Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile geri dönüş sağladılar işlemleri yaptık ekiplerin gelmesini bekliyorum paket var arkadaşlar fakat bir çok bayi bilgisiz sosyal medyadan iletişime geçin satın alabiliyorsunuz.
  • Siz kafayi yemissiniz turkcel turk ismi altinda insanlari kazikliyor bunun yerine o parayla en yuksek sinirsiz internet alinabilir tabi dagda yasamiyorsaniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bulunduğum altyapıya bağlı olan santralde sorun var 1 yıldır çözüme kavusmadı ve anladığım kadarylada yapılmayacak bu yüzden tüm iss ler dede aynı sorunu yaşayacağım aynı altyapı olduğu için mecburi olarak bu paketi satın aldım benim gibi sorun yaşayanlar için bulunmaz bir nimettir bu paket bu arada alt yapım 4 mb destekliyor ve sorundan doları 500 ping aşşasını göremiyorum 1 yıldır böyle durumum civarımızdaki herkeste durum bu santral kutusunu havaya uçurasım geliyordu bazen resmen türkcell imdadıma yetişti diyebilirim bu arada hız oalrak 10 down 10 da upload mış bilgi aldım.4 MB netle bile aylık 400 GB kullanımı olan birisiyim film izlemeyi indirip arşivlemeyi severim artık 10 mb hızla ile 1 TB leri görürüm aylık kullanımda sanırım

• Hayırlı olsun dostum. İnşallah telefonlar içinde 75liraya 3mbps dakika falan paket çıkarırlar ya. Rekabet kızışsın bakalım diğer operatörler nasıl tarifelerle gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende malesef alt yapı olmadığı için geçen bunun 50 GB olanını 85 e alacaktım 2 yıl taahhüt ile ama puanım 0 olduğu için alamadım. Bu sorunu yaşayan var mı aranızda. Turkcell faturalı hat kullaniyorum ama puanım 0 diye vermediler. Birde bu 10 mb hız nasıldır. Telefon için sorun olmaz ama ben tvyi bağlayıp YouTube'dan ve netten 1080 p film izleyeceğim 10 mb bunlar için yeterli mi acaba?

• Aradım müşteri hizmetlerine sordum bu son kampanya daha satışa sunulmamış sınırsız olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ispirseytani

Bende malesef alt yapı olmadığı için geçen bunun 50 GB olanını 85 e alacaktım 2 yıl taahhüt ile ama puanım 0 olduğu için alamadım. Bu sorunu yaşayan var mı aranızda. Turkcell faturalı hat kullaniyorum ama puanım 0 diye vermediler. Birde bu 10 mb hız nasıldır. Telefon için sorun olmaz ama ben tvyi bağlayıp YouTube'dan ve netten 1080 p film izleyeceğim 10 mb bunlar için yeterli mi acaba?
    Şuan bu sistem puan ile alınmıyor bildiğim kadarı ile turkcel i arayıp 10 mps sınırsız superbox almak istiyorum dersen yardımcı olurlar fiyatı 159 tl hız olarak şöyle söylim 10 mps net ile 720 1080 p videoları sorunsuz izleyebilirsin 4mps ile 720 p izleyebiliyordum 10 hayliyle yeterli olur kotalı paketlerini almanızı önermem heleki film izlemeyi seven biriyseniz o kota 10 günde biter max sonra ek paket için para verirsiniz sınırsız alın 10 mps günlük kullanım için fazlasıyla yeterlidir.

• quote:

Aradım müşteri hizmetlerine sordum bu son kampanya daha satışa sunulmamış sınırsız olan.
    Turkcell e face üzerinden yazın ilgileniyorlar paket var fakat yeni geldiği için müşteri hizmetleri bilgi sahibi değil ben face üzerinden iletişime geçip başvuru yaptım.
  • quote:

Bende malesef alt yapı olmadığı için geçen bunun 50 GB olanını 85 e alacaktım 2 yıl taahhüt ile ama puanım 0 olduğu için alamadım. Bu sorunu yaşayan var mı aranızda. Turkcell faturalı hat kullaniyorum ama puanım 0 diye vermediler. Birde bu 10 mb hız nasıldır. Telefon için sorun olmaz ama ben tvyi bağlayıp YouTube'dan ve netten 1080 p film izleyeceğim 10 mb bunlar için yeterli mi acaba?
    Turkcell de hiç hattım olmamasına rağmen ilk başvuruda 400 tl kredi çıktı ve vınn ı almıştım. 83e hala kullanıyorum.

10mbps 1080p için youtube da yeterli mi bilemiyorum. 7-8Mbps de 720p sorunsuz izliyordum (vodafone mobil)

Ayrıca böyle bir bilgi buldum youtube için, ne kadar doğru tartışılır.

