Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-0876FD3CD

Bu mesaj silindi.
    Bence 35/5 paket çıkar direk 50 yaparsalar trafik kullanımını şebeke yogunlugunu kaldırmayabilir :)
  • sahsiyet S kullanıcısına yanıt
    Bence şöyle en cillopundan 7/3 veya 5/2 falan çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim mi geldi? Fatura 10 lira düşük geldi bu ay.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abalta

İndirim mi geldi? Fatura 10 lira düşük geldi bu ay.
    Benim aynı

• Arkadaşlar bağlantı 3gye düşüyor. Sanırım yalnızca 4g ayarı varmış. Nerden nasıl yapılıyor?

• Yıl 2020 olacak millet evinde 8K video çekecek biz hala 200 kpbsı zor görüyoruz 140 birim para ödediğimiz üründe.

Yorum yapmak çok zor.
  • Böyle giderse 20 mbps paketlerini kaldırırlar süperbox'a mevbur kalmasam kullanmazdım idare etti beni bende dondurdum.

Türk telekom'da rahat 100 mbps ve üstü stabil günün her saatinde ve ping düşük ayrıca ödediğim ücret 92,90 tl yani süperbox kullanmanın tek avantajı upload dı malesef son zamanlarda trafik yüksek olduğundan dolayı baz istasyonları çok yüklü çalışıyor tahminlerime göre cihazlar sıkıntı verebilir bence yıl başın ya kotalı yada sınırsız ama çok düşük hızları sunarlar yüksek hızları verdikleri an bütün aboneleri ciddi şekilde etkilenir ki 10 mbps alan kişi bile kullanamıyor.

• Sistemlerini güçlendirerek bu sorunları çözebilirler.
  • ne zaman kadar peki ? 5G geliyor dunya da ilk geçen 10 ülkeden birisi olacak idi
    https://www.speedtest.net/ookla-5g-map
  • böyle mesaj gelen oldu mu
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    benim faturada da aynı mesaj var ama ne olduğunu anlayamadım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • abalta kullanıcısına yanıt
    siz de fatura böyle bir şey yazıyor mu ?

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    hocam ben iptal ettirmeyi düşüyorum Turk Telekom saha dolapına kadar fiber çekti 50 MBps alıyorum

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    resim bulunamadı diyor

• arkadaşlar merhaba, kırsal bir bölgeye gidiyorum. sormadım fakat adsl hat olduğunu düşünmüyorum. Turkcell şebekesinde sorun yok dendi, aklımda superbox vardı fakat çok fazla şikayet var. ayrıca 500gb mevzusu da caymanın önüne geçmek için konulmuş gibi duruyor. deneyip cayamayacağım gibi de duruyor. peki normal mobil 4g ile sıkıntı yaşamıyorsak superboxla sıkıntı yaşar mıyız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

arkadaşlar merhaba, kırsal bir bölgeye gidiyorum. sormadım fakat adsl hat olduğunu düşünmüyorum. Turkcell şebekesinde sorun yok dendi, aklımda superbox vardı fakat çok fazla şikayet var. ayrıca 500gb mevzusu da caymanın önüne geçmek için konulmuş gibi duruyor. deneyip cayamayacağım gibi de duruyor. peki normal mobil 4g ile sıkıntı yaşamıyorsak superboxla sıkıntı yaşar mıyız ?
    sansiniza bagli.
    ayni noktada cep telefonu ile yuksek hiz alirken, superbox ile dusuk hiz alindigini gosteren pek cok hiz testi mesaji var forumda.
  • rexpos R kullanıcısına yanıt
    Forum dan kaynaklı mini sürüm den bakınız

• tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt
    desenize tamamen kumar. özellikle 500gb hediye data veripte 500 lira cayma ücreti eklenince.

• quote:

Orijinalden alıntı: bomi01

Hocam deseydiniz 5G için acele etmeyin önce her yerde LTE adam gibi çeksin ve hız versin deseydiniz

Alın size 5G koskocaman güzel ülkeme bak, Konya kadar İsviçre ye falan bak

Alıntıları Göster
    Hocam lol de ping ne durumda acaba?

• Beyler iş icabı hakkariye gideceğim ve pc de online oyun oynuyorum engel olmicak derecede ping önemli değil ama engel olursa sıkıntılı. Ne yapmamı ne almamı önerirsiniz???

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.