Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [10Mbps 199 TL - 20Mbps 299 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muratoto Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.056
Cevap
147
Favori
700.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 20 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1102
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 184
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 130
  • Favoriye Eklediklerim 149
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AppleFoni (1341 mesaj) Murat Burç (195 mesaj) Jazzalyn (184 mesaj) pcwolf28 (177 mesaj) ozkandemir60 (175 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3860 mesaj) Mobil (3324 mesaj) Tablet (18 mesaj) Mini (434 mesaj) Uygulama (2958 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [10Mbps 199 TL - 20Mbps 299 TL]
Giriş
    6160 Mesaj

Bugünlerde bende de baya dalgalı kullanım var. MH de bir şey diyemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hakan_kaya123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    iPhone 8 plus / Amd Ryzen 5 2600 4.0 O.C / GSKILL 2x16 32GB RipjawsV Red DDR4 3200 / MSI RADEON RX 5600 XT MECH OC / MSI B450M-A PRO MAX / TOSHIBA OCZ 480GB TR200 Serisi Sata 3.0 SSD / XIGMATEK BEAST 4 x RGB FANLI X-POWER 650W 80PLUS / Seagate One Touch 500 GB SSD / ASUS VA27EHE 75Hz 5Ms IPS / Razer Elecktra V2 / Logitech G402 / Lenovo Legion K500 red switch / Rampage KB-R18 Myth blue switch / LG Sk1
  • Binbaşı
    1241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

taahütnamede 12 ay var ise uygularlar yoksa hikaye...

bir ara telefon edip sormuştum ne yazık ki 24 ay dolmadan ayrılmalar ceza bedeline tabi...

not: benimde 9 ay var

dostum tüketici hakları derneği başkanı sayın Aydın Ağaoğlu'nun direk bilgisidir. Hatta kendisi bizzat emsal karar yayınlamıştır

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d4/ca/92/d4ca92708bee185a384894dd47e64fa8.jpeg&t=0&width=480&text=1

tamam hocam deneyin o zaman

vallahi benim bildiğim turkcel hiç affetmez...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    saameet_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6747 Mesaj

yıllar önce türkcellden 4gb internetli laptop aldım...24 ay sözleşmeyi imzaladık ilk altı ay hız testim 8mbps çıkıyordu bazen 5mbps düşüyordu... sözleşme tarihininden altı ay sonra burdaki baz istasyonu iptal oldu hocam.hız testim 1mbps oldu.. başladım her yere yazıyorum mağdur olduğumu bildiriyorum turkceli günde iki kere arıyorum hatta tüketici mahkenesine bile başvurdum red cevabı aldım neymiş hiç internet çekmemesi lazımmış yani her yolu denedim tam 18 ay 4gb paket çöp oldu sonra gidip vodafonen paket aldım yani turkcell çatır çatır parasını aldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 17 Ekim 2020; 1:25:10 >
    |
    |
    saameet_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    412 Mesaj
    Mode da mavi ışık yanıyor normalde yeşil yanıyordu anlamı nedir bilen var mı

Kafama takılan soru ise, yeni 12 aylık süreçte iptal etmek istediğimde cayma bedeli nasıl hesaplanıyor ?

İlk müşteri olmam durumunda kurulum ücreti vs alınıyor. Şimdi ise öyle bir durum yok.

|
    |
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: canpolat_28

Hocam diğeri de sınırsız mı ?

değil hocam

Ne kadar ödüyorsunuz ?

|
    |
    kamil611 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: canpolat_28

Ne kadar ödüyorsunuz ?

172 tl

Kotalı olan mı bu ?

|
    |
    kamil611 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1241 Mesaj
    arkadaşlar bu sözleşmeyi tek taraflı iptal etme ve cez ücreti ödememe olayını Sayın Aydın Ağaoğlu'nun şu twit altında inceleyebilirsiniz. Burada önemli olan 13. aya girmiş olmak.

