanıt

Aynen öyle Superboxa geçtim tekrar

• B618s modemi nasıl bridge modda kullanabiliriz acaba? bilgisi olan var mı?

• Arkadaşlar FSM KYK yurdunda kalıyorum, Güngörende. Bende T telekom var, telefon çekmiyor. Yurt interneti zaten... Son çare superbox düşünüyorum. Turkcell hattı deneyecek imkanım yok. Alsam çeker diye düşünüyorum, sonuçta istanbulun göbeği (t telekom çekmese de). Bir de kykda güvenlikler o kadar sinir bozucu seviyede sıkılar ki kayıta geldiğimde ailemi, bırakın odama almayı yurt sınırlarına almadılar. Superbox alsam yetkilileri kuruluma nasıl alacaklar :). Kykda nasıl kullanabilirim superbox

• Nahit Eren N kullanıcısına yanıt

Tak çalıştır olarak alabilirsin

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti-superbox-kampanyalari/superbox-tak-calistir-ev-interneti-kampanyasi

*

arkadaşlarımızın dediği gibi tak çalıştır tek seçenek. ben de tak çalıştır olarak almıştım. tim merkezde direkt kurulumunu da yaptırıp annemlere yazlığa hazır bir şekilde götürmüştüm. Süperbox çekim gücü konusunda 532 arayarak superbox kısmına bağlan, düşündüğün paket ve fiyat bilgisi alırken adres verdiğinde sana çekim kalitesi konusunda bilgi veriyorlar. ben kullanmayı plandığımız 3 adresi de verdiğimde hepsine tek tek bakarak sinyal gücü konusunda bilgi vermişlerdi.

• Merhaba arkadaşlar, yeni bir superbox İnterneti satın aldım. Bugün tam 1 ay oldu. Turkcell'in dijital uygulamasından kota takibi yapılamıyor mu? Bir kaç youtube videosu izledim oradaki tarifleri yapmaya çalıştım cihazın arayüzünden sms gönderdim olmadı. Başka bir yolu var mı? Birde faturayı nasıl ödeyeceğim cihazla birlikte verilen data hattının numarasını sorguladım fatura bulunamadı uyarısı veriyor. Hesap kesildi internet yenilendi.

• 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.