Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hızınız mı yoksa sadece sinyal mi iyileşti? Frekans yükselince sinyal değeri düşmez mi?
    Bende 1800mhz 10mhz gösteriyor.
    List operators dosyasını çalıştırmayın hat kopuyor
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Hocam siz kaç megabit hız alıyorsunuz bu yaptığınız değişikliklerle? Bende bağlanacağım bı denerim böyle olay varsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • poopsy kullanıcısına yanıt
    Hızım bazen 100ü görüyordu bazen 30 felan, kafasına göre takılıyordu.

Şimdi 2600e alınca sinyal değeri de iyileşti hız da. 1800 bandı benim için pek iyi değil.

Rsrp değeri - 100ü görüyordu mesela, şimdi - 94 90 arası değişiyor.

SINR değeri de - 8e kadar çıkarken 11e çıktı, bu değerin yüksek olması daha iyi diye biliyorum.

Bu şekilde upload değerim de 30a kadar yükseldi, öncesinde 10u zor geçiyordu.

Bir de anten aldıktan sonra bu durum çok daha iyi olacak inşallah.

• Fly Teknoloji Maduru F kullanıcısına yanıt
    Denemekten çekinmeyin her baz istasyonu farklı değer verir bölge yoğunluğuna göre, belki sizin en iyi hız aldığınız band 1800dür, cihaz hep geçiş yaptığı için artıp azalma durumları çok oluyorken şimdi azaldı. 80i görüyor şu an ama ben zemin katta oturuyorum ve baz istasyonu gören kısmı da ev biraz kapatıyor.
    Cihaz bu şekilde duruyor, en iyi kısmı burası galiba ama yine bant değişikliği yapınca farklı yerlerde denemek lazım diye düşünüyorum. Çatıya anten alıp durumu daha da iyileştirmek mümkün bence.
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

Ek olarak yeni konu açtım.https://forum.donanimhaber.com/turkcell-superbox-bant-secimi-yapma--136532020#136532020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 1 Ocak 2019; 10:58:59 >

• Twitch yayını için almayı düşünüyorum ping konusunda bir sikinti olurmu 10 MB sınırsız paketi yeterlimidir benim icin

• PS4'te FIFA19 oynayan var mı 2 gündür oyunda hızlanma sorunu yaşıyorum. Bu sebeple superbox'a başvurmayı düşünüyorum. Pingler yüksek duruyor FIFA'da da yurtdışı sunucularına bağlanacağımız için sorun yaşamak istemiyorum. Deneyen oynayan varsa bilgilendirsin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerkara

PS4'te FIFA19 oynayan var mı 2 gündür oyunda hızlanma sorunu yaşıyorum. Bu sebeple superbox'a başvurmayı düşünüyorum. Pingler yüksek duruyor FIFA'da da yurtdışı sunucularına bağlanacağımız için sorun yaşamak istemiyorum. Deneyen oynayan varsa bilgilendirsin lütfen.
    10 mbs sınırsız kullanıyorum. Fifa online'da hiç-bir sıkıntı yok.

• a1ican A kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler mobilde de Turkcell kullanıyorum sorun yaşamamıştım emin olmak istedim. Anlaşılan Turknet sorunu çözmezse sınırsız alıp geçeceğim ben de. Fiyattan korkmasam şimdi başvurmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabotage1907

Benden de istemişlerdi, yeni taşındığım eve nasıl fatura çıkartayım hemen dedim, o zaman ikametgah kağıdı yeterli olur demişlerdi.

Alıntıları Göster
    Hattınız Turkcell midir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Hattınız Turkcell midir.

Alıntıları Göster
    Hattım Türkcell ama hat kendi üstüme kayıtlı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabotage1907

Hattım Türkcell ama hat kendi üstüme kayıtlı değil.

Alıntıları Göster
    Hocam adınıza kayıtlı faturalı Turkcell kullanıcılarından belge istenmiyor diye biliyorum ondan sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Hocam adınıza kayıtlı faturalı Turkcell kullanıcılarından belge istenmiyor diye biliyorum ondan sordum.

Alıntıları Göster
    Doğru, istenmiyordu. İkametgah belgesiyle halletmiştim.
    Merhaba gerçekten çok güzel bir paylaşım. Bende de şöyle bir durum var. 2600'e aldım. Hız 10 Mbps arttı. Fakat 1800'de ki upload hızı 2600'den daha fazla geldi. Upload ederken 1800'e, download ederken 2600'e alayım . 2600_TDD denedim sinyal yok dedi arayüzde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Denemekten çekinmeyin her baz istasyonu farklı değer verir bölge yoğunluğuna göre, belki sizin en iyi hız aldığınız band 1800dür, cihaz hep geçiş yaptığı için artıp azalma durumları çok oluyorken şimdi azaldı. 80i görüyor şu an ama ben zemin katta oturuyorum ve baz istasyonu gören kısmı da ev biraz kapatıyor.
    Cihaz bu şekilde duruyor, en iyi kısmı burası galiba ama yine bant değişikliği yapınca farklı yerlerde denemek lazım diye düşünüyorum. Çatıya anten alıp durumu daha da iyileştirmek mümkün bence.

Ek olarak yeni konu açtım.https://forum.donanimhaber.com/turkcell-superbox-bant-secimi-yapma--136532020#136532020
    Hocam, resimde gördüğüm için soruyorum. Kutusundan çıkan ethernet kablosunu neden kullanmadınız kısa mı geldi yoksa başka bir sebebi mi var?

• abalta kullanıcısına yanıt
    O kablo modeme gidip ap görevi görüyor ondan uzun olması gerekiyordu.

Paylaşımı beğenmenize sevindim, her bandın artı ve eksi yönleri çıkıyor, yurtdışında bağlantı kuranlarda da 1800 daha iyi oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 2 Ocak 2019; 7:26:18 >
  • Dün denicem diyordum denedim hali hazırdaki band 1800'muş sanırım emin degilim lte all seçiliymiş gibi düşünün.Lte 1800 hariç yüksek sinyallerde sinyal yok hatası alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WomenBeta -- 2 Ocak 2019; 10:21:47 >
  • Download 100+ / Upload 30+
    Sizce bu hızlar için 279 tl ödemeye değer mi? İkamet adresimde bütün ISS'ler ADSL hizmeti verebiliyor, sadece Turknet VDSL veriyor. Zaten şuan Turknet kullanıcısıyım ama çokta memnun değilim. Sürekli hız düşüyor. Modemi kapat-aç yapınca düzeliyor. Birde geçenlerde internetim tamamen kesildi. 1 hafta internetsiz bıraktılar beni. Bu yüzden soğudum iyice. Twitter üzerinden Superbox için başvuru yaptım ''Bölgeniz Superbox ürünü kullanmanız için uygundur.'' diye cevap verdiler ve iletişim bilgilerimi istediler. Şimdilik durum bu bakalım.
  • WomenBeta kullanıcısına yanıt
    2600de de bir şey yok mu?

• Anteni gelen varmı acaba ?
    Yok hocam 1800 hariç açtığımda çalışmıyor,modemdeki mode ışığı kırmızıya dönüyor 1800+2300 upload felen öyle olanlar çalışıyor içinde 1800 geçiyor diye sanırım Böyle bir sorun yaşayan var mı cidden 1 diş bile mi çekmiyor 2600 band'ı,antenin gelmesini cidden merakla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WomenBeta -- 2 Ocak 2019; 13:29:15 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.