Kaynak >https://twitter.com/emineirmak/status/1315655936674070529?s=19

|
    |

• Binbaşı
    1164 Mesaj

ben de eve 100mt uzakta baz istasyonu olduğunu öğrenince 10mbit sınırsız superboxa geçtim telekom altyapısından kurtulmak için. Az önce yaptığım test sonuçları

indirme hızı da ortalama 6MB/s gibi görünüyor. max 8.99 gördüm

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b1/56/16/b15616750b899587555f1d8033dbe74c.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |
    AppleFoni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GALAX GeForce® RTX 2080 EX Gamer (1-Click OC) - Intel i5 9600KF - Corsair Vengeance RGB Pro 16GB - XPG SPECTRIX S40G RGB 1TB - MSI B360 Arctic - Noctua NH-U12S - FSP CMT510 - Samsung LC27HG QHD Curved QLED
  • Yarbay
    2553 Mesaj

Benim gittiğim heryerde böyle şehir de değiştirsem ,hız düşmüyor ,en yoğun yerlerde de olsam farketmiyor ,birtek pandemide bir yavaşlama hissettim 1 buçuk yıldır

|
    |
    Goku Gohan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    788 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sahsiyet

Merhaba
    1 yıl 3. ayımda 2 yıllık taahhüttüm varken 1300 TLcayma bedeli ile superboxımı kapattım.
    Bunun sebebi altyapının evime gelmesi oldu.
    Tabi ki cayma bedeli ödemeden hizmetimi sonlandırdım.
    75Mbit/8Mbit sınırsız pakete 94 TL veriyorum.

Dilerim sizlere de internet altyapısı gelir ve bu kadar yüksek ödemeler yapmazsınız diyerek aranızdan ayrılıyorum.

Hocam selamlar, ben sorgulama yaptigimda "Bölgenizde Superonline Fiber Hizmet Potansiyeli Mevcuttur" yazisini görüyorum artik. Daha önce adsl kullaniyordum. Superboxta bekleyin dediler. Duruma göre darlamayı planlıyorum. Gecen gorustugumde sokaktanda hat cekilebileceği soylendi. Sizin olay örgünüz ne șekilde acaba?

• Binbaşı
    1164 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: charliee

Hocam selamlar, ben sorgulama yaptigimda "Bölgenizde Superonline Fiber Hizmet Potansiyeli Mevcuttur" yazisini görüyorum artik. Daha önce adsl kullaniyordum. Superboxta bekleyin dediler. Duruma göre darlamayı planlıyorum. Gecen gorustugumde sokaktanda hat cekilebileceği soylendi. Sizin olay örgünüz ne șekilde acaba?

Alıntıları Göster

sınırsız 75mbit nasıl oluyor yav 94 liraya   en ucuz 50mbit 129 lira falan bakkaldanmı bu internet paketi 

GALAX GeForce® RTX 2080 EX Gamer (1-Click OC) - Intel i5 9600KF - Corsair Vengeance RGB Pro 16GB - XPG SPECTRIX S40G RGB 1TB - MSI B360 Arctic - Noctua NH-U12S - FSP CMT510 - Samsung LC27HG QHD Curved QLED

• Yarbay
    6747 Mesaj

bizim bölgede kampanya var 50mbps sınırsız 110 tl hocam

|
    |
    Goku Gohan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1241 Mesaj
    24 Aylık imzaladığınız herhangi bir aboneliğinizi 12. aydan sonra hiçbir ceza ödemeden iptal edebilirsiniz. @aydinagaoglu 👏

Fax, dilekçe veya email örneği ;

"1 yıldan uzun süreli olan.... tarihli sözleşmemin, tüketici kanunun 52. maddesinin 4. fıkrasına göre fesh etmiş bulunuyorum. Aynı kanuna göre çıkmış olan abonelik sözleşmeleri yönetmeliğinin 22. maddesi 1. fıkrasıda bana bu hakkı tanımaktadır. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum."

Video >>>https://twitter.com/saameet_06/status/1317779702036254720?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

100 GB paket kaldırıldı. Almayı düşünenler en az 150 GB kotalı olarak alabilirler.

Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.