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakosez -- 26 Kasım 2018; 20:47:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Revoir

Hocam bulunduğum altyapıya bağlı olan santralde sorun var 1 yıldır çözüme kavusmadı ve anladığım kadarylada yapılmayacak bu yüzden tüm iss ler dede aynı sorunu yaşayacağım aynı altyapı olduğu için mecburi olarak bu paketi satın aldım benim gibi sorun yaşayanlar için bulunmaz bir nimettir bu paket bu arada alt yapım 4 mb destekliyor ve sorundan doları 500 ping aşşasını göremiyorum 1 yıldır böyle durumum civarımızdaki herkeste durum bu santral kutusunu havaya uçurasım geliyordu bazen resmen türkcell imdadıma yetişti diyebilirim bu arada hız oalrak 10 down 10 da upload mış bilgi aldım.4 MB netle bile aylık 400 GB kullanımı olan birisiyim film izlemeyi indirip arşivlemeyi severim artık 10 mb hızla ile 1 TB leri görürüm aylık kullanımda sanırım
    Hayırlı olsun, ama keşke 100 lira daha koyup sınirsız alsaydın da baz istasyonunu sömürseydin

Bu arada evde Turkcell performansı nasıl?

• Puansız alabiliyor musum. Köyde olduğum için çıkıp gezme bir yere imkanım yok birde kış memleketi yapacak tek.sey evde film izlemek video izlemek telefonla uğraşmak. Net olursa günde en az 2 3 film izlerim oda günde 10 GB yapar kısaca kota bana gelmez. Neti televizyona bağlayıp TV'den izleyeceğim en fazla 1080 p film olur onun dışında oyun indirme vs gibi şeylere ihtiyacım yok sadece evdeyken cepten sosyal medya birde film ve video işte. Emin olmadan da bağlatmak istemiyorum.

• Jakosez J kullanıcısına yanıt
    175 mps down 40 upload var komşumdaki superboxdan bakmıştım sınırsız çok iyi bir seçim olurdu benim için fakat hdd lere para baglamak istemiyorum okadar hızlı olursa 50 TB de alsak yetmez veriyi koyacak yer bulamam .Bol bulunca şeyine sürermiş misalı
  • Youtubeda çok rahat 5 mbit iş görüyor 1080p de

• quote:

Puansız alabiliyor musum. Köyde olduğum için çıkıp gezme bir yere imkanım yok birde kış memleketi yapacak tek.sey evde film izlemek video izlemek telefonla uğraşmak. Net olursa günde en az 2 3 film izlerim oda günde 10 GB yapar kısaca kota bana gelmez. Neti televizyona bağlayıp TV'den izleyeceğim en fazla 1080 p film olur onun dışında oyun indirme vs gibi şeylere ihtiyacım yok sadece evdeyken cepten sosyal medya birde film ve video işte. Emin olmadan da bağlatmak istemiyorum.
    Puansızda alınabiliyor ben turkcelli deildim basvurdum ve onaylandı kurulumu bekliyorum.Köyde yaşıyorum en yakın baz istasyonu 14 km mesafede olmasına rağmen değerler inanılmaz güzel ping değerleri özellikle lol de 10 ms civarı tr sunucusunda.Komşumda var bir kaç aydır kullanıyor sürekli bende gidip ziyaret ediyorum değerlere bakıyordum iyimidir diye bukadar uzakta olmassına rağmen bile çok iyi ve stabildi.Açıkcası tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revoir

175 mps down 40 upload var komşumdaki superboxdan bakmıştım sınırsız çok iyi bir seçim olurdu benim için fakat hdd lere para baglamak istemiyorum okadar hızlı olursa 50 TB de alsak yetmez veriyi koyacak yer bulamam .Bol bulunca şeyine sürermiş misalı
    Süpermiş

• http://www.speedtest.net/result/7831770518

110 mbps indirme hızı var ama sürekli kopuyor, şu konudan anlayan bir kişi var mı?
  • Mr. Punk kullanıcısına yanıt
    kopma durumu geçiş yapıyor olabilir 4-3 G baglantı arasında eğer sinyal zayıf geliyorsa sadece 3G kullanarak bağlanıp deneyin eğer kopmaz ise sorun budur bağlantıyı seçebiliyorduk sanırım biyerde okumuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Evet Mobilde yok..

Superbox sistemi.. Modem ve sim kart Eşleşmelidir..

Kartı çıkartır Başka yere takarsan Sım Bloke yada Yanar.. Turkcell Önlem almış Bir nevi.

Mesut Çevik 'in İncelemesini İzle.. Orda belirtti.

Alıntıları Göster
    peki modem ile birlikte dışarda kullanma imkanımız var mı? modem kaç V ile çalışıyor? powerbank gibi birşey ile çalıştırma imkanımız var mı? kampta sahilde yolculukta vb.
  • DoomBringer kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/FzSBVH68QKk

Tüm cevaplar Burda..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

Lifecell pro paketini bu hale getirmisler.

https://m.turkcell.com.tr/internet/tablet-vinn-wifi-internet/50-gb-bilgisayardan-internet-paketi?place=internet_category
    Bu şekilde devam edecekse ben hattımı kapatırım. Zaten dondurmuştum hattı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.